Bog Fran Forrest FR 2 tv stolík dub milano / orech tmavý
188 €

Posledný kus za túto cenu!

TV stolík FORREST FR 2 je vhodný do každej domácnosti a možno ho kombinovať s prvkami z modelovej rady Forrest. Stolík je doplnený 3 samostatnými zásuvkami a policou pre DVD prehrávač alebo set-top box s dierou pre kabeláž na zadnej strane.

Bog Fran Modena MD22/D60C potravinová skriňa rijeka svetlá / rijeka tmavá
174 €

Posledný kus za túto cenu!

Potravinová skriňa MODENA MD22/D60C v prevedení korpusu rijeka svetlá a dvierok rijeka svetlá / rijeka tmavá je vhodná do každej domácnosti. Hrany sú ohraničené ABS páskou, ktorá zvyšuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu, udržuje farebnú stálosť a odolnosť proti vlhkosti.

Bog Fran Forrest FR 14 polica dub milano / orech tmavý
43 €

Polica FORREST FR 14 je jednoduchá nástenná polica, ktorú možno kombinovať s prvkami z modelovej rady Forrest. Upevnenie na stenu je riešené pomocou 2 plastových vsuviek s kovovými háčikmi na strane police a skrutkami s hmoždinkami na strane steny (všetko súčasťou balenia).

Bog Fran Naomi NA 11 konferenčný stolík orech / wenge
94 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný konferenčný stolík NAOMI NA 11 je vyrobený v kombinácii orech / wenge, pričom na výber je aj v inom farebnom prevedení. Obsahuje poličku na odkladanie, ktorá je umiestnená pod hornou doskou. Stolík je vhodný do každej domácnosti.

Bog Fran Forrest FR 15 polica dub milano / orech tmavý
54 €

Polica FORREST FR 15 je jednoduchá nástenná polica, ktorú možno kombinovať s prvkami z modelovej rady Forrest. Upevnenie na stenu je riešené pomocou 2 plastových vsuviek s kovovými háčikmi na strane police a skrutkami s hmoždinkami na strane steny (všetko súčasťou balenia).

Bog Fran Tes TS 4 vitrína s osvetlením brest
312 €

Vitrína TES TS 4 sa skladá z presklených dvierok v hornej časti, menších dvierok v spodnej časti a praktickej zásuvky uprostred. Za presklenými dvierkami sa nachádzajú 3 sklenené police. Dvierka sú vyrobené z odolnej MDF dosky s PVC fóliou.

Bog Fran Tes TS 7 polica orech
48 €

Jednoduchú policu TES TS 7 možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Tes. Systém Tes je vyrobený z lamino dosiek s hrúbkou 28 mm, ktoré sú ohraničené ABS úpravou. Nábytok sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach: orech a brest.

Bog Fran Tes TS 8 konferenčný stolík orech
143 €

Konferenčný stolík TES TS 8 je netradičný stolík s jednou centrálnou nohou, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Tes. Systém Tes je vyrobený z lamino dosiek s hrúbkou 28 mm, ktoré sú ohraničené ABS úpravou. Nábytok sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach: orech a brest.

Bog Fran Tes TS 9 rozkladací jedálenský stôl orech
353 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozťahovací stôl TES TS 9 je netradičný jedálenský stôl s jednou centrálnou nohou, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Tes. Horná doska stola je vyrobená z pevnejších lamino dosiek s hrúbkou 38 mm.