Atomic Ski Sleeve-19%

Atomic Ski Sleeve

Hodnotenie: 4,4
34,90 € 28 €

Praktický obal na klasické lyže. Atomic Ski Sleeve je dostatočne dlhý pre uloženie 1 páru lyží a odrazových palíc. Skrátenie podľa potreby je umožnené rolovacím uzáverom. Vyrobené z materiálu, ktorý je rezistentný voči vode. Ramenný popruh pre možnosť lepšieho prenášanie.

Atomic Motion Lite Jr-20%

Atomic Motion Lite Jr

Hodnotenie: 5
30,75 € 24,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Atomic Motion Lite JR je odľahčený juniorský variant pevných bežeckých palici. Konštrukcia z hliníkovej zliatiny je navrhnutá pre ľahký, efektívny pohyb pri bežkárskej turistike.

Atomic Count Stereo-41%

Atomic Count Stereo

Hodnotenie: 5
115,03 € 67 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko kvalitné lyžiarske okuliare ideálne pre milovníkov All-mountain lyžovania. Atomic Count Stereo disponujú dvojitým sférickým sklom so zrkadlovou úpravou. Veľkou výhodou sú prelisy OTG, ktoré umožňujú komfortné využitie aj pri nosení dioptrických okuliarov.

Atomic Redster X Sqs Green-40%
40,30 € 24,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zjazdové palice od lyžiarskej špičky Atomic. Technológia 4 Aluminum Pole podporuje pevnosť pri nízkej váhe. Systém SQS zabraňuje zraneniam pri nečakanom páde. Pútka Padded Strap na pevné držanie. Hroty Steel Tip do zľadovateného snehu. Atomic Redster X Sqs Green so 16mm priemerom.

Atomic Boot Bag 2.0-28%

Atomic Boot Bag 2.0

Hodnotenie: 4,9
25 € 17,90 €

Taška na lyžiarsku obuv zo špeciálneho materiálu odpudzujúceho vodu. Ramenný popruh pre pohodlnejšie prenášanie je možné nastaviť podľa potreby. Vynikajúci prístup z prednej strany s uzatváraním na dvojicu zipsov. Atomic Boot Bag 2.0 uľahčuje prenos inak horšie uchopitelných topánok pre zjazdové lyžovanie.

Atomic Count-46%

Atomic Count

Hodnotenie: 5
98,51 € 52,60 €

Kvalitná lyžiarska prilba ideálne pre All-Mountain využitie. Atomic Count je vďaka konštrukcii In-MoldHolo Core veľmi pevná a zároveň ľahká. Prilba je vybavená reflexnými prúžkami na pásikoch pre uchytenie okuliarov. Pohodlie je zabezpečené vyberateľnou výstelkou, ktorú možno prať.

Atomic Count Xtd-48%

Atomic Count Xtd

Hodnotenie: 5
129,41 € 67 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná lyžiarska prilba ideálne pre All-Mountain využitie. Atomic Count XTD je vďaka konštrukcii Dual In-Mold veľmi pevná a zároveň ľahká. Prilba je vybavená záchranárskou technológiou Recco a reflexnými prúžkami na pásikoch pre uchytenie okuliarov.

Atomic Double Ski Bag 2020/2021, 205, čierne
68,60 € 64,20 €

Flexibilný obal na klasické lyže s rozopínaním. Atomic Double Ski Bag Black / White je dostatočne dlhý pre uloženie 2 párov lyží i zjazdových palíc. Prístupnosť hneď z 2 oblastí, navyše s otvárateľnou špičkou. Vyrobené z materiálu, ktorý je rezistentný voči vode. Ramenný popruh pre možnosť príjemnejšieho nosenia.

Atomic Prilba Count-44%
100 € 55,90 €

Prilba vhodná na lyže aj snowboard. Vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá kombinuje ľahkosť konštrukcie a zároveň vysokú bezpečnosť. Atomic Count možno ľubovoľne nastavovať podľa tvaru lyžiarovej hlavy. Je veľmi praktická vďaka kombinovateľnosti so slúchadlami Air Pads a vyberateľnej a umývateľnej podšívke.

