Hartmann MoliCare Skin Čistiaca pena
7,70 € 6,80 €

Čistiaca pena odstraňuje nečistoty z pokožky bez použitia vody a mydla. Zaisťuje rýchle a šetrné čistenie intímnych partií po úniku moču alebo stolice. Hartmann MoliCare Čistiaca pena je vhodná na citlivú pokožku, ktorú nedráždi a nevysušuje.

Hartmann Veroval compact digitálny tlakomer
45,80 € 39,70 €

Digitálny plne automatický tlakomer Veroval ® Compact pre meranie krvného tlaku a tepovej frekvencie na paži. Upozorní i na poruchy srdcového rytmu. Pamäť pre ukladanie výsledkov merania pre dvoch užívateľov. Veľký prehľadný displej a jednoduché intuitívne ovládanie. Univerzálna manžeta 22 – 42 cm.

Hartmann Sterillium 100 ml širokospektrální dezinfekce rukou
4,40 €

Sterillium je dezinfekčný prípravok na dezinfekciu rúk, šetrný k pokožke pri častom a opakované použitie, vyvinutý pre použitie predovšetkým v zdravotníckych zariadeniach s širokospektrálnym účinok. Vyrobené v Nemecku.

Hartmann MoliCare Ochranný krém so zinkom
7,70 € 6,80 €

Krém so zinkom chráni pokožku pred agresívnymi látkami obsiahnutých v moči a stolici. Vytvára jemný biely film, neutralizuje pachy a má príjemnú vôňu. Hartmann MoliCare Ochranný krém so zinkom je vhodný na citlivú pokožku, ktorú nedráždi a nevysušuje.

Hartmann MoliCare Men Pants 7 kvapiek L 7 ks
8,80 € 1,26 €/ks

Inkontinenčné nohavičky tvarované pre mužov so vzhľadom a komfortom klasického spodného prádla. Hartmann MoliCare Men Pants 7 kvapiek L 7 ks neobsahujú fólie ani iné umelé materiály a nedráždia citlivú pokožku. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Olej v spreji
8,47 € 7,40 €

Olej v spreji sa ľahko rozotiera a upokojuje podráždenú pokožku, ktorú zároveň ** hydratuje** a chráni pred nepriaznivými škodlivými vonkajšími vplyvmi. Zvyšuje jej elasticitu a regeneruje ju. Hartmann MoliCare Olej v spreji zanecháva pokožku jemne premastenú.

Hartmann MoliCare Čistiace obrúsky
6,15 € 5,80 €

Obrúsky ľahko a rýchlo odstraňujú nečistoty z pokožky spôsobené únikom moču alebo stolice. Majú príjemnú vôňu, neutralizujú zápach a pokožku chránia a hydratujú. Hartmann MoliCare Čistiace obrúsky sú dermatologicky testované pre citlivú pokožku.

Hartmann Veroval inteligentná osobná váha
96,41 € 65,10 €

Inteligentný digitálna váha meracia na princípe bio impendačnej analýzy. Hartmann Veroval meria telesnú hmotnosť, percento telesného tuku a vody v tele, hmotnosť kostí a svalového tkaniva a BMI. Obsahuje pamäť pre 4 užívateľov. Možno prepojiť s bezplatnou mobilnou aplikáciou.

Hartmann Molicare Mobile

Hartmann Molicare Mobile

Hodnotenie: 4
22,40 € 11,70 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným až ťažším únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na denné nosenie.

Hartmann Molicare Mobile Super
21 € 14,20 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile Super sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným až ťažším únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na nočné nosenie.

Hartmann MoliCare Elastic 6 kvapiek M 30 ks
18,90 € 0,63 €/ks

Inkontinenčné nohavičky s elastickými bočnými pásmi a 2 veľkými lepiacimi prúžkami na suchý zips. Hartmann MoliCare Elastic 6 kvapiek M 30 ks sú šetrné k pokožke, spoľahlivo pohlcujú moč aj zápach a zabraňujú spätnému prenikaniu moču. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Telové mlieko
7,70 € 6,80 €

Mlieko na celé telo obsahuje panthenol, kreatín a mandľový olej, ktorý vyživuje zrelú a suchú pokožku. Hĺbkovo hydratuje až do zamše a navracia koži elasticitu. Hartmann MoliCare Telové mlieko nezanecháva pokožku mastnú a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi.

Hartmann Veroval digitálny Tlakomer s EKG
129,10 € 125,20 €

Digitálny tlakomer s EKG meria srdcový rytmus, krvný tlak a tepovú frekvenciu. Kedykoľvek a kdekoľvek počas 30 sekúnd, pomôže s odhalením fibriláciou srdcových predsiení, ktoré zaznamená a uloží do pamäte. Pamäť pre 2 užívateľov.

Hartmann MoliCare Elastic 6 kvapiek L 30 ks
22,80 € 0,76 €/ks

Inkontinenčné nohavičky s elastickými bočnými pásmi a 3 veľkými lepiacimi prúžkami na suchý zips. Hartmann MoliCare Elastic 6 kvapiek L 30 ks sú šetrné k pokožke, spoľahlivo pohlcujú moč aj zápach a zabraňujú spätnému prenikaniu moču. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Lady 2 kvapky 14 ks
4,40 € 0,31 €/ks

Inkontinenčné vložky s jemným povrchom s Aloe Vera pre zdravú pokožku. Hartmann MoliCare Lady 2 kvapky 14 ks disponujú 5 × väčšou savosťou než u klasickej menštruačné vložky. Technológia Odour Neutralizér účinne pohlcuje zápach. Tenké prevedenie nešuští pri nosení.

