Bennon Športové poltopánky Sunray čierna/žltá 43
24,41 €

Ľahké a veľmi priedušné poltopánky Bennon Sunray sú vyrobené z moderného materiálu One Stitch: vďaka redukovanému množstvu šitia tak zaisťujú svojmu nositeľovi maximálny vnútorný komfort a zamedzujú tvorbe otlakov.


Bennon Ultraľahké bezpečnostné topánky Stinger S3 ESD 36
69,80 €
+ doprava zadarmo

Ultraľahké bezpečnostné topánky Bennon Stinger S3 ESD sú unikátna pracovná obuv s bezpečnostnou špicou, podošvou proti prepichnutiu a s pohodlným inovatívnym zapínaním, ktoré naviac maximalizuje vašu bezpečnosť.


Bennon Trekingová obuv Terenno s membránou hnedá 37
66,31 €
+ doprava zadarmo

Trekingová obuv Terenno sú vysoko-kvalitné a pohodlné topánky z kože vybavené vodeodolnou membránou REGI-TEX® a celogumenou podošvou Vibram®. Sú vhodné aj na najnáročnejšie horské túry.


Bennon Treková obuv Filipo O2 s membránou čierna/šedá 36
73,46 €
+ doprava zadarmo

Treková obuv Bennon Filipo O2 s membránou sú nepremokavé členkové topánky s vodeodolnou a priedušnou membránou REGI-TEX® a vysoko kvalitnou podošvou VIBRAM®. Majú reflexné prvky, protišmykovú podošvu a tlmia nárazy v päte.


Bennon Bezpečnostné poltopánky Russel S1P čierna 40
41,32 €

Bezpečnostné poltopánky Bennon Russel S1P sú extra pohodlná bezpečnostná pracovná obuv so širokou hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou proti prepichnutiu. Majú priedušný tkaný zvršok z extra odolného materiálu.


Bennon Ľahké pracovné poltopánky Torpedo S1P zelená 37
48,84 €

Pracovné poltopánky Torpedo S1P s hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou sú vďaka textílii so spevňujúcou štruktúrou na povrchu veľmi priedušné, flexibilné a odolné. Zároveň sú vďaka podošve z phylonu a gumy ľahké, pohodlné.


Bennon Bezpečnostná obuvCommodore S3 čierna 37
65,02 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostná obuv Bennon Commodore S3 sú kvalitné vysoké pracovné topánky s vodeodolným zvrškom. Majú kevlarovú planžetu a kompozitnú bezpečnostnú tužinku v špičke. Sú vhodné na jar, leto aj zimu.


Bennon Bezpečnostné sandále Bennon Bombis Lite S1P ESD sivá 36
42,08 €

Bezpečnostné sandále Bombis Lite S1P ESD sú priedušné pracovné sandále vybavené plastovou tužinkou a kevlarovou planžetou. Sú vyrobené z kože, majú pohodlné zapínanie bez nutnosti šnurovania a reflexné prvky pre zvýšenie viditeľnosti.


Bennon Členková obuv Basic O1 čierna 35
24,78 €

Členková obuv Bennon Basic O1 sú tradičné pracovné topánky bez ochranných prvkov vhodné na univerzálne využitie pre prácu v interiéri aj exteriéri.


Bennon Členková obuv Ranger O2  žltá  40
58,62 €
+ doprava zadarmo

Členková obuv Ranger O2 sú moderné topánky typu worker/farmár vyrobené z vodeodolnej kože. Sú vhodné ako voľnočasová aj ako pracovná obuv.


Bennon Členkové topánky Farmis O1 hnedá 37
32,30 €

Členkové topánky Bennon Farmis O1 sú pevná a odolná voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Sú vyrobené z kvalitnej kože, majú anatomickú stielku, reflexné prvky a protišmykovú podošvu.


Bennon Členkové topánky Fortis O2  čierna 36
34,56 €

Členkové topánky Fortis O2 sú kožená a nepremokavá pracovná obuv bez ochranných prvkov. Vďaka podošve z PU/gumy, protiokopovej špici a stabilizačnej opore v zadnej časti sú určené aj na náročné práce v exteriéri.


Bennon Outdoorová obuv Castor High hnedá 37
54,12 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Bennon Castor je kvalitná celokožená obuv z odolnej lícovej usne. Má protiokopovú ochranu špice, terénnu podošvu a stabilizačnú oporu členku, ktorá zabezpečuje dobrú stabilitu aj pri chôdzi v náhodnom teréne.


Bennon Outdoorová obuv Castor Low hnedá 37
51,48 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Bennon Castor Low je kvalitná a pohodlná celokožená obuv vhodná aj do náročného terénu v prírode. Je vyrobená z hrubej a odolnej lícovej usne.