Atomic Prilba Count JR-43%
78,90 € 44,80 €

Detská lyžiarska prilba, vyrobená technológiou Holo-Core, zabezpečujúca vysokú bezpečnosť. Jedná sa o ľahký typ konštrukcie Inmold, ktorá nebude dieťa príliš zaťažovať. Nastaviteľný Fit systém. Atomic Count JR je veľmi užitočná vďaka kompatibilite s Air Pads slúchadlami a vyberateľnou vnútornou stielkou. Atraktívny farebný dizajn.

Atomic Prilba Revent
79,10 € 68,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba, vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá zaisťuje o 30% lepšiu ochranu ako prilby bežných štandardov. Súčasťou je aj nastaviteľný fit systém. Atomic Prilba Revent čierna zaujme nielen svojím bezpečným prevedením, ale aj pohodlnou výstelkou a atraktívnym čiernym dizajnom, ktorý je v unisex prevedení.

Atomic Amt Boy-49%
22,65 € 11,50 €

Chlapčenské lyžiarske palice disponujú oceľovým hrotom. Driek je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá je odolná a veľmi ľahká. Atomic Amt Boy sú opatrené ergonomickou rukoväťou a elastickým remienkom.

Atomic Amt Girl-49%

Atomic Amt Girl

Hodnotenie: 5
22,65 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské lyžiarske palice disponujú oceľovým hrotom. Driek je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá je odolná a veľmi ľahká. Atomic Amt Girl sú opatrené ergonomickou rukoväťou a elastickým remienkom.

Atomic Boot & Helmet Bag

Atomic Boot & Helmet Bag

Hodnotenie: 4,5
40,30 € 37,90 €

Praktická taška na lyžiarky a prilbu. Zatváranie na dvojcestný zips. Oddelené vnútorné priestory. Atomic Boot & Helmet Bag je vyrobená z odolného polyesteru 600D. Taška sa vďaka nastaviteľnému ramennému popruhu komfortne nosí a jej veľkou výhodou je umývateľný vnútro.

Atomic Count-46%

Atomic Count

Hodnotenie: 5
99,30 € 52,90 €

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Majú sférické skla so širokým zorným poľom a úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Count sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Atomic Count HD čierna, ružový zorník-37%
135,70 € 85,40 €

Lyžiarske okuliare so sférikými sklami. Komfort pri nosení vďaka funkcii Live Fir Frame, vďaka ktorej sa okuliare prispôsobia k tvaru tváre. Atomic Count HD čierna, ružový zorník majú povrch, ktorý je odolný voči poškriabaniu a zahmlievaniu. Okuliare vďaka svojmu dizajnu umožňujú široké zorné pole.

Atomic Count Jr-24%
76,73 € 57,90 €

Kvalitná juniorská prilba ideálna pre zjazdové lyžovanie. Atomic Count Jr disponuje konštrukciou In-Mold s Holo Core, vďaka čomu ponúka veľmi vysokú úroveň bezpečnosti pri zachovaní príjemne nízkej hmotnosti. Komfort pre malých lyžiarov je zaistený vyberateľnou prateľnou výstelkou a odopínacími chráničmi uší.

Atomic Count Jr-46%
29,50 € 15,90 €

Detské lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Majú cylindrické skla so širokým zorným poľom a úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Count Jr sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Atomic Count JR Cylindrical
38,60 € 35,40 €

Detské lyžiarske okuliare s cylindrickými sklami. Technológia Live Fit Frame sa dokáže prispôsobiť k tvaru tváre, vďaka čomu sú okuliare veľmi pohodlné na nosenie. Atomic Count JR Cylindrical majú špeciálnu úpravu proti zahmlievaniu a poškriabaniu. Vybavené rámčekom s Y výrezmi. Atraktívny modrý dizajn.

