Authentic Kolobežka skladacia, kolesá 205 mm
101,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko kvalitná skladacia kolobežka Authentic Sport. Široká doska s obvodovou výstužou. Ramenný popruh pre ľahký transport. Zadné a predné koleso s blatníkom a stojanček zaisťujú maximálny komfort.

Authentic Kolobežka skladacia ST priemer kolies 125 mm
49,37 € 46,70 €

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka v modernom prevedení urobí radosť každému športovému nadšencovi. Je vybavená novým, veľmi jednoduchým skladacím mechanizmom, ktorý ju v okamihu minimalizuje, aby sa pohodlne dala vziať do ruky.

Authentic Detská kolobežka Muuwmi so svietiacimi kolieskami
70,39 € 54,90 €

Vysoko kvalitná detská trojkolesová kolobežka Muuwmi s jednoduchým a bezpečným ovládaním. Svietiace kolieska na princípe dynama. Kvalitné a moderné prevedenie s odnímateľným rámom. Ďalšou prednosťou sú stúpadlo s protišmykovým povrchom a extra silná trecia brzda. Deti si tak môžu parádne užiť každú jazdu.

Authentic Kolobežka skladacia, nafukovacie kolesá 205mm
96,43 € 75,90 €

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka Muuwmi AIR vhodná pre malých i veľkých športovcov. Kolobežka v modernom prevedení je vybavená jednoduchým skladacím mechanizmom. Prednosťou kolobežky sú vystužená predná vidlica, výškovo nastaviteľné riadidlá a priestranné XL stúpadlo s protišmykovou úpravou a nafukovacie kolesá. Deti si tak môžu parádne užiť každú jazdu.

Authentic Kolobežka skladacia, priemer kolies 205 mm
80,75 € 65,90 €

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka nielen pre malých športovcov. Kolobežka v modernom prevedení je vybavená jednoduchým skladacím mechanizmom. Prednosťou kolobežky sú vystužená predná vidlica, výškovo nastaviteľné riadidlá a priestranné XL stúpadlo s protišmykovou úpravou. Deti si tak môžu parádne užiť každú jazdu.

Authentic Kolobežka skladacia, kolesá 200 mm
70,39 € 50,90 €

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka. Vybavená novým, veľmi jednoduchým skladacím mechanizmom. Extra silná trecia brzda. Veľké stúpadlo s vystuženým okrajom a protišmykovou úpravou.

Authentic Skladacia kolobežka Six Degrees 205 mm
119,96 € 93,90 €

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka Six Degrees v modernom prevedení. -Kolobežka je vybavená jednoduchým skladacím mechanizmom. Prednosťou kolobežky sú: výškovo nastaviteľné extra široké riadidlá a priestranné XL stúpadlo s protišmykovou úpravou, predné a zadné koleso s blatníkom. Deti si tak môžu parádne užiť každú jazdu.