Authentic Kolobežka skladacia, kolesá 205 mm
94,50 € 85,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko kvalitná skladacia kolobežka Authentic Sport. Široká doska s obvodovou výstužou. Ramenný popruh pre ľahký transport. Zadné a predné koleso s blatníkom a stojanček zaisťujú maximálny komfort.

Authentic Detská trojkolka priemer 120mm na 80mm
66,90 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Krásna detská kolobežka s ľahkým zatáčaním v dvoch farbách! Buďte pripravení na skvelú jazdu vďaka dvom kolieskam vpredu. Nechajte sa dopraviť kamkoľvek si len budete priať a užite si veľa zábavy hoci aj so svojou rodinou alebo kamarátmi.

Authentic Kolobežka skladacia, kolesá 205 mm
119 € 77,90 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitná skladacia kolobežka Authentic Sport so zosilnenou prednou vidlicou. Široká doska s protišmykovou úpravou a extra silná trecia brzda. Nosnosť kolobežky je až 100kg.

Authentic Freestylová kolobežka
87 € 70,60 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitná hliníková freestylová kolobežka vo farebnej kombinácii čierna/zelená je pripravená na najrôznejšie triky. Vystužené riadidlá v tvare „krídla“ sú odolné proti nárazom. Brzda na zadnom kolese.

Authentic Kolobežka skladacia, kolesá 200 mm
55,25 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka. Vybavená novým, veľmi jednoduchým skladacím mechanizmom. Extra silná trecia brzda. Veľké stúpadlo s vystuženým okrajom a protišmykovou úpravou.