BeSafe iZi Modular
399 € 339 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi jednoducho sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť v aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťui skvelý komfort pri jazde.

BeSafe iZi Go X1

BeSafe iZi Go X1

Hodnotenie: 4,5
163,80 €
+ doprava zadarmo

BeSafe iZi Go X1 je autosedačka pre deti od narodenia do 13 kg, má slnečnú striešku s UV filtrom, centrálne nastavenie pásov a možno k nej dokúpiť ISOFIX bázu.

BeSafe iZi Combi ISOFix X4
549,62 € 535 €
+ doprava zadarmo

BeSafe iZi Combi ISOfix X4 je autosedačka pre deti od 0 do 18 kg, uchytenie proti smeru jazdy alebo po smere jazdy. Púta sa na isofix/trojbodový pás automobilu.

BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix
439 € 409,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix je autosedačka pre deti od 9 do 18 kg, s uchytením na isofix v smere jazdy. Má jednoduché polohovanie a centrálne nastavenie pásov.

BeSafe iZi Flex FIX i-Size
329 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je autosedačka nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, s upevnením na isofix. Maximálnu bezpečnosť detí zabezpečuje prídavná bočná ochrana SIP+, torá pohlcuje energiu bočného nárazu. Prispôsobí sa sedadlám vo všetkých automobiloch.

BeSafe iZi Plus X1
529 € 488,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Model autosedačky iZi Plus X1 je nasledovníkom modelu iZi Plus, ktorý je výsledkom 25 ročných skúseností z vývoja a výskumu protismerného cestovania značky BeSafe, vrátane nových nárazových testov. Autosedačka je vylepšená o ďalšie vylepšenia, Ktorým je viac vypolstrovaná odnímateľná vložka a odolná proti bočnému nárazu (SIP +).

BeSafe iZi Up X3

BeSafe iZi Up X3

Hodnotenie: 5
170,50 € 129 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Up X3 je autosedačka pre deti od 15 do 36 kg, s uchytením v smere jazdy. So systémom SIP – zosilnenou bočnou ochranou.

BeSafe Pregnant bezpečnostný pás pre tehotné
41,92 € 38,90 €

BeSafe Pregnant je pás pre tehotné – vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou trojbodového pásu.

BeSafe Pregnant FIX bezpečnostný pás pre tehotné
59,90 € 54,50 €
+ doprava zadarmo

BeSafe Pregnant iZi fix je pás pre tehotné, vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou ISOfix alebo pásu.

BeSafe Zrkadlo Baby mirror
11,60 €

BeSafe Baby mirror je pomôcka pre autosedačky uchytená proti smeru jazdy. Za pomoci zrkadla môžete skontrolovať čo dieťa robí.

BeSafe Base ISOfix iZi Go X1
179,10 €
+ doprava zadarmo

BeSafe Base ISOfix iZi Go X1 je izofixová báza k autosedačke BeSafe iZi Go – pre nasadenie autosedačky do auta na ISOFIX.

BeSafe Base iZi Modular i-Size
256,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi ľahko sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť po aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťu báječný komfort pri jazde.

BeSafe Belt collector držiak pásov
11,60 €

BeSafe Belt collector je pásový adaptér, ktorý udržuje oba ramenné pásy na autosedačke v správnej polohe.

BeSafe Belt guard

BeSafe Belt guard

Hodnotenie: 3
15,90 € 15,50 €

BeSafe Belt guard je poistka pásu, ktorá zabezpečuje udržanie oboch ramenných pásov autosedačky v správnej polohe. Zaisťuje tak pre vaše dieťatko pohodlnejšiu jazdu v autosedačke.

BeSafe Tablet & Seat Cover Anthracite
55,90 € 54,50 €
+ doprava zadarmo

Tablet & Seat cover ochranný poťah sedadla automobilu s priezorom pre tablet bude ideálnym spoločníkom vášho malého dieťaťa na cestách. Je použiteľný ako u autosedačiek inštalovaných proti smeru tak aj po smere jazdy.

BeSafe IZi Go Modular i-Size
237,60 €
+ doprava zadarmo

iZi Go Modular i-Size je prvou sedačkou Besafeu od 0 – 12 mesiacov, ktorá spĺňa nové nariadenie i-Size UN R 129. Veľmi jednoducho sa inštaluje vo vozidle pomocou 3-bodového pásu alebo na iZi Modular báze. Táto sedačka je perfektne prispôsobená pre novorodenca, vhodná pre deti od výšky 40 – 75 cm. Jej konštrukcia vyniká svojou bezpečnosťou ale aj dizajnom. Sedačka je plne polstrovaná s vystuženými plochami a odolná proti bočnému nárazu (SIP +). Nikoho neprekvapí, že vnútorný pás, ktorý chráni bábätko, je päťbodový a neštandardne široký. Bonusom je aj jeho veľmi jednoduché nastavenie zo zadnej strany sedačky.

BeSafe iZi Kid i-Size X3
579 € 544,50 €
+ doprava zadarmo

iZi Kid i-size X3 je nasledovníkom autosedačky iZi Kid i-Size X2 s izofixovou bázou. Konštrukčne je rovnaká so svojím predchodcom, ale teraz má autosedačka viac vrstvové polstrovanie, ktoré sa týka aj odnímateľnej vložky. Ďalej je vylepšená bočná ochrana SIP + a jej uchytenie.

BeSafe iZi Up X3 fix

BeSafe iZi Up X3 fix

Hodnotenie: 5
188,40 €
+ doprava zadarmo

BeSafe iZi Up fix X3 je autosedačka pre deti 15–36 kg, s uchytením na isofix. Systém SIR side Impact Rotation – unikátny bezpečnostný systém bočnej ochrany.