Blue Orange Fast Flip
16,61 €

12,26 €

Zahrajte si s deťmi hru pri ktorej si precvičia reakcie a rozpoznávanie. Hra je určená až ôsmim hráčom od siedmich rokov veku. Zábavu si s ňou ale užijú aj podstatne starší hráči. Vďaka kovovej krabičke je hra vhodná aj na cesty.


Blue Orange Brix
24,02 €
21,80 €

Strategická hra v podobe piškvoriek v novom rozmere. V každom ťahu hráči stavajú tehlovú stenu tak, že pridávajú svoje dieliky do rastúcej stavby. Ale pozor, každá postavená tehla obsahuje dielik aj pre súpera.


Blue Orange Fantastic Park
23,24 €
21,69 €

Rodinná hra Fantastic Park o budovaní parku pre podivuhodné zvieratá. Hráči majú za úlohu pospájať z dielikov hraciu plochu tak, aby práve ich farby na konci kola vytvorili najpočetnejšiu jednofarebnú skladačku.


Blue Orange Hurá zmrzlina
25,35 €

18,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná rodinná hra pre všetkých milovníkov zmrzliny. Staňte sa zmrzlinárom a preukážte svoju zručnosť a um. Pred tvojim stánkom už sa predbiehajú nedočkaví zákazníci a čakajú na svoju objednávku. Naplň rýchlo všetky kornútky a buď tým najlepším zmrzlinárom v okolí!


Blue Orange Klauniáda
24,89 €
22,90 €

Klauniáda je detská drevená hra, ktorá deti učí princípy rovnováhy. Je čas na predstavenie! Kuku je hojdací klaun, ktorý má naozaj rád žonglovanie. Jeho veľké zelené topánky ho však stále prevažujú, a tak stále padá. Pomôž mu žonglovať s čo najviac loptičkami tak, aby ani jeden nespadol, a vyhráš!


Blue Orange Originál alebo kópia
15,48 €
14,32 €

Táto kartová hra originál alebo kópia je založená na bystrosti, v ktorej hráči hľadajú originál v kope kópií. Na každej karte existuje len jeden originál a niekoľko kópií s drobnými rozdielmi. Hráči musia nájsť čo najrýchlejšie jediný originál na určitej karte podľa pravidiel, ktoré si na začiatku hry zvolia.


Blue Orange QuiZoo
15,48 €
14,32 €

QuiZoo je postrehová hra u ktorej hráči musia preukázať svoje zvieracie vedomosti! Ktoré zviera je najväčšie? A ktoré najpomalšie? Hráči majú za úlohu čo najrýchlejšie uhádnuť zviera zo zadania. Využi svoje zvieracie vedomosti a vyhraj!


Blue Orange Šnečí závody
31 €

25,34 €

Zábavná dětská závodní hra s dřevěnými šneky! Hráči posouvají dřevěné šneky po závodním okruhu, který si na začátku hry vytvoří. Hráč, který je na prvním místě hází jednou kostkou, hráč na druhém místě má dvě kostky, třetí hráč hází třemi a čtvrtý čtyřmi. To vše dělá závod napínavý až do konce!