Batman Pršiplášť Batman – ORIGINAL
7,20 €

Pršiplášť Batman – ORIGINAL Pršiplášť – pončo do vetra a dažďa z kvalitného materiálu. Spínanie širokých rukávov na cvočky. Reflexné prvky kvôli zvýšenej bezpečnosti. Vhodné na výšku postavy od 130 cm. Oficiálny pršiplášť z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Školský batoh Batman
55,90 €

Školský batoh Batman

Školský batoh Batman

Oficiálny batoh z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Peračník etue Batman
9,90 €

Peračník etue Batman Čierny chlapčenský peračník s logom Batmana a výrazným žltým zipsom a ťahadlom kvôli ľahšej manipulácii. Oficiálny peračník z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Vrecko na obuv Batman – SONIC BLACK
4,80 €

Vrecko na obuv Batman – SONIC BLACK Vrecko na obuv s ikonickým logom Batmana, ktorý urobí radosť každému fanúšikovi tohto komiksu. Oficiálne vrecko z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Batoh Batman
20,80 €

Batoh DC Comics / BatmanLogo (objem 22,6 litrov / 42 × 30 × 18 cm) čierny polyester Dvojpriestorový čierny batoh s logom a grafikou komiksového hrdiny Batmana. Oficiálny batoh z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Dosky na školské zošity A4 Batman
5,20 €

Dosky na školské zošity A4 Batman Čierne dosky na školské zošity s potlačou ikonického loga Batmana. Dosky sú vhodné na zošity s formátom A4 aj A5. Oficiálne dosky z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Špirálový blok Batman vs Superman, linajkovaný, A4
3,56 €

Špirálový blok Batman vs Superman, linajkovaný, A4 Špirálový blok Batman vs Superman vo formáte A4 s linajkami. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa a SUPERMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Vrecko na obuv Batman – ORIGINAL
4,80 €

Vrecko na obuv Batman – ORIGINAL Vrecko na obuv z pevného, umývateľného materiálu. Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte. Oficiálne vrecko z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Nerezový hrnček s karabínou Batman - 235 ml
16,60 €

Nerezový hrnček s karabínou Batman – 235 ml Pevný nerezový hrnček s logom Batmana a praktickou karabínou ako uško.

Oficiálny hrnček z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Objem hrnčeka: 235 ml

Batman Blok A5 Batman
9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Blok A5 DC Comics/BatmanLogo (14,8 × 21 cm) Čierny zápisník vo formáte A5 s logom komiksovej postavy Batmana.

Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Rozmery bloku: 14,8 × 21,0 cm

Batman Pánske tričko Batman - modré Veľkosť: M
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske tričko Batman – modré Tričko s netradičným logom Batmana.

Oficiálny tričko z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Materiál: 100% bio bavlna

Batman Batoh Batman - Casual Travel
50 €

Batoh Batman – Casual Travel    Šírka: 33 cmVýška: 46 cmHĺbka: 11 cm Materiál: 90% Polyester 10% PolyuretanFarba: modrá

Batman Pánske tričko Batman vs Superman - sivé, Veľkosť: M
18,70 €

Pánske tričko Batman vs Superman Tričko s motívom Batmana vs Supermana. Komu fandíte vy? Oficiálne tričko z dielne štúdia DC COMICS a motívom HARLEY QUINN z Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Pánske tričko Batman washed - sivé Veľkosť: S
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske tričko Batman washed – sivé Tričko sa spraným logom Batmana.

Oficiálny tričko z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Materiál: 100% bio bavlna

Batman Power Bank Harley Quinn - 2500 mAh
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Batman Power Bank Harley Quinn – 2500 mAh  Štýlová PowerBank v podobe komiksovej Harley Quinn pochádzajúceho z dielne DC Comics. Oficiálna powerbanka z dielne štúdia DC COMICS a motívom bláznivé HARLEY QUINN. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Špirálový blok Batman – Circles, linajkovaný, A5
2,76 €

Špirálový blok Batman – Circles, linajkovaný, A5 Špirálový blok Batman – Circles vo formáte A5 s linajkami. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.