Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo NATURAL 200 ml CPK bio
7,90 €

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo NATURAL je prírodný krémový telový balzam pre každodennú intenzívnu starostlivosť o jemnú a citlivú pokožku. Balzam zanecháva pokožku hodvábne jemnú a pružnú, extrakt z aloe Kapskej podporuje prirodzenú hydratáciu a regeneráciu.

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo LEVANDULE 200 ml CPK bio
7,90 €

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo LEVANDULA je prírodný krémový telový balzam s extraktom z nechtíka lekárskeho pre jemnú starostlivosť o suchú a namáhanú pokožku. Balzam s jemnou upokojujúce vôňou levandule je vhodný aj pre pleť podráždenú nadmerným slnením.

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo GREP 200 ml CPK bio
7,90 €

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo GREP je prírodný krémový telový balzam s brezovým extraktom a esenciálnymi olejmi z grepu a borievky je určený na podpornú starostlivosť o pokožku s prejavmi celulitídy.

Bebutter Ovsený krém 100 ml CPK s pumpičkou
6,80 €

Bebutter Ovsený krém je ľahký hojivý krém s BIO bambuckým maslom, marhuľovým a ovseným olejom. Účinne vyživuje pleť a pôsobí proti jej podráždeniu a starnutiu.

Bebutter Bio bambucké maslo NATURAL 75 ml CPK bio
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebutter Bio bambucké maslo NATURAL je Tuhý balzam v praktickom aplikátora slúži na každodennú starostlivosť o pokožku celého tela, najmä pokožku suchú a citlivú.

Bebutter Levanduľový krém 100 ml CPK s pumpičkou
6,80 €

Levanduľový krém je Ľahký hydratačný krém s bio pupalkovým a makadamiovým olejom. Napomáha udržiavať pružnosť, vláčnosť a elasticitu pokožky, podporujú schopnosť prirodzenej hydratácie a regenerácie.

Bebutter Rakytníkový krém 100 ml CPK s pumpičkou
6,80 €

Bebutter Rakytníkový krém je ľahko vstrebateľný svieža krém s mandľovým olejom a bio bambuckým maslom pre každodennú starostlivosť o pleť a pokožku rúk. Extrakty z rakytníka a sladkého drievka svojimi hojivými účinkami prispievajú k upokojeniu, regenerácii a prejasnenie pleti.

Bebutter Šľahané BIO bambucké maslo mrkva s beta-karoténom 200 ml
9,30 €

Šľahané BIO bambucké maslo mrkva s beta-karoténom stará predovšetkým o pokožku po opaľovaní, podporuje jej hydratáciu, upokojenie a regeneráciu. Prirodzene obsiahnuté karotény dodávajú pokožke svieži a rozžiarený vzhľad a napomáhajú zvýrazniť efekt opálenia.

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo OVOS 200 ml CPK bio
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo je prírodný krémový telový balzam s jemnou obilnou vôňou. Olej z ovsa siateho podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie, marhuľový a sójový olej intenzívne starajú o podráždenú a popraskanú pokožku.

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo RAKYTNÍK s pomarančom 200 ml CPK bio
7,90 €

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo RAKYTNÍK s pomarančom je prírodný krémový telový balzam s extraktom z rakytníka rešetliakového vyživuje a regeneruje pokožku. Balzam je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre pleť suchú, namáhanú a pleť podráždenú nadmerným slnením.

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo RAKYTNÍK S POMERANČEM 50 ml CPK bio
4,40 €

Bebutter Šľahané Bio bambucké maslo RAKYTNÍK s pomarančom je prírodný krémový telový balzam s extraktom z rakytníka rešetliakového vyživuje a regeneruje pokožku. Balzam je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre pleť suchú, namáhanú a pleť podráždenú nadmerným slnením.

Bebutter Tělový peeling citronová tráva 80 g
6,30 €

Bebutter Telový peeling citrónová tráva šetrne odstraňuje odumreté bunky z povrchu pokožky a napomáha tak jej regeneráciu a vyhladenie. Vďaka bambuckému maslu a jojobovému oleji zostáva pokožka hydratovaná, zamatovo hebká a pružná.

Bebutter Tělový peeling rakytník s pomerančem 80 g
6,30 €

Telový peeling rakytník s pomarančom šetrne odstraňuje odumreté bunky z povrchu pokožky a napomáha tak jej regeneráciu a vyhladenie. Vďaka bambuckému maslu a jojobovému oleji zostáva pokožka hydratovaná, zamatovo hebká a žiarivá.