Body Wraps BW Tea Antistress - Bylinný čaj pre upokojenie 20 sáčkov
3,80 €

Bylinný čaj BW Tea Antistress (stres, depresia, úzkosť) je jedinečná čajová zmes pre udržiavanie dobrej nálady. Obsahuje harmanček ktorý prispieva k optimálnej relaxácii, k duševnej i telesnej pohode, pomáha udržiavať dobrý spánok. Bylinné čaje sú tlmí stres, depresia, úzkosť.

Body Wraps BW Anticelulite oil - škoricový olej 200 ml
10,20 €

BW Anticelulite oil – škoricový olej je jedinečný prehrievajúci olej proti celulitíde. Tento profesionálny produkt proti tvorbe celulitídy prehreje problémové partie v mieste vzniku celulitídy, tým sa urýchli látková výmena a tým dôjde k odstráneniu celulitídy.

Body Wraps Body Pills Fat Killer 60 tabliet
18,80 €

BW Pills Fat Killer – Spaľovač tukov. Špičkový výrobok s optimálnou zmesou L-karnitínu, zeleného čaju a chrómu pre podporu metabolizmu a udržiavanie normálnej glykémie. Jedná sa o extrémne silný viaczložkový spaľovač (spaľovač tukov) pre účinnú redukciu telesného tuku. .

Body Wraps BW Belly SET vel. M
58,20 €

BW Belly SET veľ. M je set, ktorý obsahuje rad pomocníkov pre spaľovanie tukov v oblasti brucha. Balenie obsahuje: neoprénový pás pre tepelnú izoláciu v problémových partiách, PREHRIEVACÍ emulzie a potravinový doplnok BW Pills Fat killer 60 tabliet, pre rýchlejšie spaľovanie.

Body Wraps Body Wraps Home Anticellulite
101,50 €

Home Anticellulite redukuje celulitídu na problémových partiách. BW domáci zábal Anticellulite obsahuje:

zmes na zábal 3 ks bandáže 10 ks termo nohavice 1 ks BW Tea Slim BW Fat Killer BW Anticellulite oil + roller tlačené podklady video návod.

Body Wraps Body Wraps Home Slim
85,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zbavuje telo prebytočnej vody a toxínov, naštartuje metabolizmus a tým napomáha s chudnutím. Domáci zábal Slim obsahuje:

zmes na zábal 3 ks bandáže 16 ks termo oblek 1 ks BW Tea Slim BW Fat Killer tlačené podklady video návod.

Body Wraps Body Wraps Home Detox
84,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detoxikuje telo od škodlivých látok, naštartuje metabolizmus a imunitný systém. Body Wraps Home Detox obsahuje: zmes na zábal 3 ks bandáže 16 ks termo oblek 1 ks BW Tea Detox BW Pills Light Legs tlačené podklady video návod.

Body Wraps BW Aloe Vera 1l
18,80 €

Aloe Vera je doplnok stravy, ktorý zmierňuje kyslosť žalúdka, blahodarne pôsobí na tráviacu sústavu, na kvalitu pokožky či glykémie, podporuje imunitu. .

Body Wraps BW Aloe Vera 500 ml
11,30 €

Aloe Vera je doplnok stravy, ktorý zmierňuje kyslosť žalúdka, blahodarne pôsobí na tráviacu sústavu, na kvalitu pokožky či glykémie, podporuje imunitu. .

Body Wraps BW Anti wrinkle SET
67,90 €

BW Anti wrinkle SET obsahuje Anti – Wrinkle GEL a derma valček s titánovými bodcami pre domáce použitie 0,25 ml. Novinka v boji proti vráskam a jazvám. BW Anti-wrinkle Gél je sérum, obsahujúce kyselinu hyaluronovú v 4%. Najkoncentrovanejšej sérum. Derma valček s titánovými bodcom 0.

Body Wraps BW Belly SET vel.L
58,20 €

Posledný kus za túto cenu!

BW Belly SET veľ. L je set, ktorý obsahuje rad pomocníkov pre spaľovanie tukov v oblasti brucha. Balenie obsahuje: neoprénový pás pre tepelnú izoláciu v problémových partiách, PREHRIEVACÍ emulzie a potravinový doplnok BW Pills Fat killer 60 tabliet, pre rýchlejšie spaľovanie.

Body Wraps BW Belly SET vel.S
58,20 €

Posledný kus za túto cenu!

BW Belly SET veľ. S je set, ktorý obsahuje rad pomocníkov pre spaľovanie tukov v oblasti brucha. Balenie obsahuje: neoprénový pás pre tepelnú izoláciu v problémových partiách, PREHRIEVACÍ emulzie a potravinový doplnok BW Pills Fat killer 60 tabliet, pre rýchlejšie spaľovanie.

Body Wraps BW Belly SET vel.XL
58,20 €

BW Belly SET veľ. XL je set, ktorý obsahuje rad pomocníkov pre spaľovanie tukov v oblasti brucha. Balenie obsahuje: neoprénový pás pre tepelnú izoláciu v problémových partiách, PREHRIEVACÍ emulzie a potravinový doplnok BW Pills Fat killer 60 tabliet, pre rýchlejšie spaľovanie.

Body Wraps BW Pills Nerv Energy & Sport 30 tabliet
11,30 €

BW Pills Nerv Energy & Sport- Horčík podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickú aktivitu, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Je ideálny pomocník ako vyzrieť na únavu!.

Body Wraps Pills Slim 60 tabliet
18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

BW Pills Slim je určený pre podporu prekrvenie tkanív a pre znižovanie telesnej hmotnosti.