Bespeco BAG60AGT Obal na akustickú gitaru
14,30 €

Obal na akustickú gitaru. Základní řada kytarových obalů Bespeco nabízí osvědčenou kvalitu za dostupnou cenu, udělá tedy dobrou službu jak začátečníkům, tak i hráčům, kteří chtějí nástroj ochránit před prachem či nepříznivými vlivy počasí.

Bespeco Mic Stand 3 black Mikrofónny stojan
20,90 €

Mikrofónny stojan. Kvalitný viacuhlový otočný mikrofónový stojan s trojnohou základňou.
Nylonová základňa s mosadzným závitovým zámkom. Adjustácia výšky pomocou násadky.
Nastaviteľné káblové svorky.


Bespeco SH700 Gitarový stojan
15,40 €

Gitarový stojan. Novinka značky Bespeco: nástrojové stojany STAND HARD!

Tento univerzálny gitarový stojan s nastaviteľnou výškou je vhodný pre gitary, elektrické gitary a basgitary. Vďaka posuvnému ramenu sa prispôsobí každej gitare.

Bespeco VM22 Nožný spínač, footswitch
12,70 €

Nožný spínač, footswitch. VM22 je jednotlačítkový footswitch typu „latching“, totiž funguje ako On/Off spínač, pričom daná funkcia sa aktivuje stisknutím pedálu. Sám o sebe je pasívny, ale kvôli použitej signalizačnej LED diódy je treba použiť 9 Voltovou batériu.

Bespeco EAJXF300 Mikrofónny kábel
10,90 €

Mikrofónny kábel. Nástrojový kábel série Eagle Pro. Kábel s kovovými konektormi a pozlátenými hrotmi vhodný pre každú situáciu.
Séria Eagle Pro sa vyznačuje kvalitným spracovaním a vynikajúcim odtienením šumu.

Bespeco SLJF450 Mikrofónny kábel
12,30 €

Mikrofónny kábel. Profesionálny mikrofónový kábel s female konektorom XLR a mono jackom 6,3 mm. Tienený kábel 6 mm.

Bespeco XCMA450 Mikrofónny kábel
11,90 €

Mikrofónny kábel. Profesionálny mikrofónový kábel so samičím konektorom a mono jackom 6,3 mm.
Vhodný napríklad na pripojenie bezdrôtových systémov alebo drôtových mikrofónov

Kvalitné odolné konektory

Bespeco PS40 SW Sieťový adaptér
17,90 €

Sieťový adaptér. Univerzálny sieťový adaptér.

= 3,0/4,5/6,0/7,5/9,0/12 V
= 1000 mA
= výmenné koncovky
= rozmery: 84 × 56 × 51 mm
= okrem hudobných nástrojov vhodný aj pre TV, rádia, CD prehrávače, hračky, kalkulačky, telefóny atď.

Bespeco SH150 Gitarový stojan
13,90 €

Gitarový stojan. Univerzálny stojan je vhodný na akustické a elektrické gitary a basgitary. Miesta, ktoré prichádzajú do styku s nástrojom, sú pogumované a zaručujú 100 % bezpečnosť.

Bespeco BAG60AG Obal na akustickú gitaru
18,90 €

Obal na akustickú gitaru. Základný nástrojový obal od renomovaného výrobcu. Obal má nylonové držadlo a dva popruhy cez chrbát pre ľahší prenos. Pokiaľ potrebujete spolu s gitarou prenášať kábel, popruh alebo náhradné struny, isto využijete tašku, ktorá sa nachádza na prednej strane obalu.

Bespeco EASMS500 Spájací kábel
14,80 €

Spájací kábel. Nástrojový kábel série Eagle Pro. Kábel s kovovými konektormi a pozlátenými hrotmi vhodný pre každú situáciu.
Séria Eagle Pro sa vyznačuje kvalitným spracovaním a vynikajúcim odtienením šumu.

Bespeco XCMC900 Symetrický mikrofónny kábel
18,20 €

Symetrický mikrofónny kábel. Profesionálny mikrofónový kábel s female konektorom a stereo jackom 6,3 mm.
Vhodný napríklad pre pripojenie bezdrôtových systémov alebo drôtových mikrofónov

Kvalitné odolné konektory

Bespeco BT650 Spájací kábel
9,30 €

Spájací kábel. Prepojovací kábel so stereo jackom 6.3 mm a dvoma mono jackmi-samicami 6.3 mm, tienený kábel.

Bespeco CROCODILE SLS Klávesový stojan
29,90 €

Klávesový stojan. Profesionální stojan na klávesy, s rychlým regulačním mechanismem (0°-180°) CROCODILE SYSTEM. Konstrukce z oceli zaručuje maximální stabilitu a robustnost.

