Batman Peračník etue Batman
9,90 €

Peračník etue Batman Čierny chlapčenský peračník s logom Batmana a výrazným žltým zipsom a ťahadlom kvôli ľahšej manipulácii. Oficiálny peračník z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Hrnček Batman - Logo 270ml
10,40 €

Hrnek Batman – Logo Keramický hrnček s logom Batmana.

Oficiálny hrnček z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Objem: 270 ml

Batman Dosky na školské zošity A4 Batman
5,20 €

Dosky na školské zošity A4 Batman Čierne dosky na školské zošity s potlačou ikonického loga Batmana. Dosky sú vhodné na zošity s formátom A4 aj A5. Oficiálne dosky z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Luxusný blok A5 Batman
11,20 €

Luxusný A5 blok DC Comics/BatmanMontage (14,8 × 21 cm) Sivý zápisník vo formáte A5 s motívom komiksovej postavy Batmana. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Nerezový hrnček s karabínou Batman - 235 ml
16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový hrnček s karabínou Batman – 235 ml Pevný nerezový hrnček s logom Batmana a praktickou karabínou ako uško.

Oficiálny hrnček z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Objem hrnčeka: 235 ml

Batman Power Bank Batman - 2500 mAh
22,90 €

Power Bank Batman – 2500 mAh  Štýlová PowerBank v podobe Batmana pochádzajúceho z dielne DC Comics. Oficiálna powerbanka z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Batoh Batman
20,80 €

Batoh DC Comics / BatmanLogo (objem 22,6 litrov / 42 × 30 × 18 cm) čierny polyester Dvojpriestorový čierny batoh s logom a grafikou komiksového hrdiny Batmana. Oficiálny batoh z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Blok A5 Batman
9,50 €

Blok A5 DC Comics/BatmanLogo (14,8 × 21 cm) Čierny zápisník vo formáte A5 s logom komiksovej postavy Batmana.

Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Rozmery bloku: 14,8 × 21,0 cm

Batman Dámske tričko Batman Veľkosť: L
18,70 €

Dámské tričko Batman  Tričko s popraskaným motívom Batmana.

Oficiálny tričko z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Materiál: 100% bavlna

Batman Darčekový set Batman - Hrnček, blok, kľúčenka
23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekový set Batman – Hrnček, blok, kľúčenka

Oficiálny Darčekový set z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Darčekový set Batman - Hrnček, kľúčenka, placky
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekový set Batman – Hrnček, kľúčenka, placky Darčekový set s logom a grafikou komiksového superhrdinu Batmana. Balenie obsahuje biely keramický hrnček, prívesok na kľúče a dve placky. Oficiálny darčekový set z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Darčekový set Batman veľký - Poháre, hrnček, figúrka
37,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekový set DC Comics / Batman(Poháre 350 ml, hrnček 300 ml, antistresová figúrka 14,5 × 9 cm)

Oficiálny Darčekový set z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Hrnček s krídlami Batman
10,40 €

Stolný budík BatmanBatman logo (priemer 10 cm) Atraktívny budík s vyobrazením loga Batmana.

Oficiálny budík z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Rozmery: priemer 10 cm

Batman Kuchynská zástera Joker v pohári
20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynská zástera Joker v pohári Fialový Jokerův oblek v podobe praktickej kuchynský zástery a chňapky. To všetko v bytelné elegantnej pohári s uzáverom, ktorú v kuchyni určite tiež užijete. Oficiálna zástera z dielne štúdia DC COMICS a motívom JOKERa.

Batman Notes Batman – Dark Knight, linajkovaný, 11 × 16 cm
5,90 €

Notes Batman – Dark Knight, linajkovaný, 11 × 16 cm Štýlový notes Batman – Dark Knight, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Notes Batman, linajkovaný, 13 x 21 cm
6,70 €

Notes Batman, linajkovaný, 13 × 21 cm Štýlový notes Batman, ktorý bude vaším neoceniteľným pomocníkom na zápisky či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Určite s ním zažijete podobné dobrodružstvá ako váš obľúbený superhrdina.

Batman Notes Batman – Logo, linajkovaný, 11 × 16 cm
5,90 €

Notes Batman – Logo, linajkovaný, 11 × 16 cm Štýlový notes Batman – Logo, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Notes Batman – Power, linajkovaný, 11 × 16 cm
5,90 €

Notes Batman – Power, linajkovaný, 11 × 16 cm Štýlový notes Batman – Power, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Notes Batman – Signal, linajkovaný, 13 x 21 cm
6,70 €

Notes Batman – Signal, linajkovaný, 13 × 21 cm Štýlový notes Batman, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Notes Batman v Superman – Battle, linajkovaný, 13 x 21 cm
6,70 €

Notes Batman v Superman – Battle, linajkovaný, 13 × 21 cm Štýlový notes Battle, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Plátená taška Batman
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Plátená taška Batman Plátená taška s ikonickým logom Batmana, ktorý urobí radosť každému fanúšikovi tohto komiksu. Oficiálna taška z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Power Bank Harley Quinn - 2500 mAh
22,90 €

Batman Power Bank Harley Quinn – 2500 mAh  Štýlová PowerBank v podobe komiksovej Harley Quinn pochádzajúceho z dielne DC Comics. Oficiálna powerbanka z dielne štúdia DC COMICS a motívom bláznivé HARLEY QUINN. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Power Bank Joker - 2500 mAh
22,90 €

Power Bank Joker – 2500 mAh  Štýlová PowerBank v podobe Jokera pochádzajúceho z dielne DC Comics. Oficiálna powerbanka z dielne štúdia DC COMICS a motívom šíleného JOKERa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Predškolský batoh Batman – KABOOM!
15,90 €

Predškolský batoh Batman – KABOOM! Predškolský batôžtek s jedným hlavným priestorom a prednou kapsou s potlačou Batmana. Oficiálny batoh z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Prívesok na kľúče Batman
4,10 €

Prívesok na kľúče Batman  Kľúčenka s logom Batmana.

Oficiálny privesok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Sklenená karafa Batman - 0.75 l
29,10 €

Sklenená karafa – Batman (objem 0,75 l)  Luxusná sklenená karafa v tvare hlavy Batmana z dielne DC Comics a kovovým uzáverom. Oficiálna karafa z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Školský batoh Batman
55,90 €

Školský batoh Batman

Školský batoh Batman

Oficiálny batoh z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Špirálový blok Batman – Circles, linajkovaný, A5
2,76 €

Špirálový blok Batman – Circles, linajkovaný, A5 Špirálový blok Batman – Circles vo formáte A5 s linajkami. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Špirálový blok Batman vs Superman, linajkovaný, A4
3,56 €

Špirálový blok Batman vs Superman, linajkovaný, A4 Špirálový blok Batman vs Superman vo formáte A4 s linajkami. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa a SUPERMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Vankúš Batman - Logo, okrúhly
20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúš DC Comics / Batman Logo, okrúhly Čierny vankúš s logom komiksového superhrdinu.

Oficiálny vankúš z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Velikost: priemer 32 cm

Batman Vrecko na obuv Batman – ORIGINAL
4,80 €

Vrecko na obuv Batman – ORIGINAL Vrecko na obuv z pevného, umývateľného materiálu. Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte. Oficiálne vrecko z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Vrecko na obuv Batman – SONIC BLACK
4,80 €

Vrecko na obuv Batman – SONIC BLACK Vrecko na obuv s ikonickým logom Batmana, ktorý urobí radosť každému fanúšikovi tohto komiksu. Oficiálne vrecko z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.