Atomic Count Photo
115,60 € 101,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare, ktoré sú vrcholom ponuky od značky Atomic. Zaujmú svojim dizajnom s tenkými rámčekmi a širokým zorným poľom. Count Photo má rovnako výhodu vo sférických sklách so samozatmavovacou funkciou, vďaka čomu sa môžete pohodlne lyžovať v rôznych svetelných podmienkach.

Atomic Count S Stereo-41%
97,30 € 57 €

Lyžiarske okuliare so sférickými sklami, ktoré sú veľmi komfortné vďaka špeciálne upravenému povrchu, odolnému voči zahmlievaniu a poškriabaniu. Obsahujú dámsky fit do heliem veľkostí XS a S. Atomic Count S Stereo zaujmú rovnako svojím nápaditým dizajnom, ktorý zaisťuje široké zorné pole a vysokú bezpečnosť pri jazde.

Atomic Count Stereo čierna, čierny zorník-39%
97,50 € 58,70 €

Lyžiarske okuliare s kvalitnými sférickými sklami sú vysoko odolné proti zahmlievaniu a poškrabaniu. Poskytnú lyžiarom ochranu proti slnku, vetru a snehu. Atomic Count Stereo čierna, čierny zorník majú zrkadlový poťah a zaujmú svojim atraktívnym dizajnom.

Atomic Four Amid čierna-44%
120,40 € 67 €

Lyžiarska prilba s technológiou AMID, vďaka ktorej je lyžiar chránený proti nárazu až o 40% účinnejšie, než u heliem bežných štandardov. Atomic Four Amid je tiež praktická vďaka kompatibilite s Air Pads slúchadlami a vyberateľnej podšívke. Súčasťou balenia je aj vak na prilbu.

Atomic Four Amid oranžová-44%
120,40 € 67 €

Lyžiarska prilba s technológiou AMID, vďaka ktorej je lyžiar chránený proti nárazu až o 40% účinnejšie, než u heliem bežných štandardov. Atomic Four Amid je tiež praktická vďaka kompatibilite s Air Pads slúchadlami a vyberateľnej podšívke. Súčasťou balenia je aj vak na prilbu.

Atomic Live Shield-46%
130,70 € 70 €

Unisexový chránič chrbtice, ktorý tlmí nárazy vďaka špeciálnemu penovému systému. Atomic Live Shield je veľmi komfortný na nosenie vďaka ultraľahkému materiálu a príjemnému povrchu. Strečový materiál sa flexibilne prispôsobí tvaru chrbtice a pohybovému aparátu konkrétneho človeka.

Atomic Live Shield Jr-48%
90,50 € 47 €

Detský chránič chrbtice, ktorý tlmí nárazy vďaka špeciálnemu penovému systému. Atomic Live Shield Jr je veľmi komfortný na nosenie vďaka ultraľahkému materiálu a príjemnému povrchu. Strečový materiál sa flexibilne prispôsobí tvaru chrbtice a pohybovému aparátu konkrétneho dieťaťa.

Atomic Live Shield Vest-39%

Atomic Live Shield Vest

Hodnotenie: 5
160,40 € 97,70 €

Dámsky chránič chrbtice, ktorý tlmí nárazy vďaka tubulárnemu penovému systému. Atomic Live Shield Vest je veľmi komfortný na nosenie vďaka ultraľahkému materiálu a príjemnému povrchu. Strečový materiál sa flexibilne prispôsobí tvaru chrbtice a pohybovému aparátu konkrétneho človeka.

Atomic Live Shield Vest M-48%
159,10 € 81,40 €

Ultraľahký pánsky chránič chrbtice s priľnavým strihom, ktorý udrží váš chrbát v bezpečí pred prefukom či pádmi. Zabudované chrániče bokov z materiálu EVA. Voľnosť pohybu aj príjemné nosenie, vďaka obehovým kanálikom v štruktúre látky. Atomic Live Shield Vest M majú odnímateľný pás a vážia len 380 g.

