-26%
Barebells Protein Bar 55 g, lieskový orech-nugát

Barebells Protein Bar 55 g

2,50 €
1,85 €

Vysoko proteínová tyčinka s nízkym obsahom sacharidov a kalórií, ktorá je definíciou mäkkosti, lahodnosti a slasti. Každá z príchutí je perfektne dotiahnutá a vyladená vo všetkých smeroch. Jednoducho zdravá kópia nezdravých čokoládových tyčiniek zo supermarketu.

Partner: BodyWorld
-26%
Barebells Double Bite 55 g, čokoláda

Barebells Double Bite 55 g

2,50 €
1,85 €

Barebells uvádza na trh novú, neskutočne chrumkavú proteínovú tyčinku Double Bite. Hoci obsahuje až 2 kúsky v každom balení, aj tak je ťažké sa s ňou rozdeliť. Double Bite je láska od prvého sústa! Double Bite je dostupná v dvoch lahodných príchutiach.

Partner: BodyWorld
Barebells Protein Milkshake 330 ml, čokoláda

Barebells Protein Milkshake 330 ml

2,20 €
2,10 €

Lahodný vysoko proteínový mliečny šejk bez laktózy a pridaného cukru. Neodolateľne krémové príchute sú perfektne dotiahnuté a vyladené vo všetkých smeroch. Protein Milkshake skvele poslúži ako rýchla desiata v priebehu dňa alebo kdekoľvek na cestách.

Partner: BodyWorld

Protein Bar Barebells je chutná proteínová tyčinka, ktorá obsahuje až 20 g bielkovín, má nízky obsah sacharidov a kalórií. Rôzne príchute zaručujú, že každý si príde na svoje. Barebells Protein Bar je výborná zdravá a chutná náhrada všetkých presladených nezdravých čokoládových sladkostí.