BeeMy Mantinel do postieľky DELUXE
29,03 €

BeeMy Mantinel do postieľky 190×30 cm s mäkkým postrovaním, vďaka ktorému sa bude vaše dieťatko cítiť bezpečne a zároveň ho bude chrániť pred nárazom. Vďaka šnúrkach mantinel krásne drží pripevnený k postieľke. Možno použiť do postieľok s rozmermi 120×60 cm, tak aj do postieľok väčších 140×70 cm.

BeeMy Páperová zavinovačka DELUXE
77,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BeeMy Páperová zavinovačka 80×80 cm je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, odpočinku, na dojčenie alebo do kočíka. Zavinovačka je plnená čerstvo vyčisteným novým prevetraným ručne draným husacím perím, aby dieťaťu ponúkala pocit istoty, bezpečia a tepla. Vhodná pre dieťatko od narodenia do 4 mesiacov.

BeeMy Hniezdočko pre bábätko
42,50 €
+ doprava zadarmo

Beem Hniezdočko pre bábätko – obojstranné hniezdočko pre pocit bezpečia Vášho novorodenca. Do detskej i veľkej postele, so sebou na cesty, na spinkanie, prebaľovanie, pasenie koníčkov, na návštevu. Veľa možností využitia, krásne prevedenie, súčasťou obal. Vyrobené v ČR, darčekovo balené.

BeeMy Deka BABE

BeeMy Deka BABE

Hodnotenie: 5
26,52 € 24,80 €

Mäkká deka Babe s pleteninou a fleecom, olemovaná bavlneným lemom s prúžkom od značky Beem. Navrhnutá v kontrastných farebných dizajnoch. Prateľná v práčke na 40 stupňov. Ide o český výrobok.

BeeMy Hniezdočko pre bábätko DELUXE
48,46 €
+ doprava zadarmo

BeeMy Hniezdočko DELUXE je ideálne pre novorodencov a to najmä počas prvých mesiacov. Pre malé bábätko je okolitý svet príliš veľký. Potrebuje sa cítiť v bezpečí a hniezdočko je ideálnym pomocníkom. Použitie na spinkanie, prebaľovanie, pasenie koníčkov, cesty, návštevy alebo do postieľky ako mantinel.

BeeMy Letná deka
11,93 €

BeeMy letná deka o rozmere 75 × 90 cm je skvelou voľbou pre letné obdobie. Deka je ľahučká, štýlová a vyrobená z príjemného materiálu. Je vhodná ako do kočíka, autosedačky, postieľky, tak aj ako hracia podložka.

BeeMy Letná deka

BeeMy Letná deka

Hodnotenie: 5
11,50 €

Beem Letná deka, 2017 – skvelá voľba do teplejších dní pre Vašich najmenších. Ľahučká, priedušná, materiál: 95% bavlna + 5% lycra. Prateľná na 40 stupňov. BEEM produkty sú vyrobené v Českej republike a dostanete ich v darčekovom balení.

BeeMy Mantinel do postieľky
23,40 €

Mantinel do postieľky od značky BEEM v mnohofarebných a vzorových variantoch. Bábätko sa cíti bezpečne a nenaráža na steny postieľky. Mantinel má rozmer 190 × 30 cm, možné používať na postieľky 120 × 60/140 × 70 cm. Prateľný v práčke, 100% bavlna. Ide o český výrobok.

BeeMy Páperová zavinovačka
69,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BeeMy Páperová zavinovačka 80×80 cm je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, odpočinku, na dojčenie alebo do kočíka. Zavinovačka je plnená čerstvo vyčisteným novým prevetraným ručne draným husím perím, aby dieťaťu ponúkala pocit istoty, bezpečia a tepla. Vhodná pre dieťatko od narodenia do 4 mesiacov.

BeeMy Zavinovačka LIGHT

BeeMy Zavinovačka LIGHT

Hodnotenie: 5
19,90 €

BeeMy Zavinovačka je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, na dojčenie alebo do kočíka. Je vyrobená z vonkajšej strany z kvalitného 100% bavlneného plátna a zo strany vnútornej zo 100% BIO bavlneného úpletu, ktorý dodá Vášmu dieťatku príjemný pocit. Rozloženú zavinovačku možno použiť aj ako deku.

BeeMy Podbradník / slintáčik NICY / DOLLY
9,60 €

Podbradník / slintáčik 2ks je set v páčivej ružovej kombinácii prúžkov a bodiek od originálnej značky Beem. Vhodné už od narodenia, praktické zapínanie na suchý zips. Prateľné na 40 stupňov. 35 × 15 cm. Jedná sa o české výrobky.

