BeSafe iZi Modular-27%

BeSafe iZi Modular

Hodnotenie: 5
399 € 289 €

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi jednoducho sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť v aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťui skvelý komfort pri jazde.

BeSafe iZi Go X1

BeSafe iZi Go X1

Hodnotenie: 4,7
179 €

BeSafe iZi Go X1 je autosedačka pre deti od narodenia do 13 kg, má slnečnú striešku s UV filtrom, centrálne nastavenie pásov a možno k nej dokúpiť ISOFIX bázu.

BeSafe iZi Flex S FIX Sea Green Mélange
269 €

Unikátna autosedačka iZi Flex S FIX Sea Green Mélange od nórskeho výrobcu BeSafe prináša bezpečné cestovanie a úžasný komfort. Vďaka výškovo nastaviteľnej opierke hlavy autosedačka doslova porastie s vaším dieťaťom vo veku od 4 do 12 rokov.

BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size

Hodnotenie: 4,3
329 €

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je autosedačka nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, s upevnením na isofix. Maximálnu bezpečnosť detí zabezpečuje prídavná bočná ochrana SIP+, torá pohlcuje energiu bočného nárazu. Prispôsobí sa sedadlám vo všetkých automobiloch.

BeSafe Pregnant bezpečnostný pás pre tehotné
42 €

BeSafe Pregnant je pás pre tehotné – vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou trojbodového pásu.

BeSafe Baby Mirror XL 2

BeSafe Baby Mirror XL 2

Hodnotenie: 4,9
33 €

Zrkadielko Baby Mirror XL 2 od nórskeho výrobcu BeSafe je vo vozidle nenahraditeľným pomocníkom a o to viac, ak je vaše dieťa otočené proti smeru jazdy. Zrkadielko vám umožní dohliadať na dieťa a jeho bezpečie.

BeSafe Zrkadlo Baby mirror

BeSafe Zrkadlo Baby mirror

Hodnotenie: 3,8
13 €

BeSafe Baby mirror je pomôcka pre autosedačky uchytená proti smeru jazdy. Za pomoci zrkadla môžete skontrolovať čo dieťa robí.

BeSafe iZi Combi ISOFix X4
549,62 € 490,80 €

BeSafe iZi Combi ISOfix X4 je autosedačka pre deti od 0 do 18 kg, uchytenie proti smeru jazdy alebo po smere jazdy. Púta sa na isofix/trojbodový pás automobilu.

BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 2021 Cloud Mélange
259 €

Unikátna autosedačka iZi Go Modular i-Size X1 Cloud Mélange od nórskeho výrobcu BeSafe prináša bezpečné cestovanie a úžasný komfort pre najmenších cestovateľov. Sedačka má nádherný dizajn. Sedačka deťom ponúka viac priestoru a úžasné bezpečnostné prvky.

BeSafe Belt collector držiak pásov
10,99 €

BeSafe Belt collector je pásový adaptér, ktorý udržuje oba ramenné pásy na autosedačke v správnej polohe.

BeSafe Base ISOfix iZi Go X1
189 €

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe Base ISOfix iZi Go X1 je izofixová báza k autosedačke BeSafe iZi Go – pre nasadenie autosedačky do auta na ISOFIX.

BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix
429 €

BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix je autosedačka pre deti od 9 do 18 kg, s uchytením na isofix v smere jazdy. Má jednoduché polohovanie a centrálne nastavenie pásov.

BeSafe iZi Kid i-Size X3
499 €

iZi Kid i-size X3 je nasledovníkom autosedačky iZi Kid i-Size X2 s izofixovou bázou. Konštrukčne je rovnaká so svojím predchodcom, ale teraz má autosedačka viac vrstvové polstrovanie, ktoré sa týka aj odnímateľnej vložky. Ďalej je vylepšená bočná ochrana SIP + a jej uchytenie.

BeSafe iZi Modular - rozbalené-19%
399 € 322,10 €

Rozbalené

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi jednoducho sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť v aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťui skvelý komfort pri jazde.

BeSafe Base iZi Modular i-Size
249 €

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi ľahko sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť po aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťu báječný komfort pri jazde.

BeSafe iZi Plus X1
559 €

Model autosedačky iZi Plus X1 je nasledovníkom modelu iZi Plus, ktorý je výsledkom 25 ročných skúseností z vývoja a výskumu protismerného cestovania značky BeSafe, vrátane nových nárazových testov. Autosedačka je vylepšená o ďalšie vylepšenia, Ktorým je viac vypolstrovaná odnímateľná vložka a odolná proti bočnému nárazu (SIP +).

BeSafe iZi Modular X1 i-Size
399 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka iZi Modular X1 i-Size značky BeSafe je určená pro deti od 9 do 18 kg. Vylepšená ochrana v opierke hlavy a upravené ramenné polstrovanie zaistí vášmu dieťaťu nielen maximálne bezpečie, ale aj pohodlie počas cestovania autom. V aute ju pripevníte pomocou Isofixu.

BeSafe Belt guard

BeSafe Belt guard

Hodnotenie: 2,5
17 €

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe Belt guard je poistka pásu, ktorá zabezpečuje udržanie oboch ramenných pásov autosedačky v správnej polohe. Zaisťuje tak pre vaše dieťatko pohodlnejšiu jazdu v autosedačke.

BeSafe iZi Comfort X3 Sea Green Mélange - zánovné-22%
249 € 192,80 €

Zánovné

Univerzálna autosedačka iZi Comfort X3 Sea Green Mélange od nórskeho výrobcu prináša bezpečné cestovanie a komfort, v ktorom sa zaspáva úplne samo. Bezpečnostné prvky ako zabudovaná ochrana proti bočnému nárazu, alebo päťbodový pás korunujú sedačku na spoľahlivú a praktickú spoločníčku.

BeSafe Tablet & Seat Cover Anthracite
58 €

Tablet & Seat cover ochranný poťah sedadla automobilu s priezorom pre tablet bude ideálnym spoločníkom vášho malého dieťaťa na cestách. Je použiteľný ako u autosedačiek inštalovaných proti smeru tak aj po smere jazdy.

BeSafe iZi Up X3 fix

BeSafe iZi Up X3 fix

Hodnotenie: 5
229 €

BeSafe iZi Up fix X3 je autosedačka pre deti 15–36 kg, s uchytením na isofix. Systém SIR side Impact Rotation – unikátny bezpečnostný systém bočnej ochrany.

BeSafe iZi Flex FIX i-Size 2021 Cloud Melange
329 €

Unikátna autosedačka iZi Flex FIX i-Size Cloud Mélange od nórskeho výrobcu BeSafe prináša bezpečné cestovanie a úžasný komfort. Vďaka výškovo nastaviteľnej opierke hlavy autosedačka doslova porastie s vaším dieťaťom vo veku od 4 do 12 rokov.