Bennon Outdoorová obuv Picardo High s membránou sivá 36
52,27 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Picardo High s membránou sú topánky vhodné do náročného terénu, ale aj do mesta. Sú vyrobené z priedušnej kvalitnej kože s nepremokavou membránou, vďaka čomu budete v suchu a v pohodlí v každom počasí.


Bennon Outdoorové poltopánky Ritero čierna 37
48,84 €

Outdoorové poltopánky Bennon Ritero patria medzi kvalitné ľahké, vzdušné outdoorové topánky s moderným vzhľadom. Majú viacúčelovú podošvu Vibram® Highspeed Q590 a sú vhodné na aktívne využitie voľného času.


Bennon Outdoorové topánky Emperado s membránou sivá/oranžová 36
58,48 €
+ doprava zadarmo

Outdoorové topánky Bennon Emperado sú kvalitná treková obuv s nepremokavou membránou REGI-TEX® a podošvou VIBRAM®. V oblasti päty sú tieto topánky navyše spevnené TPU stabilizátorom a v oblasti špice majú gumovú protiokopovú ochranu.


Bennon Poltopánky Farmis O1 hnedá 37
31,55 €

Poltopánky Bennon Farmis O1 sú pohodlná, pevná a odolná voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Sú vyrobené z kvalitnej kože, majú anatomickú stielku a protišmykovú podošvu.


Bennon Poltopánky Salvador Low s membránou zelená 37
54,12 €
+ doprava zadarmo

Poltopánky Bennon Salvador Low s membránou sú pohodlná a kvalitná obuv vhodná na celoročné nosenie v teréne, ale aj na bežné nosenie v meste. Membrána REGI-TEX® zabezpečuje vodeodolnosť a priedušnosť obuvi.


Bennon Poltopánky Spacer O1 modrá/sivá 37
37,94 €

Poltopánky Bennon Spacer O1 sú ľahká pracovná obuv bez ochranných prvkov, ktorá má unikátny povrch vyrobený modernou technológiou Safe & Air. Tento povrch je priedušný a mimoriadne odolný.


Bennon Pracovná obuv Basic S3 čierna 36
26,66 €

Pracovná obuv Bennon Basic S3 sú kožené nepremokavé bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu.


Bennon Pracovná obuv Commodore S3 s membránou čierna 38
74,80 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Bennon Commodore S3 s membránou sú celoročné kožené bezpečnostné topánky bez kovových súčastí. Majú vodeodolnú membránu REGI-TEX®, špeciálnu stabilizačnú oporu v oblasti päty a protišmykovú podošvu.


Bennon Pracovná obuv Robuster S3 s membránou čierna 41
52,27 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Bennon Robuster S3 SRC HRO WR CI je kožená bezpečnostná poloholeňová obuv s hliníkovou bezpečnostnou špicou a kevlarovou planžetou. Tieto topánky majú aj: nepremokavú membránu, gumenú podošvu vhodnú aj do náročných podmienok.


Bennon Pracovné poltopánky Farmis S3 hnedá 37
36,06 €

Pracovné poltopánky Bennon Farmis S3 sú pohodlná, ľahká, pevná a odolná bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a planžetou. Sú vyrobené z kože, majú špicu chránenú voči okopu a v oblasti päty stabilizačnú oporu z TPU.


Bennon Pracovné poltopánky Orlando XTR O1 42
45,84 €

Pracovné poltopánky Bennon Orlando XTR O1 sú pracovné tenisky športového charakteru. Sú vhodné do vnútorných a vonkajších podmienok a vynosíte ich aj vo voľnom čase.


Bennon Pracovné poltopánky Rebel S1P zelená 37
54,86 €
+ doprava zadarmo

Pracovné poltopánky Bennon Rebel S1P sú otvorené bezpečnostné poltopánky, na ktorých oceníte nielen ich športový moderný vzhľad, ale najmä ich priedušnosť, ľahkosť a pohodlnosť. Majú hliníkovú tužinku a kevlarovú planžetu.


Bennon Pracovné poltopánky Sportis S1P čierna/žltá 37
45,08 €

Pracovné poltopánky Bennon Sportis S1P sú moderná bezpečnostná obuv športového vzhľadu. Majú oceľovú tužinku v špičke a kevlarovú planžetu proti prepichnutiu. Vďaka svojmu zvršku z kombinácie textilu a kože sú priedušné a pohodlné.


Bennon Pracovné sandále Lux S1 čierna 35
29,66 €

Pracovné sandále Bennon Lux S1 sú klasické bezpečnostné sandále z kože so zapínaním na suchý zips. Varianta S1 je vybavená oceľovou tužinkou v špičke.


