BABY born for babies Svieti v tme Hviezdička 30 cm-16%
19 € 15,90 €

Vďaka rozkošnej bábike „Svieti v tme“ sa zo zaspávania stane detská hra. Látkovú bábiku vo veľkosti 30 cm môžete umiestniť do kolísky alebo do detskej postieľky tých najmenších detičiek už od narodenia. Má mäkké telíčko a rozkošné plyšové dupačky.

BABY born for babies Maznáčik 18 cm
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento maznáčik je skvelým spoločníkom pre tých najmenších dieťatka už od narodenia. Bude sa na deti veselo smiať z kočíka alebo postieľky. Veľkosť 18 cm je presne to pravé pre malé bábätkovské ručičky. Bábätká sú radi aktívne a baví ich objavovať mäkkú látku, kontúry vinylovej hlavičky a šuštivý papier vnútri bábiky.

BABY born for babies Spinkáčik, 30 cm-24%
18,40 € 13,90 €

Roztomilý spinkáčik by svoju nočnú čiapočku najradšej nosil stále. Keď je bábika unavená, jednoducho jej čiapočku s výšivkou zatvorených očiek stiahni do tváre. Krásna výšivka zdobí aj ružové dupačky. Bábika má mäkkú vinylovú hlavičku.

BABY born for babies Anjelik 18 cm, mentolová
10,87 € 9,90 €

„Ako strážny anjel…“ Rozkošná 18 cm bábika sa starostlivo pozerá, čo všetko sa deje v živote bábätka. Môže byť pripnutá k prenosnej sedačke alebo postieľke použitím hviezdičky alebo nechtíka pripevneného k čiapočke. Handrová bábika nosí plyšový oblečok v mentolovej farbe a jej vinylové tváričky sú úžasne mäkké. Tento malý anjelik sa teší, až ozdobí kolísky bábätiek. Žlté krídelká, mäkké telíčko a krásna výšivka na brušku bábiky povzbudzujú deti k dotykom a objavovaniu. Aj tie najmenšie ručičky dokážu zatriasť týmito malými kamarátmi a vypočuť si tak zvuky hrkálky.

BABY born for babies Anjelik 18 cm ružová
11,90 €

„Ako strážny anjel…“ Rozkošná 18 cm bábika sa starostlivo pozerá, čo všetko sa deje v živote bábätka. Môže byť pripnutá k prenosnej sedačke alebo postieľke použitím hviezdičky alebo nechtíka pripevneného k čiapočke. Handrová bábika nosí plyšový oblečok v ružovej farbe a jej vinylové tváričky sú úžasne mäkké. Tento malý anjelik sa teší, až ozdobí kolísky bábätiek. Žltá krídelká, mäkké telíčko a krásna výšivka na brušku bábiky povzbudzujú deti k dotykom a objavovanie. Aj tie najmenšie ručičky dokážu zatriasť týmito malými kamarátmi a vypočuť si tak zvuky hrkálky.