Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Bell Sidetrack Youth 50–57 cm Bell Traverse XL Mat Black 56-63 cm
Bell Sidetrack Youth 50–57 cm

Detská prilba na cyklistiku15 ventilačnými otvormi poskytuje dokonalý systém odvetrávania a zvýšenú ochranu zátylku. Obsahuje In-Mold škrupinu, ktorá perfektne ochraňuje a pritom si zachováva nízku hmotnosť. Bell Sidetrack Youth disponuje upínacím systémom Ergo Fit, vďaka ktorému padne každému dieťaťu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Drifter Bell Traverse XL Mat Black 56-63 cm
Bell Drifter

Športovo strihnutý Bell Drifter má univerzálne použitie do každého terénu i príležitosti. Závod, výlet s rodinou alebo len adrenalínový výlet v prírode? Žiadny problém! Drifter je všade ako doma.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Traverse XL Mat Black 56-63 cm Bell Traverse XL Mat Black 56-63 cm
Bell Traverse XL Mat Black 56-63 cm

Extra velká přilba Bell Traverse XL přináší vysokou kvalitu, moderní design a bohatou výbavu. Skvěle poslouží cyklistům, kteří vyhledávají zejména cyklostezky, nenáročné terény a rodinnou zábavu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Helma na moto Broozer Solid Helmet - black Bell Helma na moto Broozer Solid Helmet - black
Bell Helma na moto Broozer Solid Helmet - black

Helma na moto od značky Bell.

môžete mať 29.09

Bell Sidetrack II Youth Blue/Green Bell Helma na moto Broozer Solid Helmet - black
Bell Sidetrack II Youth Blue/Green

Detská prilba na cyklistiku s 15 ventilačnými otvormi poskytuje dokonalý systém odvetrávania a zvýšenú ochranu zátylku. Obsahuje In-Mold škrupinu, ktorá perfektne ochraňuje a pritom si zachováva nízku hmotnosť. Bell Sidetrack II Youth disponuje upínacím systémom Ergo Fit, vďaka ktorému padne každému dieťaťu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Helma na moto Broozer Solid Helmet Bell Helma na moto Broozer Solid Helmet - black
Bell Helma na moto Broozer Solid Helmet

Helma na moto od značky Bell.

môžete mať 29.09

Bell bell hypoalergénny magic glitter lipstick júl 03 Bell bell hypoalergénny magic glitter lipstick júl 03
Bell bell hypoalergénny magic glitter lipstick júl 03

HypoalergénneMagický rúž Máte chuť na malú mágiu? Naneste prípravok na pery, počkajte, kým zaschne, potom pery spojte a budú sa trbliecť. Tekutý rúž poskytuje intenzívnu a dlhotrvajúcu farbu. Rozotiera sa hladko a rovnomerne. Nezateká cez obrys pier, nezaťažuje ich. Obsahuje včelí vosk s vlastnosťam

môžete mať 28.09 - 29.09

Bell Crest Bell bell hypoalergénny magic glitter lipstick júl 03
Bell Crest

Univerzálna prilba na cyklistiku a in-line je vybavená nastaviteľným snap-in štítkom a má vynikajúce odvetrávanie vďaka 17 ventilačným otvorom. Škrupina In-mold Polycarbonate zaisťuje perfektnú ochranu pri zachovaní nízkej hmotnosti. Pre väčšiu bezpečnosť je pripravený štítok, ktorý je navyše odnímateľný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Crest Mat Black/Dark Titanium M/L Bell bell hypoalergénny magic glitter lipstick júl 03
Bell Crest Mat Black/Dark Titanium M/L

Cyklistická prilba Bell Crest Mat Black / Dark Titanium. Pýši sa vysoko kvalitným spracovaním z tých najlepších materiálov, ktoré mohli byť použité a tiež vďaka In-mold technológii, ktorá disponuje veľmi tvrdou škrupinou z polykarbonátu. Tým vždy zaručí mimoriadnu bezpečnosť a ochranu vašej hlavy pred pádom. Prilba je vybavená 17 ventilačnými otvormi s ochrannou sieťkou proti hmyzu. Má moderný čierno titánový dizajn.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Formula Mat/Glos Bell Helma na moto Qualifier Stealth Camo Matte Black/White
Bell Formula Mat/Glos

Univerzálna prilba na cyklistiku a in-line s upínacím systémom Float Fit s možnosťou výškového nastavenia. Škrupina In-mold Polycarbonate zaisťuje perfektnú ochranu pri zachovaní nízkej hmotnosti. Prilba má závodný tvar a vynikajúce odvetrávanie vďaka 19 otvorom. Špecialitou je vychytávka Sweat Guide, ktorá pomáha odvádzať pot ďalej od okuliarov – vy sa tak môžete sústrediť iba na jazdu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Helma na moto SRT Solid Helmet - matte black Bell Helma na moto Qualifier Stealth Camo Matte Black/White
Bell Helma na moto SRT Solid Helmet - matte black

Helma na moto od značky Bell.

môžete mať 29.09

Bell Helma na motocykel SRT Modular Solid matte black Bell Helma na motocykel SRT Modular Solid matte black
Bell Helma na motocykel SRT Modular Solid matte black

Výklopná helma na motocykel.

môžete mať 29.09

Bell hypo tvarovací bb prášok 01 Bell hypo tvarovací bb prášok 01
Bell hypo tvarovací bb prášok 01

