Mydlo Levanduľa 100 g

Birch 2 Life Mydlo Levanduľa 100 g

4,30 €
3,70 €

Levanduľa je malý, silne aromatický poloker a kvety levandule obsahujú triesloviny a silice. Levanduľová silica má antiseptické vlastnosti ktoré zmierňujú alergické reakcie a prispieva k regenerácii pokožky. Potláča rast baktérií, upokojuje a uvoľňuje telo.

Partner: Vivantis
-16%
Mydlo Škorica 100 g

Birch 2 Life Mydlo Škorica 100 g

4,30 €
3,60 €

Škorica je účinným bojovníkom proti širokému spektru vírusov, baktérií a plesní. Škoricová kôra patrí medzi prírodné antibiotikum.

Partner: Vivantis
Mydlo Citrón - Rozmarín 100 g

Birch 2 Life Mydlo Citrón - Rozmarín 100 g

4,30 €
3,70 €

Mydlo Citrón – Rozmarín pôsobí protizápalovo, pomáha upokojiť mastnú a začervenanú pleť. Arganový olej, ktorý je zložkou mydla, obsahuje vitamíny A, E, F, steroly a mastné kyseliny, ktoré s výťažkami z brezovej kôry a prídavkom striebra pôsobí regeneračne a ochranne.

Partner: Vivantis
Mydlo Pomaranč - Mandarínka 100 g

Birch 2 Life Mydlo Pomaranč - Mandarínka 100 g

4,30 €
3,70 €

Mydlo Pomaranč – Mandarinka pomáha chrániť kožu. Vláknina obsiahnutá v mandarinkách pomáha z tela vyplaviť škodlivé látky. Napomáha pri hojení rán a povrchových zranení.

Partner: Vivantis
Birch 2 Life Mydlo šalvia 100 g

Birch 2 Life Mydlo šalvia 100 g

4,60 €
4,30 €

Šalvia má silné dezinfekčné, protiplesňové a protizápalové účinky. Šalviová kozmetika podporuje metabolizmus pokožky a pomáha čistiť upchaté póry. Vhodné pre mastnú pleť. Arganový olej, ktorý je podstatnou zložkou mydla, obsahuje vitamíny A, E, F, steroly a mastné kyseliny.

Partner: Vivantis

Birch 2 Life ponúka kozmetické prípravky o veľmi vysokej kvalite, v ktorých sa skĺbila sila prírodných látok dohromady so špičkovými medicínskymi nanotechnológiami.