Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
bblüv Döse Multifunkčné stohovacie boxy na desiatu bblüv Döse Multifunkčné stohovacie boxy na desiatu
bblüv Döse Multifunkčné stohovacie boxy na desiatu

Jedálenský set troch misiek, ktoré možno zložiť do seba a prepravovať tak tri druhy pokrmov. BBLÜV Döse Multifunkčné stohovacie boxy na desiatu sú opatrené úchytom pre jednoduché prenášanie. Misky sú veľmi kompaktné. Ideálna pomôcka pre cestovanie alebo pikniky. Dieťa si misky zamiluje vďaka veselému farebnému prevedeniu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Hibü Silikónové prenosné nočné svetlo bblüv Döse Multifunkčné stohovacie boxy na desiatu
bblüv Hibü Silikónové prenosné nočné svetlo

Nočné svetielko, ktoré dieťaťu pomôže pri zaspávaní. Je vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu (mäkký silikón). BBLÜV Hibü Silikónové prenosné nočné svetlo dokáže prestriedať až 9 farieb, čo predstavuje zaujímavý vizuálny stimul pre dieťa. Svetlo má LED žiarivku s dotykovým ovládaním. Súčasťou balenia sú dobíjacie batérie, diaľkové ovládanie aUSB kábel.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Igrö 2v1 Digitálny Thermo-/Hydrometer bblüv Döse Multifunkčné stohovacie boxy na desiatu
bblüv Igrö 2v1 Digitálny Thermo-/Hydrometer

Teplomer vhodný na meranie teploty a vlhkosti v detskej izbe. Je zároveň aj indikátorom pohodlia a hodinami s budíkom v jednom. BBLÜV IGRO 2v1 Digitálny Thermo-/Hydrometer dokáže rýchlo a presne načítať teploty v detskej izbe. Vďaka tomu môžete dieťaťu vytvoriť zdravé a príjemné prostredie. Atraktívny dizajn s vysoko kontrastnou LED obrazovkou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Käp Silikónový kúpací šilt bblüv Food Termoska na jedlo s lyžičkou
bblüv Käp Silikónový kúpací šilt

Praktický šilt, ktorý zamedzí vniknutiu vody a šampónu do očí dieťaťa pri sprchovaní a kúpaní. Je vyrobený zo zdravotne nezávadného materiálu (100 % potravinársky silikón). BBLÜV Käp Silikónový kúpací šilt má zozadu pásik na zapínanie, čo umožňuje flexibilne nastavovať objem šiltu, aby perfektne sedel na hlave.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Food Termoska na jedlo s lyžičkou bblüv Food Termoska na jedlo s lyžičkou
bblüv Food Termoska na jedlo s lyžičkou

Termoska na jedlo, ktorá je vyrobená na báze dvojplášťovej izolačnej technológie. Dokáže udržať teplotu horúceho pokrmu po dobu až 6 hodín, alebo studeného pokrmu až po 8 hodín. BBLÜV Foöd Termoska na jedlo s lyžičkou je odolná voči únikom tekutiny. Veko termosky možno využiť ako misku alebo šálku na pitie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Platö Ohrievací tanier bblüv Food Termoska na jedlo s lyžičkou
bblüv Platö Ohrievací tanier

Tanier z bezpečného silikónu bez obsahu BPA a ftalátov. Je rozdelený na tri časti, čo umožňuje konzumáciu 3 rôznych pokrmov. BBLÜV Platö Ohrievací tanier má ideálnu veľkosť pre dojčatá a batoľatá (vhodný pre deti od 4 mesiacov veku). Je možné využiť aj nádržku na horúcu vodu, čo umožní mať pokrm dlhšiu dobu teplý.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Stäp Skladacia stolička bblüv Bentö Obedová krabička s príborom
bblüv Stäp Skladacia stolička

Praktická detská skladacia stolička značky BBLÜV je určená pre malé deti, ktorým uľahčí prístup k horšie dostupným miestam. Stolička je stabilná a zaistí tak bezpečie Vašich detí. Maximálna nosnosť je 110 kg a je vhodná od 18. mesiaca.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Pöti Sedadlo na WC bblüv Bentö Obedová krabička s príborom
bblüv Pöti Sedadlo na WC

Detské sedadlo na WC, ktoré zaistia dieťaťu pohodlie. S ochrannou hranou v prednej časti. Opatrené mäkkým vankúšom, ktorý sa ľahko obmýva. BBLÜV Poti Sedadlo na WC je opatrené úchytkami. Vďaka protišmykovým podložkám drží sedadlo na mieste a je stabilný. Ideálne pre deti v období, keď prechádza z nočníka na klasickú toaletu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
bblüv Bentö Obedová krabička s príborom bblüv Bentö Obedová krabička s príborom
bblüv Bentö Obedová krabička s príborom

Praktická detská obedová krabička značky BBLÜV je uzatvárateľná a má tri oddelené priehradky na jedlo. Krabička je vhodná do umývačky, mrazničky aj mikrovlnnej rúry. Súčasťou je tiež príbor v podobe vidličky a lyžičky v jednom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Kilö Dojčenská váha bblüv Miami Silikónový tanierik Aqua a Lyžička Lime
bblüv Kilö Dojčenská váha