Hartmann MoliCare Lady

Hartmann MoliCare Lady

Hodnotenie: 3,7
7,96 € 5,80 € 0,41 €/ks

Vložky MoliCare Lady sú vhodnou pomôckou pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekologických zákrokoch, alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.

Hartmann Moliform Premium
18,36 € 16,80 €

Vkladacie plienky MoliForm Premium sú vhodná pomôcka pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Používajú sa spoločne s fixačnými nohavičkami MoliPants. Sú veľmi pohodlné a vhodné pre ženy aj mužov.

Hartmann Veroval digitálne zápästné tlakomer
43 € 39,10 €

Digitálny zápästný tlakomer Veroval, zmeria presné hodnoty systolického aj diastolického krvného tlaku a tepovej frekvencie. Prístroj meria krvný tlak na zápästí, preto rýchlo a pohodlne zistíte svoj aktuálny krvný tlak kedykoľvek potrebujete.

Hartmann Cestovná lekárnička pre šport a na cesty
12,20 €

Univerzálna lekárnička pre cestovateľov a športovcov. Lekárničku od značky Hartmann je možné pripevniť na bicykel či opasok a mať ju tak vždy pri ruke. Vnútri nájdete všetko, čo budete potrebovať k ošetreniu bežných úrazov.

Hartmann MoliCare Lady 0,5 kvapky 28 ks
5,60 € 0,20 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Inkontinenčné vložky s jemným povrchom s Aloe Vera pre zdravú pokožku. Hartmann MoliCare Lady 0,5 kvapky 28 ks disponujú 5 × väčšou savosťou než u klasickej menštruačné vložky. Technológia Odour Neutralizér účinne pohlcuje zápach. Tenké prevedenie nešuští pri nosení.

Hartmann MoliCare Lady Pants 7 kvapiek L 7 ks
9,10 € 1,30 €/ks

Inkontinenčné nohavičky so vzhľadom a komfortom klasického spodného prádla. Hartmann MoliCare Lady Pants 7 kvapiek L 7 ks obsahujú Aloe Vera, spoľahlivo absorbujú moč aj zápach a bránia bočnému pretečeniu. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Lady Pants 7 kvapiek M 8 ks
9,10 € 1,14 €/ks

Inkontinenčné nohavičky so vzhľadom a komfortom klasického spodného prádla. Hartmann MoliCare Lady Pants 7 kvapiek M 8 ks obsahujú Aloe Vera, spoľahlivo absorbujú moč aj zápach a bránia bočnému pretečeniu. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Men 2 kvapky 14 ks
6 € 0,43 €/ks

Inkontinenčné vložky tvarované špeciálne pre mužov. Hartmann MoliCare Men 2 kvapky 14 ks sú vyrobené z priedušného materiálu, neutralizujú zápach a sú diskrétne. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Men 4 kvapky 14 ks
6 € 0,43 €/ks

Inkontinenčné vložky tvarované špeciálne pre mužov. Hartmann MoliCare Men 4 kvapky 14 ks sú vyrobené z priedušného materiálu, neutralizujú zápach a sú diskrétne. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Napustené umývacie žinky
4,99 € 4,80 €

Čistiace žinky sú vhodné pre rýchlu hygienu celého tela bez použitia vody alebo mydla. Obsahujú zvlhčujúce látky pantenol a aloe vera, hydratujú zrelú a citlivú pokožku. Hartmann MoliCare Napustené umývacie žinky sú dermatologicky testované.

Hartmann Molinea Plus 90x180 cm 20 ks
55,56 € 14,10 €

MoliNea Plus 90×180 cm so savosťou 1200 ml sú jednorazové podložky so záložkami po celom obvode k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas.

Hartmann MoliNea Super 40 x 60 25 ks
8 € 0,32 €/ks

Jednorázové extra savé podložky k ochrane posteľnej bielizne. Hartmann MoliNea Super 40 × 60 25 ks sú ideálnym doplnkom inkontinenčných pomôcok. Netkaná textília po celom povrchu až cez okraj podložky. Savosť 700 ml.

Hartmann MoliCare Men Pants 7 kvapiek M 8 ks
9,10 € 1,14 €/ks

Inkontinenčné nohavičky tvarované pre mužov so vzhľadom a komfortom klasického spodného prádla. Hartmann MoliCare Men Pants 7 kvapiek M 8 ks neobsahujú fólie ani iné umelé materiály a nedráždia citlivú pokožku. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann Molinea Plus 60x90 cm 30 ks
55,56 € 12,90 €

MoliNea Plus 60×90 cm so savosťou 1700 ml sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas.

Spoločnosť HARTMANN-RICO a.s. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych prostriedkov a hygienických výrobkov v Českej republike. Vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti Paul Hartmann AG do vtedajšieho podniku Rico Veverská Bítýška. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny HARTMANN so sídlom v Heidenheime v SRN. Pôsobnosť tejto spoločnosti možno rozdeliť do troch hlavných okruhov. Pomáhajú so starostlivosťou o rany ich liečbou, ďalej pomáhajú s ošetrovateľskou starostlivosťou o pacientov a pomáhajú predchádzať rizikám pri chirurgických zákrokoch v nemocniciach aj v ambulanciách.

Spoločnosť HARTMANN-RICO a.s. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych prostriedkov a hygienických výrobkov v Českej republike. Vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti Paul Hartmann AG do vtedajšieho podniku Rico Veverská Bítýška. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny HARTMANN so sídlom v Heidenheime v SRN. Pôsobnosť tejto spoločnosti možno rozdeliť do troch hlavných okruhov. Pomáhajú so starostlivosťou o rany ich liečbou, ďalej pomáhajú s ošetrovateľskou starostlivosťou o pacientov a pomáhajú predchádzať rizikám pri chirurgických zákrokoch v nemocniciach aj v ambulanciách.