Biomedica Vitamín K2 + D3 + Q10 60 tablet
13,20 €

Vitamín K2 + D3 + Q10 je doplnok stravy s jedinečnou kombináciou vitamínov K2 a D3 a koenzýmu Q10. Vitamín D3 prispieva k udržaniu zdravých kostí a normálnej činnosti svalov, zubov ak normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín K2 prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.

Biomedica Biovenol Hemo 75 ml
4,50 €

Biovenol Hemo je gél, ktorý je určený pre pokožku v okolí konečníka, ktorá má sklony k začervenanie, svrbenie a podráždenie. Kombinácia extraktov z dubovej kôry, aloe, vilínu, repíka, skorocelu, harmančeka, túžobníka, ľubovníka, upokojujú podráždenosť a navodí pocit úľavy.

Biomedica Biovenol krém 200 ml + Bivenol micro 20 tabliet
7,40 €

Biovenol krém je prípravok vhodný k starostlivosti o unavené nohy so sklonom k opuch či k žilovým problémom. Krém Biovenol je kombináciou rastlinných silíc a extraktov (gaštan, arnika, nechtík, jalovec), ktorá prispieva k prekrveniu pokožky, osviežuje ju a urýchľuje jej regeneračné procesy.

Biomedica Biovenol krém 2 x 200 ml
8,20 €

Biovenol krém je prípravok vhodný k starostlivosti o unavené nohy so sklonom k opuch či k žilovým problémom.

Biomedica Aloe Vera Biomedica 500 ml
5,60 €

Aloe Vera Biomedica je prírodná 99,5% šťava s malými kúskami gélovité dužiny pravej Aloe Barbadensis Miller, ktorá prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a k udržaniu zdravej pokožky. .

Biomedica Tea tree oil Australia roll on 8 ml
3,50 €

Tea tree oil Australia je 100% prírodný olej z austrálskych čajovníkov. Olej môžete používať lokálne podľa potreby na pokožku suchú, popraskanú či problematickú. Je vhodný aj na koži po uhryznutí hmyzom.

Biomedica Devilan zásyp 20 g
4,70 €

Devilan zásyp slúži k starostlivosti o nohy najmä v oblasti medzi prstami. Prípravok bráni nadmernému poteniu a zápachu nôh, má vynikajúce regeneračné účinky. .

Biomedica Ascoffin 10 x 4 g
3 €

Ascoffin je rozpustný šumivý nápoj, ktorý je vhodný proti únave, napomáha zvyšovať bdelosť, ostražitosť a pozornosť, a to najmä pri zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži.

Biomedica Ascofin Energy 10 x 8 g
3,80 €

Ascofin Energy je nešumivý rozpustný nápoj v prášku vhodný pre športovcov, vodičov a osoby, ktoré potrebujú ku svojim výkonom vyššiu sústredenosť.

Biomedica Ascofin plus 10 x 4 g
3 €

Ascofin plus je rozpustný nešumivý nápoj v prášku s vysokým obsahom kofeínu (40 mg / 100 ml nápoja), jódu, vitamínov C, B3, B6 a stévia.

Biomedica Medosil 65 g

Biomedica Medosil 65 g

Hodnotenie: 2
3 €

Medosil môže pomôcť nielen pri prechladnutí, ale napomáha aj pri prílišnom namáhaní hlasiviek.

Biomedica MenoPrima Bella tbl.120 + dárek denní krém s Antarcticinem
22,60 €

MenoPrima Bella je doplnok stravy, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu štyroch extraktov pre menopouzální komfort: šalvia lekárska, angelika čínska, žerucha peruánska a špeciálne upravený chmeľ otáčavý. Prípravok je doplnený o vitamín B6, ktorý prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

Biomedica Prosgin forte 60 tob.
7,90 €

Prosgin forte obsahuje unikátnu kombináciu piatich extraktov z rastlín, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty a močových ciest. .

Biomedica Pyridoxín Biomedica 20mg 30 tbl.
1,10 €

Pyridoxín Biomedica prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, tvorbe červených krviniek, funkciu imunitného systému, psychickej činnosti, syntéze cysteínu a metabolizmu homocysteínu. Ďalej prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. .

Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičných výrobcov liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991.

Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičných výrobcov liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991.