Hypoalergénny modelovací prášok

Nepostrádateľný kozmetický prípravok na dokonalé a dlhotrvajúce líčenie. Ľahké, saténové zloženie zakrýva drobné nedokonalosti, zmatňuje a tvaruje ovál tváre. Púder poskytuje rýchly a účinný spôsob, ako upraviť make-up počas dňa a obnoviť svieži vzhľad vašej pleti.

môžete mať 28.09 - 29.09

Bell hypo tvarovací bb prášok 02 Bell hypo tvarovací bb prášok 01
Bell hypo tvarovací bb prášok 02

HYPOALERGÉNNY ZVONČEK BELL BB modelovací púder 02 9g Nepostrádateľný kozmetický prípravok na dokonalé a dlhotrvajúce líčenie. Ľahké, saténové zloženie zakrýva drobné nedokonalosti, zmatňuje a tvaruje ovál tváre. Púder umožňuje rýchlo a účinne upraviť make-up počas dňa a obnoviť plný, svieži vzhľad p

môžete mať 28.09 - 29.09

Bell Local Bell hypo tvarovací bb prášok 01
Bell Local

Univerzálna prilba, ktorú využijete ako na cyklistiku, tak napríklad na skate, in-line korčule alebo kolobežku. Helma s čistým, old-school designom je vybavená moderným upínacím systémom Action Fit, vďaka ktorému perfektne drží na hlave. Skvelé odvetrávanie zaisťuje 10 ventilačných otvorov a ľahšiu údržbu zase vyprateľné výstelky. Vonkajšia časť škrupiny je zhotovená z odolného ABS a vnútorná časť na zmenu z extra mäkkého EPS.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Nomad 2 JR Mat HiViz Yellow Bell Nomad 2 JR Mat HiViz Yellow
Bell Nomad 2 JR Mat HiViz Yellow

Aj mladí strelci si zaslúžia prilbu, ktorá je navrhnutá tak, aby zvládla skutočné trailové jazdenie. Predĺžená ochrana zátylku zvyšuje bezpečnosť, zatiaľ čo ľahká In-mold konštrukcia a intuitívny upínací systém Ergo Fit sa starajú o pohodlie. Prilba je odvetraná celkom 15 otvormi, ktoré udržia v chlade aj veľmi horúce hlavy!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Nomad 2 JR Mat Bell Nomad 2 JR Mat HiViz Yellow
Bell Nomad 2 JR Mat

Univerzálna juniorská prilba na cyklistiku a in-line s upínacím systémom Ergo Fit je vybavená nastaviteľným snap-in štítkom a má vynikajúce odvetrávanie vďaka 15 ventilačným otvorom. Škrupina In-mold Polycarbonate zaisťuje perfektnú ochranu pri zachovaní nízkej hmotnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Nomad 2 Mat Bell Nomad 2 JR Mat HiViz Yellow
Bell Nomad 2 Mat

Univerzálna prilba na cyklistiku a in-line je vybavená nastaviteľným štítkom a má vynikajúce odvetrávanie vďaka 15 ventilačným otvorom. Škrupina In-mold Polycarbonate zaisťuje perfektnú ochranu pri zachovaní nízkej hmotnosti. Výhodou je aj upínací systém Ergo Fit, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie pomocou sťahovacieho kolieska. Nezostáva nič iné, než nasadiť helmu a hor sa na traily!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Sidetrack II Child Bell Sidetrack II Child
Bell Sidetrack II Child

Detská prilba na cyklistiku14 ventilačnými otvormi poskytuje dokonalý systém odvetrávania a zvýšenú ochranu zátylku. Obsahuje In-Mold škrupinu, ktorá perfektne ochraňuje a pritom si zachováva nízku hmotnosť. Bell Sidetrack Child disponuje upínacím systémom Ergo Fit, vďaka ktorému padne každému dieťaťu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Span Bell Sidetrack II Child
Bell Span

Univerzálna prilba, ktorú využijete ako na cyklistiku, tak napríklad na skate, BMX, in-line korčule alebo kolobežku. Helma so štýlovým dizajnom je vybavená moderným upínacím systémom Action Fit, vďaka ktorému perfektne drží na hlave. Skvelé odvetrávanie zase zaisťuje 10 ventilačných otvorov. Vonkajšia časť škrupiny je zhotovená z odolného tvrdeného plastu ABS a vnútorná časť z extra mäkkého EPS.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bell Spark 2 Mat Bell Sidetrack II Child
Bell Spark 2 Mat

Univerzálna prilba na cyklistiku a in-line je vybavená nastaviteľným snap-in štítkom a má vynikajúce odvetrávanie vďaka 13 ventilačným otvorom. Škrupina In-mold Polycarbonate zaisťuje perfektnú ochranu pri zachovaní nízkej hmotnosti. Špecialitou je vychytávka Sweat Guide, ktorá pomáha odvádzať pot ďalej od okuliarov – vy sa tak môžete sústrediť iba na jazdu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Značka Bell ovplyvňuje život množstvu športovcov a športovkýň už viac než päťdesiat rokov. Na počiatku bol malý obchodík s náhradnými dielmi pre autá na predmestí Los Angeles, ktorý niesol tento názov. Pod pevnou rukou Roya Richtera sa značka stala jednou z vodcov v odvetví ochranných prilieb nie len pre závodné automobily, motorkárov, ale aj pre cyklistov. Hlavnou snahou bolo a je vyrábať kvalitné výrobky, ktoré by maximálnym spôsobom zodpovedali požiadavkám a potrebám športovcov. Značka Bell je tomuto krédu verná stále – naplno sa sústreďuje na vývoj, technické inovácie a kvalitu, aby Vás mohla v každej sezóne prekvapiť niečím novým, vylepšeným…