Biomedica Aloe Vera Biomedica 500 ml
6 €

Aloe Vera Biomedica je prírodná 99,5% šťava s malými kúskami gélovité dužiny pravej Aloe Barbadensis Miller, ktorá prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a k udržaniu zdravej pokožky. .

Biomedica Ascoffin 10 x 4 g
3,20 €

Ascoffin je rozpustný šumivý nápoj, ktorý je vhodný proti únave, napomáha zvyšovať bdelosť, ostražitosť a pozornosť, a to najmä pri zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži.

Biomedica Ascofin Energy 10 x 8 g
3,60 €

Ascofin Energy je nešumivý rozpustný nápoj v prášku vhodný pre športovcov, vodičov a osoby, ktoré potrebujú ku svojim výkonom vyššiu sústredenosť.

Biomedica Ascofin plus 10 x 4 g
2,80 €

Ascofin plus je rozpustný nešumivý nápoj v prášku s vysokým obsahom kofeínu (40 mg / 100 ml nápoja), jódu, vitamínov C, B3, B6 a stévia.

Biomedica Biovenol krém 200 ml
4,40 €

Biovenol krém je prípravok vhodný k starostlivosti o unavené nohy so sklonom k opuch či k žilovým problémom.

Biomedica Bitusilky pastilky s vit. C a medom 15 ks
2,80 €

Bitusilky pastilky s vit. C a medom obsahujú starostlivo skombinovanú bylinnú zmes rastlinných extraktov a prírodných éterických olejov, ktorá je vhodná pri ťažkostiach v hrdle. .

Biomedica Devilan zásyp 20 g
4 €

Devilan zásyp slúži k starostlivosti o nohy najmä v oblasti medzi prstami. Prípravok bráni nadmernému poteniu a zápachu nôh, má vynikajúce regeneračné účinky. .

Biomedica Medosil 65 g
3,20 €

Medosil môže pomôcť nielen pri prechladnutí, ale napomáha aj pri prílišnom namáhaní hlasiviek.

Biomedica Optisen Premium 50 tob.
6,30 €

Optisen Premium je komplexom piatich rastlinných extraktov s upokojujúcimi účinkami na nervovú sústavu a navodzujúce relaxáciu, pozitívnu náladu a spánok. .

Biomedica Prosgin forte 60 tob.
8,40 €

Prosgin forte obsahuje unikátnu kombináciu piatich extraktov z rastlín, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty a močových ciest. .

Biomedica Pyridoxín Biomedica 20mg 30 tbl.
1 €

Pyridoxín Biomedica prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, tvorbe červených krviniek, funkciu imunitného systému, psychickej činnosti, syntéze cysteínu a metabolizmu homocysteínu. Ďalej prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. .

Biomedica Tea tree oil Australia roll on 8 ml
3,20 €

Tea tree oil Australia je 100% prírodný olej z austrálskych čajovníkov. Olej môžete používať lokálne podľa potreby na pokožku suchú, popraskanú či problematickú. Je vhodný aj na koži po uhryznutí hmyzom.

Biomedica Vitamín K2 + D3 + Q10 60 tablet
14 €

Vitamín K2 + D3 + Q10 je doplnok stravy s jedinečnou kombináciou vitamínov K2 a D3 a koenzýmu Q10. Vitamín D3 prispieva k udržaniu zdravých kostí a normálnej činnosti svalov, zubov ak normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín K2 prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.

Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičných výrobcov liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991.

Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičných výrobcov liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991.