Body Wraps BW Belly SET vel.S
56,60 €

Posledný kus za túto cenu!

BW Belly SET veľ. S je set, ktorý obsahuje rad pomocníkov pre spaľovanie tukov v oblasti brucha. Balenie obsahuje: neoprénový pás pre tepelnú izoláciu v problémových partiách, PREHRIEVACÍ emulzie a potravinový doplnok BW Pills Fat killer 60 tabliet, pre rýchlejšie spaľovanie. .

Body Wraps BW Anticelulite oil - škoricový olej 200 ml
9,50 €

BW Anticelulite oil – škoricový olej je jedinečný prehrievajúci olej proti celulitíde. Tento profesionálny produkt proti tvorbe celulitídy prehreje problémové partie v mieste vzniku celulitídy, tým sa urýchli látková výmena a tým dôjde k odstráneniu celulitídy.

Body Wraps BW Tea Slim - Bylinný čaj pre štíhlu líniu 20 vrecúšok
3,80 €

Originálne bylinný čaj BW Tea Slim čaj na chudnutie na podporu degradácie tukov v tele a na udržiavanie telesnej hmotnosti. Pomáha udržiavať normálnu telesnú hmotnosť. Má povzbudzujúce účinky, dodáva energiu, pomáha pri únave, strese, psychickej i fyzickej vyčerpanosti. .

Body Wraps BW Aloe Vera 500 ml
11,30 €

Aloe Vera je doplnok stravy, ktorý zmierňuje kyslosť žalúdka, blahodarne pôsobí na tráviacu sústavu, na kvalitu pokožky či glykémie, podporuje imunitu. .

Body Wraps BW Tea Antistress - Bylinný čaj pre upokojenie 20 sáčkov
3,80 €

Bylinný čaj BW Tea Antistress (stres, depresia, úzkosť) je jedinečná čajová zmes pre udržiavanie dobrej nálady. Obsahuje harmanček ktorý prispieva k optimálnej relaxácii, k duševnej i telesnej pohode, pomáha udržiavať dobrý spánok. Bylinné čaje sú tlmí stres, depresia, úzkosť.

Body Wraps Body Pills Fat Killer 60 tabliet
19 €

BW Pills Fat Killer – Spaľovač tukov. Špičkový výrobok s optimálnou zmesou L-karnitínu, zeleného čaju a chrómu pre podporu metabolizmu a udržiavanie normálnej glykémie. Jedná sa o extrémne silný viaczložkový spaľovač (spaľovač tukov) pre účinnú redukciu telesného tuku. .

Body Wraps BW Aloe Vera 1l
19 €

Aloe Vera je doplnok stravy, ktorý zmierňuje kyslosť žalúdka, blahodarne pôsobí na tráviacu sústavu, na kvalitu pokožky či glykémie, podporuje imunitu. .

Body Wraps BW Anti wrinkle SET
56,60 €

Posledný kus za túto cenu!

BW Anti wrinkle SET obsahuje Anti – Wrinkle GEL a derma valček s titánovými bodcami pre domáce použitie 0,25 ml. Novinka v boji proti vráskam a jazvám. BW Anti-wrinkle Gél je sérum, obsahujúce kyselinu hyaluronovú v 4%. Najkoncentrovanejšej sérum. Derma valček s titánovými bodcom 0.

Body Wraps BW Belly SET vel.L
56,60 €

BW Belly SET veľ. L je set, ktorý obsahuje rad pomocníkov pre spaľovanie tukov v oblasti brucha. Balenie obsahuje: neoprénový pás pre tepelnú izoláciu v problémových partiách, PREHRIEVACÍ emulzie a potravinový doplnok BW Pills Fat killer 60 tabliet, pre rýchlejšie spaľovanie. .

Body Wraps BW Belly SET vel. M
56,60 €

BW Belly SET veľ. M je set, ktorý obsahuje rad pomocníkov pre spaľovanie tukov v oblasti brucha. Balenie obsahuje: neoprénový pás pre tepelnú izoláciu v problémových partiách, PREHRIEVACÍ emulzie a potravinový doplnok BW Pills Fat killer 60 tabliet, pre rýchlejšie spaľovanie. .

Body Wraps BW Belly SET vel.XL
56,60 €

Posledný kus za túto cenu!

BW Belly SET veľ. XL je set, ktorý obsahuje rad pomocníkov pre spaľovanie tukov v oblasti brucha. Balenie obsahuje: neoprénový pás pre tepelnú izoláciu v problémových partiách, PREHRIEVACÍ emulzie a potravinový doplnok BW Pills Fat killer 60 tabliet, pre rýchlejšie spaľovanie. .

Body Wraps BW Pills Antistress 30 tabliet
11,40 €

BW Pills Antistress pre povzbudenie organizmu a pre jeho optimálne relaxáciu. Kozlík pomáha upokojiť organizmus pri strese, vnútornom napätí, podráždenie a hektickom životnom štýle. Podporuje uvoľnenie, optimálne psychickú i fyzickú kondíciu, priaznivo ovplyvňuje spánok.

Body Wraps BW Pills Multivit & Immunity 30 tabliet
9,50 €

BW Pills Multivit & Immunity je komplexný multivitamínový a multiminerálový prípravok je obohatený o rastlinné extrakty. Táto jedinečná kombinácia vitamínov, minerálov a stopových prvkov slúži na doplnenie chýbajúcich živín a ďalších aktívnych látok do organizmu.

Body Wraps BW Pills Nerv Energy & Sport 30 tabliet
11,40 €

BW Pills Nerv Energy & Sport- Horčík podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickú aktivitu, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Je ideálny pomocník ako vyzrieť na únavu!.