Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Barebells Protein Bar 55 g Barebells Protein Milkshake 330 ml
Barebells Protein Bar 55 g

Vysoko proteínová tyčinka s nízkym obsahom sacharidov a kalórií, ktorá je definíciou mäkkosti, lahodnosti a slasti. Každá z príchutí je perfektne dotiahnutá a vyladená vo všetkých smeroch. Jednoducho zdravá kópia nezdravých čokoládových tyčiniek zo supermarketu.

môžete mať 7.12.

Partner: BodyWorld
Barebells Protein Milkshake 330 ml Barebells Protein Milkshake 330 ml
Barebells Protein Milkshake 330 ml

Lahodný vysoko proteínový mliečny šejk bez laktózy a pridaného cukru. Neodolateľne krémové príchute sú perfektne dotiahnuté a vyladené vo všetkých smeroch. Protein Milkshake skvele poslúži ako rýchla desiata v priebehu dňa alebo kdekoľvek na cestách.

môžete mať 7.12.

Partner: BodyWorld
Barebells Vegan Protein Bar 55 g Barebells Protein Milkshake 330 ml
Barebells Vegan Protein Bar 55 g

Vysoko proteínová vegánska tyčinka s nízkym obsahom sacharidov a kalórií tentoraz s čisto rastlinným zložením. Vegan Protein Bar je jasným dôkazom toho, že vegánska proteínová tyčinka chutí rovnako dobre ako pôvodná verzia tyčiniek Barebells.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld
Barebells Soft Protein Bar 55 g Barebells Soft Protein Bar 55 g
Barebells Soft Protein Bar 55 g

Práve, keď ste si mysleli, že tyčinky Barebells už nemôžu chutiť lepšie prichádzajú na trh tie najjemnejšie proteínové tyčinky aké kedy vyrobili. Barebells Soft Protein Bar ponúka dokonalú kombináciu chuti, textúry a výživovej hodnoty.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld

Protein Bar Barebells je chutná proteínová tyčinka, ktorá obsahuje až 20 g bielkovín, má nízky obsah sacharidov a kalórií. Rôzne príchute zaručujú, že každý si príde na svoje. Barebells Protein Bar je výborná zdravá a chutná náhrada všetkých presladených nezdravých čokoládových sladkostí.