BeeMy Podbradník / slintáčik RED STRIPES/PIXIE
10,40 €

Beem Podbradník / slintáčik 2ks RED STRIPES / PIXIE je set dvoch roztomilých a praktických podbradníkov/slintáčikov od originálnej značky Beem. Vhodné už od narodenia, zapínanie na suchý zips. Prateľné na 40 stupňov. 35 × 15 cm. Ide o český výrobok, balený v darčekovom balení.

BeeMy Fusak/zavinovačka 3v1
27,80 €

Beem Fusak / zavinovačka 3v1 – multifunkčná – využijete na ukladanie bábätka (napr. do kočíka), ako hraciu deku / podložku alebo ako príjemnú perinku. Rozmer v rozloženom stave: 100×93 cm, určené detičkám od narodenia do 6 mesiacov. Vyrobené v ČR, darčekovo balené.

BeeMy Deka CHARM

BeeMy Deka CHARM

Hodnotenie: 4,5
15,19 € 14 €

Fleecová hrejivá deka CHARM s kontrastným farebným olemovaním v niekoľkých farebných prevedeniach od značky Beem. Prateľná v práčke na 40 stupňov. Ide o český výrobok.

BeeMy Mantinel do postieľky LIGHT
26,40 €

BeeMy Mantinel do postieľky 190 × 30 cm s mäkkým postrovaním, vďaka ktorému sa bude vaše dieťatko cítiť bezpečne a zároveň ho bude chrániť pred nárazom. Vďaka šnúrkach mantinel krásne drží pripevnený k postieľke. Možno použiť do postieľok s rozmermi 120 × 60 cm, tak aj do postieľok väčších 140 × 70 cm.

BeeMy Obliečky
34,70 €

Obliečky do detskej postieľky od značky BEEM v mnohofarebných a vzorových variantoch. Praktické zapínanie na zips, možnosť zvolenia farebného variantu otočením. Prať na 40 stupňov. Perinka 100 × 135 cm, vankúšik 60 × 40 cm. Ide o český výrobok.

BeeMy Obliečky LIGHT
36,40 €

BeeMy 2-dielne obojstranné obliečky s rozmermi 100×135 a 60×40 cm. Zapínanie je bezpečné na zips. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a balené v praktickej darčekovej krabičke.

BeeMy Tehotenský a dojčiaci vankúš
57,40 €
+ doprava zadarmo

Tehotenský a dojčiaci vankúš v tvare „C“, rozmer 260 × 270 cm je vhodný pre použitie ako už v tehotenstve, tak po tom pri dojčení aj pre bábätko. Povlak 100% bavlna, prateľný na 40 stupňov. V obale možno ľahko uskladniť/prenášať. Variant výplne je obľúbené PES VÝPLŇOVÉ GUĽÔČKOVÉ VLÁKNO. Ide o český výrobok.

BeeMy Zavinovačka

BeeMy Zavinovačka

Hodnotenie: 3
20,53 € 19,90 €

Zavinovačka od originálnej značky BEEM je vhodná k ukladaniu bábätka k spánku, na dojčenie alebo do kočíka. Vonkajšia i vnútorná strana 100% bavlna. Na suchý zips, vhodné od narodenia do 2–3 mesiacov. Možno použiť aj ako deku. Darčekovo balené. Veľa farieb na výber. Ide o český výrobok.

BeeMy Zavinovačka DELUXE
21,40 €

BeeMy Zavinovačka DELUXE je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, na dojčenie alebo do kočíka. Rozloženú zavinovačku možno použiť aj ako deku. Vďaka suchému zipsu je zabalenie jednoduché, rýchle a pevné – správne zavinuté bábätko sa cíti pokojnejšie.

BeeMy Zavinovačka warm

BeeMy Zavinovačka warm

Hodnotenie: 5
33,90 € 19,90 €

Zavinovačka warm (do chladnejších teplôt) od originálnej značky BEEM je vhodná k ukladaniu bábätka k spánku, na dojčenie alebo do kočíka. Vonkajšia i vnútorná strana 100% bavlna. Na suchý zips, vhodná od narodenia do 2–3 mesiacov. Možno použiť aj ako deku. Darčekovo balené. Veľa farieb na výber. Ide o český výrobok.

BeeMy Zavinovačka WARM
19,90 €

BeeMy Zavinovačka Warm je vhodná na ukladanie bábätka k spánku, na dojčenie alebo do kočíka. Je vyrobená z vonkajšej strany z kvalitného 100% bavlneného plátna a zo strany vnútornej zo 100% BIO bavlneného úpletu, ktorý dodá Vášmu dieťatku príjemný pocit. Rozloženú zavinovačku možno použiť aj ako deku.