Asombroso Pure BIO - Ricínový olej BIO 100 ml
6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ricínový olej je už odpradávna používaný pre svoje mnohopočetné blahodárne účinky. Je lisovaný za studena zo semena ricínu obyčajného. Pri lisovaní vzniká unikátny kyselina rycinolejová, ktorá sa používa v dermatológii i farmáciu. Olej skvele regeneruje, premasťuje a udržuje v pokožke vlhkosť.

Asombroso Pure BIO - Mandľový olej BIO 100 ml
10,80 €

Mandlový olej, za studena lisovaný, patří k nejjemnějším olejům a proto je vhodný i na citlivou dětskou pokožku. Má vysoký obsah minerálů, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitamínů. .

Asombroso Pure BIO - Jojobový olej BIO 100 ml
11,30 €

Jojobový olej, lisovaný za studena je vysoko regeneračný a býva označovaný za tekutý zázrak prírody. Dokonale hydratuje pleť, má antibakteriálne a antioxidačné účinky. Tento olej má neutrálnu vôňu, je veľmi jemný, hypoalergénne, neupcháva póry a tým nespôsobuje tvorbu čiernych bodiek.

Asombroso Pure BIO - Levanduľová voda BIO 100 ml
5,20 €

Osviežujúca Levanduľová voda bude každý deň rozmaznávať vašu pokožku i myseľ. Šetrne pleť čistí, upokojuje a ochladzuje. Je výborným spoločníkom na cestách. Hodí sa k rozčesávanie vlasov, obkladom unavených očí a upokojenie podráždenej kože. Upokojuje psychiku a napomáha pokojnému spánku.

Asombroso Pure BIO - Makadamiový olej BIO 100 ml
14,10 €

Makadamiový olej je výnimočne výživný rastlinný olej lisovaný za studena, ktorý je vhodný pre každodennú starostlivosť o pokožku celého tela a tiež ošetrenie vlasov a nechtov.