BLOME Záhradný sušiak DuoMatic 45m 84645
222 € 168,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Robustný a kvalitný sušiak na bielizeň Duomatic od Blome má vnútri ukrytý systém pre otváranie a zatváranie sušiaka, takže je chránený proti vplyvom počasia. Presne obrábané komponenty zaručujú hladké otváranie a zatváranie sušiaka.

BLOME Sušiak na prádlo IDEA - 60 m
78 € 49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný sušiak IDEA s celkovou dĺžkou šnúr 60 m. Plocha až pre päť práčok bielizne. Sušiak je vyrobený z kvalitného konštrukčného materiálu, ktorý je odolný proti korózii a vplyvom počasia. Ľahké rozloženie a zloženie pomocou držiakovej západky a možnosť variabilného nastavenia výšky.

BLOME Držiak skrutkovací 12155-19%
25,79 € 20,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Blome skrutkovací držiak GardenFix pre vonkajší sušiak či slnečník jednoducho umiestnite tam, kam potrebujete bez nutnosti betónovania a môžete ho zase kedykoľvek vyňať. Súčasťou sú tiež dve redukcie pre menší priemer nohy sušiaka pod.

BLOME Univerzálny držiak - krtko PVC
11 € 8,90 €

Univerzálne použitie pre slnečníky, altány, stany, bazénové sprchy a pod. s priemerom tyče od 17 až do 33 mm.

BLOME Záhradný sušiak PRIMERA
96 €

Výpredaj

Veľmi praktický záhradný sušiak na bielizeň PRIMERA s celkovou dĺžkou šnúr 60m. Sušiak disponuje plochou až pre šesť práčok bielizne. Vďaka kvalitnému konštrukčnému materiálu je odolný voči korózii a vplyvom počasia. Veľmi jednoduché skladanie aj rozkladanie pomocou držiakovej západky. Možnosť variabilného nastavenia výšky. .

BLOME Držiak DuoFix 33520
11,20 €

Jednoduchá montáž bez betónu a navyše možná demontáž a premiestnenie podľa potreby, to je kvalitný držiak DUOFIX od Blome! Držiak zaskrutkujete do zeme a vložíte doň tyč sušiaka či altánku už od priemeru 1,7 cm.