Atomic Lyžiarske okuliare Savor-41%
58,40 € 34,40 €

Okuliare s dvojitými cylindrickými sklami. Sú veľmi komfortné na nosenie vďaka funkcii Live Fit Frame, ktorá prispôsobí okuliare k tvaru tváre. Savor sú základným modelom okuliarov Atomic. Atraktívny dizajn pre vysoký stupeň bezpečnosti aj široké zorné pole.

Atomic lyžiarske palice Amt-56%
29 € 12,60 €

Lyžiarske palice disponujú oceľovým hrotom. Driek je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá je odolná a veľmi ľahká. Atomic lyžiarske palice Amt sú opatrené ergonomickou rukoväťou, nastaviteľným pásikom a 60 mm tanierikom.

Atomic lyžiarske palice Amt Jr-41%
29 € 16,90 €

Detské lyžiarske palice disponujú oceľovým hrotom. Driek je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá je odolná a veľmi ľahká. Atomic lyžiarske palice Amt Jr sú opatrené ergonomickou rukoväťou a elastickým pásikom.

Atomic lyžiarske palice Amt Sqs-48%
44,09 € 22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske palice disponujú oceľovým hrotom. Driek je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá je odolná a veľmi ľahká. Atomic lyžiarske palice Amt Sqs sú opatrené ergonomickou rukoväťou, nastaviteľným remienkom a 60mm tanierikom.

Atomic lyžiarske palice Cloud-57%
29 € 12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske lyžiarske palice disponujú oceľovým hrotom. Driek je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá je odolná a veľmi ľahká. Atomic lyžiarske palice Cloud sú opatrené ergonomickou rukoväťou, nastaviteľným pásikom a 60 mm tanierikom.

Atomic Prilba Count XTD-44%
130,60 € 72,90 €

Prilba na lyžovanie či snowboard, vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá zaisťuje o 30% lepšiu ochranu ako prilby bežných štandardov. Umožňuje flexibilne prispôsobiť tvar prilby vašej hlave. Atomic Prilba Count XTD uľahčí lyžiarovi športové aktivity vďaka kompatibilite s Air Pads a vyberateľnej podšívke. Súčasťou balenia je aj ľahký vak

Atomic Prilba MENTOR JR-43%
54,90 € 31,10 €

Prilba určená pre najmladších lyžiarov. Jedná sa o konštrukciu Inmold, vyznačujúca sa ľahkosťou a vysokou odolnosťou. Umožňuje pasívne odvetrávanie vďaka niekoľkým otvorom. Helma Atomic MENTOR JR umožňuje flexibilne nastavovať veľkosť a vynímať vnútornú výstelku, vďaka čomu je helma ľahšia pre hygienickú údržbu.

Atomic Prilba Revent+
100 € 88,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná prilba, použiteľná na lyže aj snowboard. Vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá kombinuje ľahkosť konštrukcie a zároveň vysokú bezpečnosť. Atomic Revent+ biela je flexibilne nastaviteľná podľa tvaru hlavy. Lyžiari ocenia kompatibilitu so slúchadlami Air Pads, možnosť vybratia aj hygienickej údržby vnútornej výstelky.

Atomic Prilba Savor Amid
130,20 € 111,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba, ktorá ponúkne vysoký štandard bezpečnosti. Je až o 40% odolnejšia voči nárazom, než bežné prilby. Atomic Savor Amid umožňuje flexibilné tvarovanie vnútra prilby podľa vašej hlavy. Výhodou je vyberateľná podšívka, ktorá je jednoduchá na hygienickú údržbu. Prilba je kombinovateľná so slúchadlami Air Pads.

Atomic Rdster Red/Black-46%

Atomic Rdster Red/Black

Hodnotenie: 4,7
34,30 € 18,50 €

Zjazdové palice od lyžiarskej špičky Atomic. Technológia 4* Aluminum Pole podporuje pevnosť pri nízkej váhe. Pútka Standard Strap na pevné držanie. Hroty Steel Tip aj do tvrdšieho snehu. Atomic Rdster Red/Black s 18mm priemerom vám budú oporou pri ceste na svah aj rýchlom zjazde.

