Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Bam Bam Bambusový tanier Lev Bam Bam Knižka do vane morské zvieratká
Bam Bam Bambusový tanier Lev

Bambusový tanierik od značky Bam Bam zaujme deti svojím roztomilým prevedením v tvare levíka. Tanier je vyrobený z vysoko kvalitného a ekologického bambusového materiálu, vďaka ktorému je nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj biologicky rozložiteľný.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bam Bam Hryzátko Guľka Uško Bam Bam Knižka do vane morské zvieratká
Bam Bam Hryzátko Guľka Uško

Hryzátko je vhodné pre deti od 3 mesiacov. Stimuluje rozvoj sluchu, hmatu a tiež zraku. Pestré farby, vyrobené z kvalitných materiálov. Vek: +0r.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Cucuo
Bam Bam Knižka do vane morské zvieratká Bam Bam Knižka do vane morské zvieratká
Bam Bam Knižka do vane morské zvieratká

Knížka je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Stimuluje rozvoj sluchu, hmatu a tiež zraku. Pestré farby. Vyrobené z kvalitných materiálov Vek: +0r.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Cucuo
Bam Bam Senzorická kocka Bam Bam Sloník na fotku - Mint
Bam Bam Senzorická kocka

Senzorická kocka je niečo viac ako len vzdelávacia hračka. Poskytuje dieťaťu iný hmatový zážitok vďaka početným a rôzne tvarovaným výčnelkom. Rôzne textúry a farby poskytujú stimuly pre zrak a hmat, čím aktivujú jeho senzorické receptory.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Cucuo
Bam Bam Sloník na fotku - Mint Bam Bam Sloník na fotku - Mint
Bam Bam Sloník na fotku - Mint

Sloník na fotku od holandskej značky Bam Bam rozžiaria každú detskú izbičku. Nádherný doplnok s fotkou dieťatka môže byť aj skvelým darčekom, ktorý dojme nejednu babičku. Fotorámik je určený na fotografie s veľkosťou 7 × 7 cm.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bam Bam Hrkálka Žirafa Bam Bam Sloník na fotku - Mint
Bam Bam Hrkálka Žirafa

Hrkálka Žirafa je hračka určená pre dojčatá od 6 mesiacov. Farebná špirála s loptičkami poskytuje vizuálne efekty pohybujúcej sa dúhy farebných loptičiek, dynamiku a zároveň zvukové efekty.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Cucuo
Bam Bam Hrkálka Rybka Bam Bam Želva s mäkkým chrastítkom
Bam Bam Hrkálka Rybka

Hrkálka Korytnačka je kompilácia gumových prvkov s plastovými tvarmi. Vďaka traseniu sa hračka ozýva jemným zvukom pohybujúcich sa loptičiek uzavretých v loptičke narážajúcej o steny hrkálky. Mäkký materiál, z ktorého je chrbát korytnačky vyrobený, s početnými otvormi uľahčuje držanie hračky v malýc

Momentálne nedostupné

Bam Bam Penové kocky Bam Bam Želva s mäkkým chrastítkom
Bam Bam Penové kocky

Sada pozostávajúca zo 46 tehál z peny pre drobného staviteľa. Určené pre deti od 18 mesiacov. Jasné farby blokov rozvíjajú vnímanie dieťaťa. Sada ponúka jedinečnú príležitosť na rozvoj predstavivosti, manuálnych schopností a motorickej koordinácie. Hrou sa dieťa učí logickému mysleniu, používa predm

Momentálne nedostupné

Partner: atomdeal.sk
Bam Bam Želva s mäkkým chrastítkom Bam Bam Želva s mäkkým chrastítkom
Bam Bam Želva s mäkkým chrastítkom

BAM BAM Mäkká korytnačka hrkálka. Stimuluje rozvoj sluchu, hmatu a zraku. Napájanie: 2 batérie AAA (sú súčasťou balenia). Rozmery balenia cca 14,5 × 16 × 13,5. Cena za 1 kus, typ závisí od skladovej dostupnosti. Vek 6m+

Momentálne nedostupné

Partner: Banalita

Bam Bam je nová značka edukatívnych hračiek pre deti od 3 rokov veku. Rôznorodosť foriem a farebnosť hračiek vzbudzuje u dieťaťa záujem a umožňuje mu formou hrania rozvoj manuálnej zručnosti, ďalej pomáhajú rozvíjať zmysly dieťaťa, najmä sluch, zrak a hmat.

Hračky Bam Bam sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, zodpovedajú najprísnejším normám, najmä norme EN 71, hračky Bam Bam neobsahujú ftaláty a garantujú istotu a bezpečnosť dieťaťa.