Derrson Disney Drevené kocky 92 ks s podložkou vo vedierku Mickey
27,73 €

Detská drevená stavebnica od © Disney. Kocky s podložkou vo vedierku s prostrkávacím víkom zaistí deťom kvalitnú a múdru zábavu s obľúbenými postavičkami zo sveta Mickey Mouse na mnoho hodín. Kýblik slúži zároveň na uskladnenie kociek aj ako triedič tvarov, je opatrený uchom.

Derrson Disney Drevený obchod s príslušenstvom Mickey
79,30 €

Krásne spracovaný útulný obchodík s potravinami pre každú malú obchodnici aj obchodníka. Disney Drevený obchod s príslušenstvom s logom Mickeyho obsahuje veľkú sadu príslušenstva pre plnohodnotné hranie. Set obsahuje všetko čo je na obrázku.

Derrson Disney Drevená kuchynka XL Mickey a Minnie
103,10 €

Detská drevená kuchynka Mickey a Minnie od © Disney pre chlapcov a dievčatá má atraktívny dizajn vrátane kopy jedinečných doplnkov, ktoré nájdete len v tomto novom sete. Hrniec s pokrievkou Mickey, nádherná soľnička, korenička a ďalšie kuchynské potreby v štýlovom dizajne.

Derrson Disney Drevený krájací torta Minnie a priatelia
21,78 €

Všetko najlepšie k narodeninám! Originálna verzia torty z dielne Disney očarí všetky dievčatá aj chlapcov. Prepracované detaily spolu s obľúbenými postavičkami Disney robia z torty obľúbený doplnok do všetkých kuchyniek.

Derrson Disney Mickeyho Veľký drevený ponk pre kutilov
99,13 €

Veľký farebný pracovný stôl s motívom Mickey Mouse od Disney, s náradím a doplnky, z dreva. Veľký pracovný stôl pre skutočných profesionálov! Regály a úložné priestory udržujú všetko náradie v dosahu detí. Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil si bude pripadať ako v naozajstnej dielni.