Atomic Redster Ultra-44%
103,13 € 57,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Atomic Race Ti Ultra sú ľahké a odolné, dynamické zjazdové palice. Top model zo špičkového radu závodných zjazdových palíc s World Cup technológiou.

Atomic Revel S-47%
96 € 50,70 €

Atomic Revel S sú nové lyžiarske okuliare s výmennými zorníkmi a jednoduchým dizajnom skvele doplnia vašu lyžiarsku výbavu. Vhodné na stredne veľkú tvár.

Atomic Revel S Stereo-49%
114,80 € 57,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Atomic Revel S Stereo sú všestranné, menšie okuliare pre všetkých horských lyžiarov. Viacvrstvové zrkadlové ošetrením a sférické zakrivenie umožňuje ničím nerušený výhľad.

Atomic Revent Nightshade-33%
80,10 € 52,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultraľahká lyžiarska prilba Atomic Revent Nightshade ponúka vďaka konštrukcii In-Mold vysokú úroveň ochrany hlavy. Prilbu je možné jednoducho prispôsobiť podľa veľkosti hlavy a prateľná výstelka zaisťuje maximálny komfort. Ochrana i štýlový vzhľad v jednom. Model s minimálnou váhou 350 g.

Atomic Revent OTG Stereo, čierna, modrý zorník-42%
126,90 € 73,30 €

Lyžiarske okuliare so širším rámčekom, poskytujúce maximálny komfort pri jazde. Sklá majú špeciálnu úpravu proti zahmlievaniu. Atomic Revent OTG Stereo, čierna, modrý zorník poskytujú kvalitnú ochranu proti slnku, vetru a snehu, vďaka čomu sú vhodné do akýchkoľvek podmienok. Možno ľahko skombinovať s dioptrickými okuliarmi.

Atomic SAVOR Big Stereo, sivá, žltý zorník-36%
126,90 € 80,50 €

Okuliare s dvojitými cylindrickými sklami. Sú veľmi komfortné na nosenie vďaka funkcii Live Fit Frame, ktorá prispôsobí okuliare k tvaru tváre. Atomic SAVOR Big Stereo, sivá, žltý zorník sú odolné proti zničeniu vďaka špeciálnej úprave skiel. Okuliare sú tiež chránené proti zahmlievaniu pri jazde.

Atomic SAVOR Photo-40%
97,50 € 58,10 €

Lyžiarske okuliare s kvalitnými sklami, ktoré dokážu flexibilne reagovať na meniace sa svetelné podmienky. Atomic SAVOR Photo, čierna, modrý zorník sú vybavené špeciálnou vrstvou proti poškriabaniu a zahmlievaniu. Atraktívny dizajn, ktorý umožňuje široké zorné pole.

Atomic Savor Stereo, červená, ružový zorník-41%
76,70 € 45,10 €

Okuliare s dvojitými cylindrickými sklami. Sú veľmi komfortné na nosenie vďaka funkcii Live Fit Frame, ktorá prispôsobí okuliare k tvaru tváre. Atomic SAVOR Stereo tiež zaujmú svojim atraktívnym dizajnom s červenými rámčekmi a ružovo-žltými zorníkmi.

Atomic Savor Visor Jr-43%
139,30 € 78,10 €

Lyžiarska prilba a okuliare v jednom. Vďaka zabudovanému priezoru nemusí lyžiar neustále dávať späť a dávať dole okuliare. Atomic Savor Visor Jr je detská prilba, vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá zaistí vysokú odolnosť voči nárazom. Jedná sa o praktickú prilbu, ktorá je kompatibilná so slúchadlami Air Pads.

Atomic Savor Visor Stereo Black-33%
168,30 € 111,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma s integrovaným hľadím, ktoré si môžete upraviť. Holo Core je vylepšenou zónou pre pohlcovanie nárazov. Odvetranie Active Aircon pre príjemnejšiu jazdu. Technológia Stereo Lens prispieva k lepšej viditeľnosti a znižuje únavu očí. Atomic SAVOR Visor Stereo Black váži len 550 g.