Dojčenská váha značky BBLÜV Vám účinne pomôže sledovať hmotnosť vášho bábätka. Meria s presnosťou na ± 0,005 kg a upozorní na preťaženie hmotnosti (max. 20 kg). Funkcia Hold uľahčuje váženie, keď sa dieťa pohybuje a v prípade nečinnosti sa vypína.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
bblüv Kübe Hudobné nočné svetlo a projektor bblüv Miami Silikónový tanierik Aqua a Lyžička Lime
bblüv Kübe Hudobné nočné svetlo a projektor

Užitočná pomôcka, ktorá dieťa pred zaspaním zabaví a upokojí. Dokáže prehrávať 10 uspávaniek, 5 upokojujúcich zvukov a premietať jemné obrazce na strop. BBLÜV Kübe Hudobné nočné svetlo a projektor sa ľahko ovláda vďaka časovača. Má zaujímavý dizajn v tvare kocky, ktorá sa bude hodiť do každej spálne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Miami Silikónový tanierik Aqua a Lyžička Lime bblüv Miami Silikónový tanierik Aqua a Lyžička Lime
bblüv Miami Silikónový tanierik Aqua a Lyžička Lime

Detský tanierik, ktorý je veľmi bezpečný vďaka zdravotne nezávadnému materiálu (potravinársky silikón bez obsahu BPA a ftalátov). Je rozdelený na tri časti, z ktorých je možné konzumovať tri druhy pokrmov súčasne. BBLÜV Miäm Silikónový tanierik Aqua a Lyžička Lime má atraktívny zelený dizajn a mäkké prevedenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Mülti Obojstranná hracia podložka bblüv Mülti Obojstranná hracia podložka
bblüv Mülti Obojstranná hracia podložka

Mäkká hracia podložka, ktorá podporí detskú motoriku a rozvoj. Zaujme svojim farebným dizajnom s obrázkami zvieratiek, vďaka čomu bude vhodným doplnkom do izbičky. BBLÜV Mülti Obojstranná hracia podložka má mäkký povrch, vďaka ktorému sa dieťa neudrie do hlavičky. Penový materiál jej dodáva termoizolačné účinky, teda dieťa bude chránené proti chladu od podlahy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
bblüv Pilö Ergonomický podhlavník bblüv Mülti Obojstranná hracia podložka
bblüv Pilö Ergonomický podhlavník

Detský ergonomický podhlavník značky BBLÜV je vyrobený z bavlneného materiálu a zaistí tak maximálne pohodlie Vášmu bábätku. Zmierňuje tlak na zadnej časti hlavičky a zabraňuje tak jej deformácii. Podhlavník možno použiť už od narodeniado prvého otočenia na bruško.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Splash detský bazén bblüv Mülti Obojstranná hracia podložka
bblüv Splash detský bazén

Detský bazén, ktoré je pre dieťa zdrojom letnej zábavy. Je ľahko zložiteľné do menších rozmerov, čo ho robí ideálnym na cesty (k moru, do prírody, do parku). BBLÜV Splash detský bazén možno poskladať do tašky, ktorá je súčasťou balenia, rovnako ako skladacie vedierko. Vyrobené z odolnej nepremokavé tkaniny.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou
bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou

Stan pre deti, ktorý je ideálny na pláž, do parku, na záhradu, aj do vnútorných priestorov. Poskytne kvalitné ochranu pred slnkom (SPF 50+), hmyzom a pieskom. BBLÜV Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou sa ľahko skladá a rozkladá vďaka vyskakovaciemu systému. Rozmery postaveného stanu 89 × 119,4 × 83,8 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
bblüv Viyu Detská Wifi HD kamera s aplikáciou bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou
bblüv Viyu Detská Wifi HD kamera s aplikáciou

Detská Wifi HD kamera značky BBLÜV je skvelým pomocníkom v domácnosti s bábätkom. Pestúnka disponuje wifi pripojením a možno ju tak prepojiť s mobilným telefónom, tabletom či PC. Zaistí vynikajúcu kvalitu zvuku aj obrazu a to aj v tme vďaka infračervenému nočnému videniu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Yümi Silikónový tanierik a lyžička bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou
bblüv Yümi Silikónový tanierik a lyžička

Mäkký silikónový tanier je rozdelený na 4 časti a umožňuje tak servírovať rôzne pokrmy naraz. Vyrobené z bezpečného materiálu bez BPA a ftalátov. BBLÜV Yümi Silikónový tanierik a lyžička je opatrený prisavnou plochou, ktorá priľne k akémukoľvek povrchu a zaistí dieťaťu stabilitu pri jedle. Svojim usporiadaním minimalizuje neporiadok.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bblüv Rinö Nosná odsávačka na batérie bblüv Rinö Nosná odsávačka na batérie
bblüv Rinö Nosná odsávačka na batérie

Nosná odsávačka od značky BBlüv poskytuje jedinečné jemné a nepretržité sanie. Vďaka ergonomickému prevedeniu je odsávačka ľahko ovládateľná jednou rukou.

môžete mať 28.02

Partner: MALL