Bennon Pracovné sandále Mauser S1 sivá 36
25,88 €

Pracovné sandále Mauser S1 sú kožené, ľahké a priedušné bezpečnostné sandále s plastovou tužinkou v špičke. Majú pohodlné zapínanie na suchý zips – dvojité pre lepšiu fixáciu nohy v obuvi. Sú opatrené aj reflexnými prvkami.


Bennon Pracovné topánky Fortis S3  čierna 36
36,06 €

Pracovné topánky Fortis S3 sú kožená bezpečnostná obuv vybavená oceľovou tužinkou a planžetou. Sú nepremokavé, priedušné, protišmykové a majú reflexné doplnky. Sú vhodné aj do najnáročnejších podmienok.


Bennon Priedušné a ľahké poltopánky Torpedo O1 zelená 37
43,97 €

Poltopánky Torpedo O1 sú vďaka textílii so spevňujúcou štruktúrou na povrchu mimoriadne priedušné, flexibilné a veľmi odolné. Zároveň sú vďaka podošve z phylonu a gumy ľahké, pohodlné a preto vhodné aj na celodenné nosenie.


Bennon Protišmykové šľapky Maxim OB biela 37-38
24,44 €

Protišmykové šľapky Bennon Maxim OB s kompaktnou vystuženou prednou časťou poskytujú ochranu pred pádom predmetov na nohu alebo poliatím. Gumené vkladky na podrážke obuvi zaisťujú výborné protišmykové vlastnosti.


Bennon Treková obuv Recado O2 s membránou čierna/šedá 37
69,36 €
+ doprava zadarmo

Treková obuv Bennon Recado O2 s membránou sú nepremokavé poltopánky s vodeodolnou membránou REGI-TEX® a vysoko kvalitnou podošvou VIBRAM®. Vďaka týmto parametrom vás nesklamú v žiadnom počasí ani v tom najnáročnejšom teréne.


Bennon Vysoká obuv Commodore Light O1 čierna 37
52,61 €
+ doprava zadarmo

Vysoká obuv Bennon Commodore Light O1 sú kožené taktické, ľahké zásahové topánky bez kovových súčastí a so sytémom jednoduchého šnurovania. Sú vhodné na služebné účely pre profesionálov aj na amatérske military športy.


Bennon Vysoká obuv Desert Light O1 piesková 40
46,21 €

Vysoká obuv Bennon Desert Light O1 sú ľahké, priedušné topánky so systémom rýchleho šnurovania. Bez ochranných prvkov. Sú vhodné do práce, na služobné účely profesionálov aj na amatérske military športy.


Bennon Vysoká pracovná obuv Kentaur O2 s membránou hnedá/čierna 41
67,66 €
+ doprava zadarmo

Vysoká pracovná obuv Kentaur O2 sú nepremokavé topánky vybavené membránou a gumovým skeletom, ktorý vás dokonale chráni pred mokrom a blatom. Ľahká podošva má výrazný dezén, mäkký došľap a výbornú priľnavosť a stabilitu v teréne.


Bennon Zimná pracovná obuv Farmis S3 Winter hnedá 37
39,82 €

Zimná pracovná obuv Bennon Farmis S3 Winter je pohodlná, ľahká a zároveň pevná a odolná bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a planžetou proti prepichnutiu. Vďaka tomu, že je vode odolná a zateplená plyšom je ideálna na nosenie v zime.


Bennon® v niekoľkých kolekciách ponúka zákazníkom pracovnú obuv s vyššou pridanou hodnotou dosiahnutou, či už použitím materiálov a komponentov vyššej kvality alebo pokročilejších výrobných technológií. Motto značky Bennon®: „EXPERIENCE OF EXPERTS“ jasne signalizuje, že za svoju hlavnú konkurenčnú výhodu považuje úzku špecializáciu a dlhodobé skúsenosti v obuvníctve a hodlá zákazníkom ponúkať produkty, na ktoré sa budú môcť dlhodobo spoľahnúť a ku ktorým sa budú radi vracať.

Bennon® v niekoľkých kolekciách ponúka zákazníkom pracovnú obuv s vyššou pridanou hodnotou dosiahnutou, či už použitím materiálov a komponentov vyššej kvality alebo pokročilejších výrobných technológií. Motto značky Bennon®: „EXPERIENCE OF EXPERTS“ jasne signalizuje, že za svoju hlavnú konkurenčnú výhodu považuje úzku špecializáciu a dlhodobé skúsenosti v obuvníctve a hodlá zákazníkom ponúkať produkty, na ktoré sa budú môcť dlhodobo spoľahnúť a ku ktorým sa budú radi vracať.