Aqua Wave Aridea-40%
30,19 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska mestská obuv Aquawave Aridea je model, ktorý denne funguje skvele. Na jej výrobu boli použité vysoko kvalitné materiály, ktoré sú bezpečné pre pokožku a chránia ju pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov.

Aqua Wave Medila-55%
35,59 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámská městská obuv Aquawave Medila je model, který denně funguje skvěle. Pro jejich výrobu byly použity vysoce kvalitní materiály, které jsou pro pokožku bezpečné.

Aqua Wave Peles-44%

Aqua Wave Peles

Hodnotenie: 5
23,09 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánské pantofle Aquawave Peles jsou vyrobeny z příjemných materiálů, které jsou pro kůži naprosto bezpečné – neublíží ani nezpůsobují podráždění ani během dlouhé procházky v horkém dni. Široký pás pevně drží nohu na svém místě a pružná podešev tlumí nerovnosti země.

Aqua Wave Aniba-27%
16,39 € 11,90 €

Akcia

Dvojdielne plavky Aquawave Aniba sú vhodné na pláž, ale aj do bazéna. Horný diel plaviek je s odnímateľnými vypchávkami a viaže sa okolo krku, vďaka čomu umožňuje rovnomerné opálenie. Nohavičky majú zosilnenú gumičku, ktorá lepšie zabraňuje posunutiu nohavičiek z bokov.

Aqua Wave Faridi-22%

Aqua Wave Faridi

Hodnotenie: 5
14,09 € 10,90 €

Akcia

Dvojdielne plavky Aquawave Faridi sú vhodné na pláž, ale aj do bazéna. Horný diel plaviek je s odnímateľnými vypchávkami a viaže sa okolo krku, vďaka čomu umožňuje rovnomerné opálenie. Nohavičky majú zosilnenú gumičku, ktorá lepšie zabraňuje posunutiu nohavičiek z bokov.

Aqua Wave Apeli-32%

Aqua Wave Apeli

Hodnotenie: 5
11,69 € 7,90 €

Akcia

Pánske plavky Aquawave Apeli uspokojí každého plavca. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú užívateľovi pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu.

Aqua Wave Rossy-40%

Aqua Wave Rossy

Hodnotenie: 2
11,69 € 6,90 €

Výpredaj

Dámske kraťasy Aquawave Rossy sú ideálne pre letné aktivity. Sú veľmi pohodlné a vďaka svojmu tvaru sú pri nosení veľmi príjemné.

Aqua Wave Campis-42%
27,79 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske plavky Aquawave Campis s moderným dizajnom. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú užívateľovi pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky majú vnútornú podšívku.

Aqua Wave Shadow Stripes-36%

Aqua Wave Shadow Stripes

Hodnotenie: 5
18,79 € 11,90 €

Akcia

Pánske plavecké kraťasy Aquawave Shadow Stripes s moderným dizajnom. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky majú vnútornú podšívku.

Aqua Wave Consel-47%
30,19 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske plavecké šortky Aquawave Consel s moderným dizajnom. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky majú vnútornú podšívku.

Aqua Wave Abuna-37%

Aqua Wave Abuna

Hodnotenie: 4
9,39 € 5,90 €

Akcia

Dámske žabky Aquawave Abuna sú ideálne pre letnú sezónu. Poskytujú optimálny tepelný komfort a chránia pred prehriatím. Sú ultraľahké – sotva budete cítiť, že ich nosíte, a to aj pri dlhej prechádzke pozdĺž pobrežnej promenáde alebo na pláži.

Aqua Wave Ocean-63%
18,79 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske bavlnené tričko Aquawave Ocean. Tričko je vyrobené 100 % z bavlny a je príjemné na nosenie. Na prednej strane letný moderný dizajn.