Biomedica Ascofin plus 10 x 4 g
3,60 €

Ascofin plus je rozpustný nešumivý nápoj v prášku s vysokým obsahom kofeínu (40 mg / 100 ml nápoja), jódu, vitamínov C, B3, B6 a stévia.

Biomedica Pyridoxín Biomedica 20mg 30 tbl.
1,10 €

Pyridoxín Biomedica prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, tvorbe červených krviniek, funkciu imunitného systému, psychickej činnosti, syntéze cysteínu a metabolizmu homocysteínu. Ďalej prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. .

Biomedica Vitamín K2 + D3 + Q10 60 tablet
13,60 €

Vitamín K2 + D3 + Q10 je doplnok stravy s jedinečnou kombináciou vitamínov K2 a D3 a koenzýmu Q10. Vitamín D3 prispieva k udržaniu zdravých kostí a normálnej činnosti svalov, zubov ak normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín K2 prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.

Biomedica Ascofin Energy 10 x 8 g
4,50 €

Ascofin Energy je nešumivý rozpustný nápoj v prášku vhodný pre športovcov, vodičov a osoby, ktoré potrebujú ku svojim výkonom vyššiu sústredenosť.

Biomedica Ascoffin 10 x 4 g
3,30 €

Ascoffin je rozpustný šumivý nápoj, ktorý je vhodný proti únave, napomáha zvyšovať bdelosť, ostražitosť a pozornosť, a to najmä pri zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži.

Biomedica Medosil 65 g

Biomedica Medosil 65 g

Hodnotenie: 2
3,10 €

Medosil môže pomôcť nielen pri prechladnutí, ale napomáha aj pri prílišnom namáhaní hlasiviek.

Biomedica Aknepur zásyp 20 g
4,80 €

Aknepur zásyp je tradičný zásyp s obsahom síry a zinku vhodný na starostlivosť o problematickú pleť s akné. Prípravok napomáha vysušiť problematické miesta a urýchľuje regeneráciu pokožky.

Biomedica Biovenol krém 2 x 200 ml
8,50 € 7,90 €

Biovenol krém je prípravok vhodný k starostlivosti o unavené nohy so sklonom k opuch či k žilovým problémom.

Biomedica Biovenol krém 200 ml + Bivenol micro 20 tabliet
7,60 € 7,20 €

Biovenol krém je prípravok vhodný k starostlivosti o unavené nohy so sklonom k opuch či k žilovým problémom. Krém Biovenol je kombináciou rastlinných silíc a extraktov (gaštan, arnika, nechtík, jalovec), ktorá prispieva k prekrveniu pokožky, osviežuje ju a urýchľuje jej regeneračné procesy.

Biomedica Bitusilky pastilky s vit. C a medom 15 + 2 ks
3,50 € 3,10 €

Bitusilky pastilky s vit. C a medom obsahujú starostlivo skombinovanú bylinnú zmes rastlinných extraktov a prírodných éterických olejov, ktorá je vhodná pri ťažkostiach v hrdle.

Biomedica Aloe Vera Biomedica 500 ml
5,80 €

Aloe Vera Biomedica je prírodná 99,5% šťava s malými kúskami gélovité dužiny pravej Aloe Barbadensis Miller, ktorá prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a k udržaniu zdravej pokožky. .

Biomedica Biovenol Hemo 75 ml
4,60 € 4 €

Biovenol Hemo je gél, ktorý je určený pre pokožku v okolí konečníka, ktorá má sklony k začervenanie, svrbenie a podráždenie. Kombinácia extraktov z dubovej kôry, aloe, vilínu, repíka, skorocelu, harmančeka, túžobníka, ľubovníka, upokojujú podráždenosť a navodí pocit úľavy.

Biomedica Devilan zásyp 20 g
4,80 € 4,50 €

Devilan zásyp slúži k starostlivosti o nohy najmä v oblasti medzi prstami. Prípravok bráni nadmernému poteniu a zápachu nôh, má vynikajúce regeneračné účinky. .

Biomedica MenoPrima Bella tbl.120 + dárek denní krém s Antarcticinem-18%
23,30 € 19 €

MenoPrima Bella je doplnok stravy, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu štyroch extraktov pre menopouzální komfort: šalvia lekárska, angelika čínska, žerucha peruánska a špeciálne upravený chmeľ otáčavý. Prípravok je doplnený o vitamín B6, ktorý prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

Biomedica Prosgin forte 60 tob.
8,10 €

Prosgin forte obsahuje unikátnu kombináciu piatich extraktov z rastlín, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty a močových ciest. .

Biomedica Tea tree oil Australia roll on 8 ml
3,90 €

Tea tree oil Australia je 100% prírodný olej z austrálskych čajovníkov. Olej môžete používať lokálne podľa potreby na pokožku suchú, popraskanú či problematickú. Je vhodný aj na koži po uhryznutí hmyzom.

Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičných výrobcov liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991.

Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičných výrobcov liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991.