Hartmann Cestovná lekárnička pre šport a na cesty
10,82 € 8,90 €

Univerzálna lekárnička pre cestovateľov a športovcov. Lekárničku od značky Hartmann je možné pripevniť na bicykel či opasok a mať ju tak vždy pri ruke. Vnútri nájdete všetko, čo budete potrebovať k ošetreniu bežných úrazov.

Hartmann Veroval inteligentná osobná váha
96,41 € 92,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentný digitálna váha meracia na princípe bio impendačnej analýzy. Hartmann Veroval meria telesnú hmotnosť, percento telesného tuku a vody v tele, hmotnosť kostí a svalového tkaniva a BMI. Obsahuje pamäť pre 4 užívateľov. Možno prepojiť s bezplatnou mobilnou aplikáciou.

Hartmann Hartman Thermoval Baby bezdotykový digitálny teplomer
46 € 39,80 €

Digitálne, bezdotykový infračervený teplomer, 3 v 1 – meria teplotu ľudského tela (pri spánku bez prebudenia), predmetov i okolia (teplota vody vo vaničke, teplota fľaštičky, príkrmov atď. ), Pamäť na 10 nameraných hodnôt. Praktické puzdro pre bezpečné uloženie. Batérie AA je súčasťou balenia.

Hartmann Veroval compact digitálny tlakomer
46,50 €

Digitálny plne automatický tlakomer Veroval ® Compact pre meranie krvného tlaku a tepovej frekvencie na paži. Upozorní i na poruchy srdcového rytmu. Pamäť pre ukladanie výsledkov merania pre dvoch užívateľov. Veľký prehľadný displej a jednoduché intuitívne ovládanie. Univerzálna manžeta 22 – 42 cm.

Hartmann Veroval digitálne zápästné tlakomer
43,70 €

Digitálny zápästný tlakomer Veroval, zmeria presné hodnoty systolického aj diastolického krvného tlaku a tepovej frekvencie. Prístroj meria krvný tlak na zápästí, preto rýchlo a pohodlne zistíte svoj aktuálny krvný tlak kedykoľvek potrebujete.

Hartmann Veroval digitálny ramenný tlakomer
64,50 €
+ doprava zadarmo

Ramenný tlakomer Vám umožňuje kedykoľvek zistiť svoj aktuálny tlak. Digitálny ramenný tlakomer Veroval presne zmerajú hodnoty systolického, diastolického krvného tlaku a tepovej frekvencie. Extra veľký displej. Univerzálny anatomicky tvarovaná manžeta 22 – 42 cm.

Hartmann Veroval digitálny Tlakomer s EKG
198,90 €
+ doprava zadarmo

Digitálny tlakomer s EKG meria srdcový rytmus, krvný tlak a tepovú frekvenciu. Kedykoľvek a kdekoľvek počas 30 sekúnd, pomôže s odhalením fibriláciou srdcových predsiení, ktoré zaznamená a uloží do pamäte. Pamäť pre 2 užívateľov.

Hartmann Veroval ® 2v1 digitálny infračervený dotykový teplomer 2v1
33,40 € 25,90 €

Digitálny infračervený dotykový teplomer Veroval ® 2v1 zmeria teplotu už za 1s, má veľmi jednoduché ovládanie. Dve batérie AA, ktoré sú súčasťou balenia vydrží bez výmeny až 1000 meraní. Praktické puzdro pre bezpečné uloženie. Záruka 3 roky.

Hartmann MoliCare Čistiace obrúsky
6,15 € 5,50 €

Obrúsky ľahko a rýchlo odstraňujú nečistoty z pokožky spôsobené únikom moču alebo stolice. Majú príjemnú vôňu, neutralizujú zápach a pokožku chránia a hydratujú. Hartmann MoliCare Čistiace obrúsky sú dermatologicky testované pre citlivú pokožku.

Hartmann MoliCare Fixpants Economy 100 ks-15%
54,99 € 46,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

MoliCare Fixpants Economy sú fixačné nohavičky pre bezpečnú fixáciu inkontinenčných plienok MoliForm. Sú vyrobené z jemného a vysoko elastického materiálu, ktorý si zachováva stály tvar. Sú bezšvíkové, takže nedráždia pokožku. Extra výhodné balenie 100 ks.

Hartmann MoliCare Lady

Hartmann MoliCare Lady

Hodnotenie: 3,5
7,96 € 6,20 €

Vložky MoliCare Lady sú vhodnou pomôckou pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekologických zákrokoch, alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.

Hartmann Molicare Mobile

Hartmann Molicare Mobile

Hodnotenie: 4
21 € 15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným až ťažším únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na denné nosenie.

Hartmann Molicare Mobile Light
22,40 € 13,60 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile Light sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na denné nosenie.

Hartmann Molicare Mobile Super
21 € 17 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile Super sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným až ťažším únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na nočné nosenie.

Hartmann MoliCare Napustené umývacie žinky
4,99 € 4,30 €

Čistiace žinky sú vhodné pre rýchlu hygienu celého tela bez použitia vody alebo mydla. Obsahujú zvlhčujúce látky pantenol a aloe vera, hydratujú zrelú a citlivú pokožku. Hartmann MoliCare Napustené umývacie žinky sú dermatologicky testované.

Hartmann MoliCare Ochranný krém so zinkom
7,70 € 6,30 €

Krém so zinkom chráni pokožku pred agresívnymi látkami obsiahnutých v moči a stolici. Vytvára jemný biely film, neutralizuje pachy a má príjemnú vôňu. Hartmann MoliCare Ochranný krém so zinkom je vhodný na citlivú pokožku, ktorú nedráždi a nevysušuje.

