Biomedica Aknepur zásyp 20 g
3,50 €

Aknepur zásyp je tradičný zásyp s obsahom síry a zinku vhodný na starostlivosť o problematickú pleť s akné. Prípravok napomáha vysušiť problematické miesta a urýchľuje regeneráciu pokožky. .


Biomedica Aloe Vera Biomedica 500 ml
5,80 €

Aloe Vera Biomedica je prírodná 99,5% šťava s malými kúskami gélovité dužiny pravej Aloe Barbadensis Miller, ktorá prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a k udržaniu zdravej pokožky. .


Biomedica Ascoffin 10 x 4 g
2,60 €

Ascoffin je rozpustný šumivý nápoj, ktorý je vhodný proti únave, napomáha zvyšovať bdelosť, ostražitosť a pozornosť, a to najmä pri zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži.


Biomedica Ascofin Energy 10 x 8 g
3,50 €

Ascofin Energy je nešumivý rozpustný nápoj v prášku vhodný pre športovcov, vodičov a osoby, ktoré potrebujú ku svojim výkonom vyššiu sústredenosť.


Biomedica Ascofin plus 10 x 4 g
2,70 €

Ascofin plus je rozpustný nešumivý nápoj v prášku s vysokým obsahom kofeínu (40 mg / 100 ml nápoja), jódu, vitamínov C, B3, B6 a stévia.


Biomedica Biovenol krém 200 ml
4,30 €
3,90 €

Akcia

Biovenol krém je prípravok vhodný k starostlivosti o unavené nohy so sklonom k opuch či k žilovým problémom.


Biomedica Bitusilky pastilky s vit. C a medom 15 ks
2,70 €

Bitusilky pastilky s vit. C a medom obsahujú starostlivo skombinovanú bylinnú zmes rastlinných extraktov a prírodných éterických olejov, ktorá je vhodná pri ťažkostiach v hrdle. .


Biomedica Devilan zásyp 20 g
3,90 €

Devilan zásyp slúži k starostlivosti o nohy najmä v oblasti medzi prstami. Prípravok bráni nadmernému poteniu a zápachu nôh, má vynikajúce regeneračné účinky. .


Biomedica Medosil 65 g
3,10 €

Medosil môže pomôcť nielen pri prechladnutí, ale napomáha aj pri prílišnom namáhaní hlasiviek.


Biomedica Optisen Premium 50 tob.
6,20 €

Optisen Premium je komplexom piatich rastlinných extraktov s upokojujúcimi účinkami na nervovú sústavu a navodzujúce relaxáciu, pozitívnu náladu a spánok. .


Biomedica Prosgin forte 60 tob.
8,10 €

Prosgin forte obsahuje unikátnu kombináciu piatich extraktov z rastlín, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty a močových ciest. .


Biomedica Pyridoxín Biomedica 20mg 30 tbl.
0,90 €

Pyridoxín Biomedica prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, tvorbe červených krviniek, funkciu imunitného systému, psychickej činnosti, syntéze cysteínu a metabolizmu homocysteínu. Ďalej prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. .


Biomedica Tea tree oil Australia roll on 8 ml
3,10 €

Tea tree oil Australia je 100% prírodný olej z austrálskych čajovníkov. Olej môžete používať lokálne podľa potreby na pokožku suchú, popraskanú či problematickú. Je vhodný aj na koži po uhryznutí hmyzom. .


Biomedica Vitamín K2 + D3 + Q10 60 tablet
13,60 €

Vitamín K2 + D3 + Q10 je doplnok stravy s jedinečnou kombináciou vitamínov K2 a D3 a koenzýmu Q10. Vitamín D3 prispieva k udržaniu zdravých kostí a normálnej činnosti svalov, zubov ak normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín K2 prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.


Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičných výrobcov liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991.

Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičných výrobcov liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991.