Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Baldessarini - kolínska voda s rozprašovačom 75 ml Baldessarini - kolínska voda s rozprašovačom 75 ml
Baldessarini - kolínska voda s rozprašovačom 75 ml

Baldessarini je fougerovo-svieža pánska vôňa vhodná pre každodenné nosenie. Oddeľuje mužov od chlapcov. Veľmi elegantná a nezameniteľná vôňa, ktorá z vás urobí ozajstného gentlemana. Hlava vône je ovocná s lístkami mäty. V srdci vás upúta pačuli, klinček a rasca.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Ambré - EDT Baldessarini - kolínska voda s rozprašovačom 75 ml
Baldessarini Ambré - EDT

Pokoril zem i oceán – teraz sa jeho pohľad obrátil k oblakom a vysokému nebu nad nimi. Vitajte vo svete muža Baldessarini, kde sa sebadôvera a sofistikovaný štýl spolu so zvodnosťou dostávajú do vyšších dimenzií.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Cool Force - EDT Baldessarini - kolínska voda s rozprašovačom 75 ml
Baldessarini Cool Force - EDT

Rozbite všednosť nevšednou vôňou Cool Force od Baldessarini. Chladná sila pre mužov, ktorí sú nad vecou. Tepmo určuje palisander, sicílsky bergamot, myrta a kardamón. V srdci sú svieže morské poznámky, neroli, calone a šalvia muškátová. V základe je pačuli, céder, santalové drevo a pižmo.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Concentre e - EDC Baldessarini Cool Force - EDT - TESTER 90 ml
Baldessarini Concentre e - EDC

Baldessarini Concentree je fougerová, svieža pánska vôňa vhodná pre každodenné nosenie. Oddeľuje mužov od chlapcov. Veľmi elegantné a nezameniteľná vôňa. Koncentrovanejší vôňa klasické Baldessarini.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Cool Force - EDT - TESTER 90 ml Baldessarini Cool Force - EDT - TESTER 90 ml
Baldessarini Cool Force - EDT - TESTER 90 ml

Rozbite všednosť nevšedným parfumom Cool Force od Baldessarini. Chladná sila pre mužov, ktorí sú nad vecou. Tepmo určuje palisander, sicílsky bergamot, myrta a kardamon. V srdci sú svieže morské poznámky, neroli, calone a šalvia muškátová. V základe je pačuli, céder, santalové drevo a pižmo.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Signature - EDT Baldessarini Cool Force - EDT - TESTER 90 ml
Baldessarini Signature - EDT

Baldessarini Signature je vôňa so silným charakterom. Jedinečná kombinácia drevitých a fougerových tónov vytvára vzrušujúci kontrast, ktorý stelesňuje neodolateľný mužský šarm. Flakón z tmavo modrého silného skla symbolizuje eleganciu klasiky.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Ambré Eau Fraîche EDT 90 ml M Baldessarini Signature - voda po holení 90 ml
Baldessarini Ambré Eau Fraîche EDT 90 ml M

Pánska toaletná voda s objemom 90 ml z radu Ambré Eau Fraîche od značky Baldessarini je drevitá, aromatická vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2020.

môžete mať 29.09 - 02.10

Baldessarini Signature - voda po holení 90 ml Baldessarini Signature - voda po holení 90 ml
Baldessarini Signature - voda po holení 90 ml

Baldessarini Signature je vôňa so silným charakterom. Jedinečná kombinácia drevitých a orientálnych tónov vytvára vzrušujúci kontrast, ktorý stelesňuje neodolateľný mužský šarm. Flakón z tmavo modrého silného skla symbolizuje eleganciu klasiky. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Black - EDT Baldessarini Signature - voda po holení 90 ml
Baldessarini Black - EDT

Baldessarini Black je výtvor pre milovníkov vôní, ktorý zaujme štýlovou eleganciou, jednoduchým luxusom a silnou mužnosťou. Klasická, ale výrazná, silná a jemná vôňa začína ružovým korením, aromatickou bazalkou a ľadovým akordom.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Bella - EDP Baldessarini Black toaletná voda 75ml
Baldessarini Bella - EDP

Baldessarini Bella je kvetinová parfémová voda s pižmovými a vodnými podtónmi, ktorá je ako stvorená pre všetky moderné a elegantné ženy. Ľahký dotyk mandarínky a ružového grapefruitu je doplnený o vôňu nechtíka a čiernych ríbezlí, ktoré sa v srdci vône snúbia s gardéniou a ruží.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini Black toaletná voda 75ml Baldessarini Black toaletná voda 75ml
Baldessarini Black toaletná voda 75ml

Baldessarini Black je toaletná voda od značky Baldessarini. Orientálno-drevitá vôňa vydaná v roku 2019. Vôňa vytvorená pre sebavedomých mužov, ktorí milujú luxus a eleganciu.

môžete mať 03.10 - 05.10

Partner: eBarbershop
Baldessarini Cool Force Sport - EDT Baldessarini Black toaletná voda 75ml
Baldessarini Cool Force Sport - EDT

Cool Force Šport z kolekcie Cool Force je drevito-akvatická vôňa pre mužov. Hlava obsahuje bergamot, hrušku, kardamóm, mandarínku a aldehydy. V srdci ucítite kombinácii esencie z kvetov horkého pomaranča (neroli), aromatický rozmarín a vodné tóny.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Baldessarini - EDC (náplň) 50 ml Baldessarini - EDC (náplň) 50 ml
Baldessarini - EDC (náplň) 50 ml

Baldessarini je fougerovo-svieža pánska vôňa vhodná na každodenné nosenie. Oddeľuje mužov od chlapcov. Veľmi elegantná a nezameniteľná vôňa, ktorá z vás urobí skutočného gentlemana. Hlava vône je ovocná s lístkami mäty. V srdci vás upúta pačuli, klinčeky a rascu.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis

Baldessarini Strictly Private je luxusná pánska vôňa. Rovnako ako všetky vône Baldessarini, aj Strictly Private je skutočnou vôňou, ktorá odlišuje muža od chlapcov. Muž Baldessarini pozná pravý výraz slová luxus a vždy požaduje to najlepšie zo všetkého - či už je to oblek šitý na mieru alebo odborne namiešaný obľúbený nápoj. Táto unikátna vôňa mieša precízne ingrediencie tak, aby dosiahla skutočne luxusného výsledku - vôňa odvážna a trúfalá.