BeeMy Hniezdočko pre bábätko DELUXE
48,50 €

Posledný kus za túto cenu!

BeeMy Hniezdočko DELUXE je ideálne pre novorodencov a to najmä počas prvých mesiacov. Pre malé bábätko je okolitý svet príliš veľký. Potrebuje sa cítiť v bezpečí a hniezdočko je ideálnym pomocníkom. Použitie na spinkanie, prebaľovanie, pasenie koníčkov, cesty, návštevy alebo do postieľky ako mantinel.

BeeMy Letná deka

BeeMy Letná deka

Hodnotenie: 4
11,93 €

Posledný kus za túto cenu!

BeeMy letná deka o rozmere 75 × 90 cm je skvelou voľbou pre letné obdobie. Deka je ľahučká, štýlová a vyrobená z príjemného materiálu. Je vhodná ako do kočíka, autosedačky, postieľky, tak aj ako hracia podložka.

BeeMy Mantinel do postieľky DELUXE
29,03 €

BeeMy Mantinel do postieľky 190×30 cm s mäkkým postrovaním, vďaka ktorému sa bude vaše dieťatko cítiť bezpečne a zároveň ho bude chrániť pred nárazom. Vďaka šnúrkach mantinel krásne drží pripevnený k postieľke. Možno použiť do postieľok s rozmermi 120×60 cm, tak aj do postieľok väčších 140×70 cm.

BeeMy Letná deka

BeeMy Letná deka

Hodnotenie: 5
11,50 €

Beem Letná deka, 2017 – skvelá voľba do teplejších dní pre Vašich najmenších. Ľahučká, priedušná, materiál: 95% bavlna + 5% lycra. Prateľná na 40 stupňov. BEEM produkty sú vyrobené v Českej republike a dostanete ich v darčekovom balení.

BeeMy Zavinovačka LIGHT

BeeMy Zavinovačka LIGHT

Hodnotenie: 5
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BeeMy Zavinovačka je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, na dojčenie alebo do kočíka. Je vyrobená z vonkajšej strany z kvalitného 100% bavlneného plátna a zo strany vnútornej zo 100% BIO bavlneného úpletu, ktorý dodá Vášmu dieťatku príjemný pocit. Rozloženú zavinovačku možno použiť aj ako deku.

BeeMy Páperová zavinovačka
69,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BeeMy Páperová zavinovačka 80×80 cm je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, odpočinku, na dojčenie alebo do kočíka. Zavinovačka je plnená čerstvo vyčisteným novým prevetraným ručne draným husím perím, aby dieťaťu ponúkala pocit istoty, bezpečia a tepla. Vhodná pre dieťatko od narodenia do 4 mesiacov.

BeeMy Hniezdočko pre bábätko
42,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Beem Hniezdočko pre bábätko – obojstranné hniezdočko pre pocit bezpečia Vášho novorodenca. Do detskej i veľkej postele, so sebou na cesty, na spinkanie, prebaľovanie, pasenie koníčkov, na návštevu. Veľa možností využitia, krásne prevedenie, súčasťou obal. Vyrobené v ČR, darčekovo balené.

BeeMy Deka BABE

BeeMy Deka BABE

Hodnotenie: 5
26,52 € 24,80 €

Mäkká deka Babe s pleteninou a fleecom, olemovaná bavlneným lemom s prúžkom od značky Beem. Navrhnutá v kontrastných farebných dizajnoch. Prateľná v práčke na 40 stupňov. Ide o český výrobok.

BeeMy Fusak/zavinovačka do kočíka-42%
42,56 € 24,30 €

Akcia

Detská zavinovačka/rýchlo zavinovačka je vyrobená z vonkajšej strany z kvalitného mäkkého, jemného a veľmi príjemného „kožúška“ a zo strany vnútornej z hebkého fleecu, ktorý dodá Vášmu dieťatku príjemný pocit .

BeeMy Letná deka - rozbalené-6%
11,93 € 11,10 €

Rozbalené

BeeMy letná deka o rozmere 75 × 90 cm je skvelou voľbou pre letné obdobie. Deka je ľahučká, štýlová a vyrobená z príjemného materiálu. Je vhodná ako do kočíka, autosedačky, postieľky, tak aj ako hracia podložka.

BeeMy Páperová zavinovačka DELUXE
77,50 €

BeeMy Páperová zavinovačka 80×80 cm je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, odpočinku, na dojčenie alebo do kočíka. Zavinovačka je plnená čerstvo vyčisteným novým prevetraným ručne draným husacím perím, aby dieťaťu ponúkala pocit istoty, bezpečia a tepla. Vhodná pre dieťatko od narodenia do 4 mesiacov.

BeeMy Mantinel do postieľky LIGHT
26,40 €

BeeMy Mantinel do postieľky 190 × 30 cm s mäkkým postrovaním, vďaka ktorému sa bude vaše dieťatko cítiť bezpečne a zároveň ho bude chrániť pred nárazom. Vďaka šnúrkach mantinel krásne drží pripevnený k postieľke. Možno použiť do postieľok s rozmermi 120 × 60 cm, tak aj do postieľok väčších 140 × 70 cm.

BeeMy Tehotenský a dojčiaci vankúš
58,10 €

Tehotenský a dojčiaci vankúš v tvare „C“, rozmer 260 × 270 cm je vhodný pre použitie ako už v tehotenstve, tak po tom pri dojčení aj pre bábätko. Povlak 100% bavlna, prateľný na 40 stupňov. V obale možno ľahko uskladniť/prenášať. Variant výplne je obľúbené PES VÝPLŇOVÉ GUĽÔČKOVÉ VLÁKNO. Ide o český výrobok.

BeeMy Obliečky LIGHT
36,40 €

BeeMy 2-dielne obojstranné obliečky s rozmermi 100×135 a 60×40 cm. Zapínanie je bezpečné na zips. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a balené v praktickej darčekovej krabičke.

BeeMy Zavinovačka DELUXE
21,29 € 19,10 €

BeeMy Zavinovačka DELUXE je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, na dojčenie alebo do kočíka. Rozloženú zavinovačku možno použiť aj ako deku. Vďaka suchému zipsu je zabalenie jednoduché, rýchle a pevné – správne zavinuté bábätko sa cíti pokojnejšie.

BeeMy Zavinovačka WARM
19,90 €

BeeMy Zavinovačka Warm je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, na dojčenie alebo do kočíka. Je vyrobená z vonkajšej strany z kvalitného 100% bavlneného plátna a zo strany vnútornej zo 100% BIO bavlneného úpletu, ktorý dodá Vášmu dieťatku príjemný pocit. Rozloženú zavinovačku možno použiť aj ako deku.