BeSafe Base iZi Modular i-Size
249 € 239 €

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi ľahko sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť po aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťu báječný komfort pri jazde.

BeSafe iZi Flex FIX i-Size Cloud Mélange
309 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátna autosedačka iZi Flex FIX i-Size Cloud Mélange od nórskeho výrobcu BeSafe prináša bezpečné cestovanie a úžasný komfort. Vďaka výškovo nastaviteľnej opierke hlavy autosedačka doslova porastie s vaším dieťaťom vo veku od 4 do 12 rokov.

BeSafe iZi Plus X1
529 €

Model autosedačky iZi Plus X1 je nasledovníkom modelu iZi Plus, ktorý je výsledkom 25 ročných skúseností z vývoja a výskumu protismerného cestovania značky BeSafe, vrátane nových nárazových testov. Autosedačka je vylepšená o ďalšie vylepšenia, Ktorým je viac vypolstrovaná odnímateľná vložka a odolná proti bočnému nárazu (SIP +).

BeSafe Pregnant bezpečnostný pás pre tehotné
41,92 € 39,99 €

BeSafe Pregnant je pás pre tehotné – vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou trojbodového pásu.

BeSafe Baby Mirror XL 2

BeSafe Baby Mirror XL 2

Hodnotenie: 5
29,99 €

Zrkadielko Baby Mirror XL 2 od nórskeho výrobcu BeSafe je vo vozidle nenahraditeľným pomocníkom a o to viac, ak je vaše dieťa otočené proti smeru jazdy. Zrkadielko vám umožní dohliadať na dieťa a jeho bezpečie.

BeSafe Base ISOfix iZi Go X1
179 €

BeSafe Base ISOfix iZi Go X1 je izofixová báza k autosedačke BeSafe iZi Go – pre nasadenie autosedačky do auta na ISOFIX.

BeSafe Zrkadlo Baby mirror

BeSafe Zrkadlo Baby mirror

Hodnotenie: 3,7
11,99 €

BeSafe Baby mirror je pomôcka pre autosedačky uchytená proti smeru jazdy. Za pomoci zrkadla môžete skontrolovať čo dieťa robí.

BeSafe Belt collector držiak pásov
10,99 €

BeSafe Belt collector je pásový adaptér, ktorý udržuje oba ramenné pásy na autosedačke v správnej polohe.

BeSafe Belt guard

BeSafe Belt guard

Hodnotenie: 3
16 €

BeSafe Belt guard je poistka pásu, ktorá zabezpečuje udržanie oboch ramenných pásov autosedačky v správnej polohe. Zaisťuje tak pre vaše dieťatko pohodlnejšiu jazdu v autosedačke.

BeSafe iZi Go X1

BeSafe iZi Go X1

Hodnotenie: 4,3
165 € 159 €

BeSafe iZi Go X1 je autosedačka pre deti od narodenia do 13 kg, má slnečnú striešku s UV filtrom, centrálne nastavenie pásov a možno k nej dokúpiť ISOFIX bázu.

BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 Cloud Mélange
229 €

Unikátna autosedačka iZi Go Modular i-Size X1 Cloud Mélange od nórskeho výrobcu BeSafe prináša bezpečné cestovanie a úžasný komfort pre najmenších cestovateľov. Sedačka má nádherný dizajn. Sedačka deťom ponúka viac priestoru a úžasné bezpečnostné prvky.

BeSafe iZi Flex S FIX Sea Green Mélange
269 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátna autosedačka iZi Flex S FIX Sea Green Mélange od nórskeho výrobcu BeSafe prináša bezpečné cestovanie a úžasný komfort. Vďaka výškovo nastaviteľnej opierke hlavy autosedačka doslova porastie s vaším dieťaťom vo veku od 4 do 12 rokov.

BeSafe iZi Up X3 fix

BeSafe iZi Up X3 fix

Hodnotenie: 5
219 €

BeSafe iZi Up fix X3 je autosedačka pre deti 15–36 kg, s uchytením na isofix. Systém SIR side Impact Rotation – unikátny bezpečnostný systém bočnej ochrany.

BeSafe iZi Combi ISOFix X4
549,62 € 485,40 €

BeSafe iZi Combi ISOfix X4 je autosedačka pre deti od 0 do 18 kg, uchytenie proti smeru jazdy alebo po smere jazdy. Púta sa na isofix/trojbodový pás automobilu.

BeSafe iZi Comfort X3 Sea Green Mélange
249 €

Univerzálna autosedačka iZi Comfort X3 Sea Green Mélange od nórskeho výrobcu prináša bezpečné cestovanie a komfort, v ktorom sa zaspáva úplne samo. Bezpečnostné prvky ako zabudovaná ochrana proti bočnému nárazu, alebo päťbodový pás korunujú sedačku na spoľahlivú a praktickú spoločníčku.

BeSafe iZi Modular

BeSafe iZi Modular

Hodnotenie: 5
399 € 339 €

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi jednoducho sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť v aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťui skvelý komfort pri jazde.

BeSafe iZi Kid i-Size X3
579 €

iZi Kid i-size X3 je nasledovníkom autosedačky iZi Kid i-Size X2 s izofixovou bázou. Konštrukčne je rovnaká so svojím predchodcom, ale teraz má autosedačka viac vrstvové polstrovanie, ktoré sa týka aj odnímateľnej vložky. Ďalej je vylepšená bočná ochrana SIP + a jej uchytenie.

BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix
439 € 419 €

BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix je autosedačka pre deti od 9 do 18 kg, s uchytením na isofix v smere jazdy. Má jednoduché polohovanie a centrálne nastavenie pásov.

BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size

Hodnotenie: 4,4
329 € 309 €

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je autosedačka nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, s upevnením na isofix. Maximálnu bezpečnosť detí zabezpečuje prídavná bočná ochrana SIP+, torá pohlcuje energiu bočného nárazu. Prispôsobí sa sedadlám vo všetkých automobiloch.

BeSafe Pregnant FIX bezpečnostný pás pre tehotné
59,90 € 54,99 €

BeSafe Pregnant iZi fix je pás pre tehotné, vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou ISOfix alebo pásu.

BeSafe Tablet & Seat Cover Anthracite
55,99 €

Tablet & Seat cover ochranný poťah sedadla automobilu s priezorom pre tablet bude ideálnym spoločníkom vášho malého dieťaťa na cestách. Je použiteľný ako u autosedačiek inštalovaných proti smeru tak aj po smere jazdy.