APETIT Tyčinka 12 ks
11,60 €

Tyčinky sú chutným doplnkom pre obrusovanie zubov hlodavcov. Obsahujú rôzne vitamíny, minerálne látky, sušenú mrkvu a slnečnicu. Apetit Tyčinka 12 ks zachutí všetkým hlodavcom.

APETIT Chlieb svätojánsky 150 g
1,10 €

Doplnkové krmivo pre domáce hlodavce a papagáje so zložením z luskov rohovníka. Maškrta vhodná na odmeňovanie alebo vylepšenie stravy vášho zvieratka. Odporúčaná dávka s ohľadom na skonzumovanie do nasledujúceho dňa. Apetit Chlieb svätojánsky je dodávaný v praktickom balení s 150 g, ktoré schováte aj do prepravnej tašky.

APETIT Super H 800 g

APETIT Super H 800 g

Hodnotenie: 5
2,30 €

Výberové krmivo pre domáce hlodavce s rozmanitým zložením extrudovaných obilnín, ryže či granúl. Obsiahnuté látky prispievajú k správnemu tráveniu morčiat, škrečkov, či králikov. Doporučený prísun s ohľadom na konzumáciu do nasledujúceho dňa. Apetít Super H je dodávaný vo výhodnom 800 gramovom balení.

APETIT Zelená lúka 400 g
2,90 €

Kompletné krmivo pre domáce hlodavce s rozmanitým zložením sušených bylín a vločiek. Obsiahnuté látky prispievajú k správnemu tráveniu morčiat, škrečkov, či králikov. Doporučený prísun s ohľadom na konzumáciu do nasledujúceho dňa. Apetít Zelená lúka je dodávaná vo výhodnom 400 gramovom balení.

APETIT Srdiečko medové 18 ks
13,50 €

Medové srdiečka sú chutným doplnkom pre obrusovanie zubov hlodavcov. Obsahujú rôzne vitamíny, minerálne látky, sušenú mrkvu a slnečnicu. Apetit Srdiečko medové 12 ks je ideálny pre králiky, morčatá, škrečky, činčily, burunduky, pieskomily, myši, potkany a tarbíky.