Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Birch 2 Life Telové mlieko so striebrom, arganovým olejom a brezovú kôrou, vôňa kokosu a citrónovej trávy 100 ml Birch 2 Life Telové mlieko so striebrom, arganovým olejom a brezovú kôrou, vôňa kokosu a citrónovej trávy 100 ml
Birch 2 Life Telové mlieko so striebrom, arganovým olejom a brezovú kôrou, vôňa kokosu a citrónovej trávy 100 ml

Telové mlieko so striebrom, arganovým olejom a brezovú kôrou, vôňa kokosu a citrónovej trávy je vysoko účinné telové mlieko českého výrobcu B2L pre krásnu a zdravú pokožku. Skvelé na podporu elasticity pokožky, strie, aknóznu, atopickú alebo citlivú pleť.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: Vivantis
Birch 2 Life Telové mlieko so striebrom, arganovým olejom a brezovú kôrou 100 ml Birch 2 Life Telové mlieko so striebrom, arganovým olejom a brezovú kôrou, vôňa kokosu a citrónovej trávy 100 ml
Birch 2 Life Telové mlieko so striebrom, arganovým olejom a brezovú kôrou 100 ml

Telové mlieko so striebrom, arganovým olejom a brezovú kôrou je vysoko účinné telové mlieko českého výrobcu B2L pre krásnu a zdravú pokožku. Skvelé na aknóznu, atopickú a citlivú pleť. Telové mlieko so striebrom, brezovú kôrou a arganovým olejom.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: Vivantis

Birch 2 Life ponúka kozmetické prípravky o veľmi vysokej kvalite, v ktorých sa skĺbila sila prírodných látok dohromady so špičkovými medicínskymi nanotechnológiami.