Hartmann MoliCare Olej v spreji
8,47 € 7,10 €

Olej v spreji sa ľahko rozotiera a upokojuje podráždenú pokožku, ktorú zároveň ** hydratuje** a chráni pred nepriaznivými škodlivými vonkajšími vplyvmi. Zvyšuje jej elasticitu a regeneruje ju. Hartmann MoliCare Olej v spreji zanecháva pokožku jemne premastenú.

Hartmann Molicare Premium
17,60 € 14,50 €

Zalepovacie plienkové nohavičky MoliCare Premium sú určené pre osoby s ťažkým únikom moču aj stolice, pomôžu zlepšiť kvalitu života vášmu blízkemu a vám a vášmu okoliu uľahčia a spríjemnia starostlivosť o neho. Sú vhodné pre mužov aj ženy na denné nosenie.

Hartmann MoliCare Premium Form super plus 30 ks
18,60 €

Vkladacie plienky MoliCare Premium Form Super Plus sú anatomicky tvarované absorpčné plienky, vhodné pre mobilných i ležiacich pacientov so stredne ťažkým únikom moču.

Hartmann MoliCare Skin Čistiaca pena
7,70 € 6,30 €

Čistiaca pena odstraňuje nečistoty z pokožky bez použitia vody a mydla. Zaisťuje rýchle a šetrné čistenie intímnych partií po úniku moču alebo stolice. Hartmann MoliCare Čistiaca pena je vhodná na citlivú pokožku, ktorú nedráždi a nevysušuje.

Hartmann MoliCare Telové mlieko
7,70 € 6,30 €

Mlieko na celé telo obsahuje panthenol, kreatín a mandľový olej, ktorý vyživuje zrelú a suchú pokožku. Hĺbkovo hydratuje až do zamše a navracia koži elasticitu. Hartmann MoliCare Telové mlieko nezanecháva pokožku mastnú a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi.

Hartmann Moliform Premium-15%
18,36 € 15,60 €

Výpredaj

Vkladacie plienky MoliForm Premium sú vhodná pomôcka pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Používajú sa spoločne s fixačnými nohavičkami MoliPants. Sú veľmi pohodlné a vhodné pre ženy aj mužov.

Hartmann Molimed Comfort

Hartmann Molimed Comfort

Hodnotenie: 5
7,96 € 7,40 €

Vložky MoliCare Pad sú vhodná pomôcka pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekologických zákrokoch alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.

Hartmann Molinea Plus 60x60 cm 100 ks
55,56 € 27,30 €

Posledný kus za túto cenu!

MoliNea Plus 60×60 cm so savosťou 820 ml sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetria teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 100 ks.

Hartmann Molinea Plus 60x90 cm 30 ks
55,56 € 12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

MoliNea Plus 60×90 cm so savosťou 1700 ml sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas.

Hartmann Molinea Plus 90x180 cm 20 ks
55,56 € 15,30 €

MoliNea Plus 90×180 cm so savosťou 1200 ml sú jednorazové podložky so záložkami po celom obvode k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas.

Hartmann Molinea Super 40x60 cm 100 ks
55,56 € 35,60 €

Posledný kus za túto cenu!

MoliNea Super 40×60 cm so savosťou 700 ml sú jednorazové extra savé podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetria teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 100 ks.

Hartmann Molinea Super 60x90 cm 50 ks-32%
55,56 € 37,30 €

Výpredaj

MoliNea Super 60×90 cm so savosťou 1750 ml sú jednorazové extra savé podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 50 ks.

Hartmann MoliCare Men 4 kvapky 2 x 14 ks
15,16 € 8,20 €

Inkontinenčné vložky MoliCare Men 4 kvapky od značky Hartmann sú absorpčné vložky pre mužov s ľahkou inkontinenciou. Zaisťujú spoľahlivú ochranu pred vytekaním a diskrétnosť vďaka komplexnej ochrane. Výrobok perfektne prilieha.

Hartmann Molinea Plus 40x60 cm 150 ks
55,56 € 39,80 €

MoliNea Plus 40×60 cm so savosťou 475 ml sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 150 ks.

Hartmann Molinea Plus 60x90 cm 100 ks
55,56 € 34,80 €

MoliNea Plus 60×90 cm so savosťou 100–200 ml / 4h sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetria teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 100 ks.

Spoločnosť HARTMANN-RICO a.s. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych prostriedkov a hygienických výrobkov v Českej republike. Vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti Paul Hartmann AG do vtedajšieho podniku Rico Veverská Bítýška. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny HARTMANN so sídlom v Heidenheime v SRN. Pôsobnosť tejto spoločnosti možno rozdeliť do troch hlavných okruhov. Pomáhajú so starostlivosťou o rany ich liečbou, ďalej pomáhajú s ošetrovateľskou starostlivosťou o pacientov a pomáhajú predchádzať rizikám pri chirurgických zákrokoch v nemocniciach aj v ambulanciách.

Spoločnosť HARTMANN-RICO a.s. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych prostriedkov a hygienických výrobkov v Českej republike. Vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti Paul Hartmann AG do vtedajšieho podniku Rico Veverská Bítýška. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny HARTMANN so sídlom v Heidenheime v SRN. Pôsobnosť tejto spoločnosti možno rozdeliť do troch hlavných okruhov. Pomáhajú so starostlivosťou o rany ich liečbou, ďalej pomáhajú s ošetrovateľskou starostlivosťou o pacientov a pomáhajú predchádzať rizikám pri chirurgických zákrokoch v nemocniciach aj v ambulanciách.