Bespeco EAJJ150 Nástrojový kábel
8,90 €

Nástrojový kábel. Nástrojový kábel série Eagle Pro. Kábel s kovovými konektormi a pozlátenými hrotmi vhodný pre každú situáciu.
Série Eagle Pro sa vyznačuje kvalitným spracovaním a vynikajúcim potlačením šumu.

Bespeco KB 44 Klávesový obal
19 €

Klávesový obal. Obal pre 44-klávesový keyboard z nylonu odolný proti roztrhaniu s pretkávanými polstrovaním 20 mm a gumovou podložkou.

Bespeco SH13NE Mikrofónny stojan
25,90 €

Mikrofónny stojan. Kvalitný viacuhlový otočný mikrofónový stojan s trojnohou základňou.
Nylonová základňa s mosadzným závitovým zámkom.

Bespeco AG28 Nástavec na stojan
37 €

Nástavec na stojan. Nástavec na klávesový stojan s nastavitelným náklonem. Je vhodný pro stojany s průměrem tyče 28 milimetrů.

Bespeco BAG110AG Obal na akustickú gitaru
33 €

Obal na akustickú gitaru. Kvalitný nástrojový obal od renomovaného výrobcu. Obal je vybavený 15mm polstrovaním pre väčšiu ochranu nástroja. Vnútri obalu je polstrovánie potiahnuté nylonom, umiestnené na chúlostivých miestach ako sú hlava, kobylka a spodný kolík gitary.

Bespeco BAG120EG Obal na elektrickú gitaru
33 €

Obal na elektrickú gitaru. Kvalitný nástrojový obal od renomovaného výrobcu. Obal je vybavený 15 mm výstelkou pre väčšiu ochranu nástroja. Vnútri obalu je výstelka potiahnutá nylonom, umiestnená na chúlostivých miestach, ako sú hlava, kobylka a spodný kolík gitary.

Bespeco BAG130BG Obal na elektrickú basgitaru
33 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na elektrickú basgitaru. Kvalitný nástrojový obal od renomovaného výrobcu. Obal je vybavený 15 mm výstelkou pre väčšiu ochranu nástroja. Vnútri obalu je výstelka potiahnutá nylonom, umiestnená na chúlostivých miestach, ako sú hlava, kobylka a spodný kolík gitary.

Bespeco BAG160AG Obal na akustickú gitaru
40 €

Obal na akustickú gitaru. Kvalitný nástrojový obal od renomovaného výrobcu. Obal je vybavený 25 mm výstelkou pre väčšiu ochranu nástroja. Vnútri obalu je výstelka potiahnutá nylonom, umiestnená na chúlostivých miestach, ako sú hlava, kobylka a spodný kolík gitary.

Bespeco BAG170EG Obal na elektrickú gitaru
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na elektrickú gitaru. Kvalitný nástrojový obal od renomovaného výrobca. Obal je vybavený 15mm polstrovaním pre väčšiu ochranu nástroja. Vnútri obalu je polstrovanie potiahnuté nylonom, umiestnené na chúlostivých miestach ako sú hlava, kobylka a spodný kolík gitary.

Bespeco BAG180BG Obal na elektrickú basgitaru
40 €

Obal na elektrickú basgitaru. Kvalitný nástrojový obal od renomovaného výrobca. Obal je vybavený 15mm polstrovaním pre väčšiu ochranu nástroja. Vnútri obalu je polstrovanie potiahnuté nylonom, umiestnené na chúlostivých miestach ako sú hlava, kobylka a spodný kolík gitary.

Bespeco BAG310AG Obal na akustickú gitaru
54 €

Obal na akustickú gitaru. Kvalitný nástrojový obal od renomovaného výrobcu. Obal je vybavený 25 mm výstelkou pre väčšiu ochranu nástroja. Obal disponuje nylonovým držadlom a popruhom na chrbát na ľahšie prenášanie.

Talianska firma Bespeco sídli v Ancone a od roku 1982 vyrába príslušenstvo pre hudobné nástroje. Firma exportuje svoje výrobky po celom svete. Skúsenosti a znalosti spoločne s výberom kvalitných materiálov maximálne podporujú funkčnosť výrobkov.

Talianska firma Bespeco sídli v Ancone a od roku 1982 vyrába príslušenstvo pre hudobné nástroje. Firma exportuje svoje výrobky po celom svete. Skúsenosti a znalosti spoločne s výberom kvalitných materiálov maximálne podporujú funkčnosť výrobkov.