APETIT Extrudovaný doplnok H 100 g
0,63 € 0,60 €

**Doplnkové krmivo **pre domáce hlodavce so zložením z obilnín a prídavných látok. Vhodné k vylepšeniu stravy vášho zvieratka. Odporúčaný prísun v **malom množstve **vzhľadom na skoré skonzumovanie. Apetit Extrudovaný doplnok H je dodávaný v praktickom balení o **100 g **, ktoré schováte aj do prepravnej tašky.

APETIT Green Rolls 120 g
0,94 € 0,90 €

Doplnkové krmivo pre domáce hlodavce so zložením z peliet krmovín. Maškrta vhodná na odmeňovanie a rozmaznávanie vášho maznáčika. Odporúčaná dávka s ohľadom na skonzumovanie do nasledujúceho dňa. Apetít Green Rolls je dodávaný v praktickom balení s 120 g, ktoré schováte aj do prepravnej tašky.

APETIT Super H 800 g
2,20 €

Výberové krmivo pre domáce hlodavce s rozmanitým zložením extrudovaných obilnín, ryže či granúl. Obsiahnuté látky prispievajú k správnemu tráveniu morčiat, škrečkov, či králikov. Doporučený prísun s ohľadom na konzumáciu do nasledujúceho dňa. Apetít Super H je dodávaný vo výhodnom 800 gramovom balení.

APETIT Chlieb svätojánsky 150 g
0,94 € 0,90 €

Doplnkové krmivo pre domáce hlodavce a papagáje so zložením z luskov rohovníka. Maškrta vhodná na odmeňovanie alebo vylepšenie stravy vášho zvieratka. Odporúčaná dávka s ohľadom na skonzumovanie do nasledujúceho dňa. Apetit Chlieb svätojánsky je dodávaný v praktickom balení s 150 g, ktoré schováte aj do prepravnej tašky.

APETIT Srdiečko medové 18 ks
13,40 €

Medové srdiečka sú chutným doplnkom pre obrusovanie zubov hlodavcov. Obsahujú rôzne vitamíny, minerálne látky, sušenú mrkvu a slnečnicu. Apetit Srdiečko medové 12 ks je ideálny pre králiky, morčatá, škrečky, činčily, burunduky, pieskomily, myši, potkany a tarbíky.

APETIT Tyčinka 12 ks
11,30 €

Tyčinky sú chutným doplnkom pre obrusovanie zubov hlodavcov. Obsahujú rôzne vitamíny, minerálne látky, sušenú mrkvu a slnečnicu. Apetit Tyčinka 12 ks zachutí všetkým hlodavcom.

APETIT Zelená lúka 400 g
2,55 € 2,50 €

Kompletné krmivo pre domáce hlodavce s rozmanitým zložením sušených bylín a vločiek. Obsiahnuté látky prispievajú k správnemu tráveniu morčiat, škrečkov, či králikov. Doporučený prísun s ohľadom na konzumáciu do nasledujúceho dňa. Apetít Zelená lúka je dodávaná vo výhodnom 400 gramovom balení.