Angelic Mydlový fondant Aktívne uhlie 105 g
4,50 €

Ručne vyrábané prírodné mydlo s aktívnym uhlím a čajovníkovým olejom doslova vysaje všetky nečistoty a zanechá vašu pokožku dýchajúce, žiarivú a sviežu. Dôležité: Určené pre osoby, ktoré nedajú dopustiť na osvedčené, ale zároveň sa nevzdali hľadanie nových ciest. .

Angelic Telové olejové Cuvée Levanduľa 200 ml
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Telový olej z omamnej levandule stará o zdravie pokožky a uľavuje citlivým miestam tela. Jej vôňa mierni bolesti hlavy a upokojuje myseľ. Osudové spojenie fialových kvietkov a výdatných olejov.

Angelic Arganový olej BIO 25 ml
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Panenský za studena lisovaný arganový olej v bio kvalite si zamilujú všetky typy pleti túžiaci po jemnosti a hydratácii, najmä však suchá, zrelá, citlivá a podráždená. Pomáha aj na rozstrapkané končeky vlasov.

Angelic hyaluronovej sérum 25 ml
11,20 €

Hyalurónovej sérum obsahuje dva druhy kyseliny hyalurónovej. S menšími molekulami prenikajúcimi hlboko do pokožky as väčšími, ktoré sú okamžitú spásou pre vrchnú vrstvu kože. Kyselina hyalurónová regeneruje, hydratuje a vyhladzuje pleť.

Angelic Mandľový olej 100 ml
6 €

Mandľový olej lisovaný za studena je bohatý na minerály s vysokým podielom vitamínov A, E a F, vďaka ktorým spomaľuje starnutie, hydratuje a zvláčňuje pokožku.

Angelic Arganový olej 25ml
7,10 €

Panenský za studena lisovaný olej v bio kvalite si zamilujú všetky typy pleti túžiace po jemnosti a hydratácii, najmä však suchá, zrelá, citlivá a podráždená.

Angelic Dárková krabička Angelic Exkluzivní péče o pleť
29,65 €

Angelic Hyaluronové sérum 25mlSérum obsahuje dva druhy kyseliny hyaluronové. S menšími molekulami pronikajícími hluboko do pokožky a s většími, které jsou okamžitou spásou pro vrchní vrstvu kůže. Kyselina hyaluronová regeneruje, hydratuje a vyhlazuje pleť.

Angelic Dolce balzam na pery Nahé 15 ml
4,70 €

Prvá pomoc v zimnom období na popraskané pery – zjemňujúci ozdravujúci prírodný balzam. Pri pravidelnom náteru zanechá ich citlivú kožu hydratovanú a vláčnu. Bambucké maslo regeneruje a chráni pery pred nepriaznivými vplyvmi sveta. .

Angelic Dolce balzam na pery Višňa 15 ml
4,70 €

Jemný balzam na pusu plný šťavnatých višní uľaví rozpraskaným perám a zanechá ich citlivú kožu hydratovanú a vláčnu. Chráni pred nepriaznivými vplyvmi sveta. Dôležité: tuctový človek použije za život 2–5 kg lesku alebo rúžu.

Angelic Hrnček plný bylín detský bylinný čaj 30 g
2,50 €

Super nákup ovocného čaja pre deti Angelic. Pri nákupe 2 ks a viac získaj zľavu 50%! Za 1 ks čaja zaplatíš len 1,25 Eur! Akcia platí len do vypredania zásob! Ako na lúke si bude pripadať vaše dieťa pri pití tohto bylinného čaju.

Angelic Hrnček plný ovocia detský ovocný čaj 40 g
2,50 €

Super nákup ovocného čaja pre deti Angelic. Pri nákupe 2 ks a viac získaj zľavu 50%! Za 1 ks čaja zaplatíš len 1,25 Eur! Akcia platí len do vypredania zásob! Záhony plné zeleniny, vyrastené ovocné stromy … Presne sem vášho drobčeka prenesie chuť tejto starostlivo vybranej zmesi.

Angelic Hyaluronové sérum 25ml
11,60 €

Sérum obsahuje dva druhy kyseliny hyalurónovej. S menšími molekulami prenikajúcimi hlboko do pokožky a s väčšími, ktoré sú okamžitou spásou pre vrchnú vrstvu kože. Kyselina hyalurónová regeneruje, hydratuje a vyhladzuje pleť.

Angelic mydlová fondant aktívne uhlie 105g
4,60 €

Ručne vyrábané prírodné mydlo s aktívnym uhlím a čajovníkovým olejom doslova vysaje všetky nečistoty a zanechá vašu pokožku dýchajúcu, žiarivú a sviežu. Premasírujte v navlhčených rukách a krúživými pohybmi pomôžte aktívnemu uhliu povysávať z vašej vlhkej pokožky tváre a tela, čo tam nepatrí.

Angelic mydlová fondant Mŕtve more 105g
3,70 €

Ručne vyrábané prírodné mydlo s bahnom z Mŕtveho mora poteší svojím zložením vaše zmysly aj telo. Pokožka po ňom zostane hydratovaná, vláčna a prevoňaná. premasírujte v navlhčených rukách toľkokrát, aby bola penou z tisícročných minerálov uspokojená každá časť vášho tela, ktorá si to žiada.

Angelic Mydlový fondant Levanduľa 105g
3,70 €

Prírodné ručne vyrábané mydlo s výťažkami z opojnej levandule jemne čistí pleť a upokojuje jej podráždenie. Pri večernej očiste navodí pohodu a prichystá telo k pokojnému spánku.

Angelic Mydlový fondant Levanduľa 200g
5 €

Prírodné ručne vyrábané mydlo s výťažkami z opojnej levandule jemne čistí pleť a upokojí jej podráždenie. Pri večernej očiste navodí pohodu a prichystá telo k pokojnému spánku. Odporúčané použitie: Vehementne premasírujte v navlhčených rukách toľkokrát, aby bola namydlená požadovaná plocha tela.

Angelic Mydlový fondant Mŕtve more 105 g
4,10 €

Ručne vyrábané prírodné mydlo s bahnom z Mŕtveho mora poteší svojím zložením vaše zmysly aj telo. Pokožka po ňom zostane hydratovaná, vláčna a prevoňaná. Dôležité: Určené pre klasiky, ktorí nedajú dopustiť na osvedčené, majú radi more a všetko, čo sa v ňom nachádza.

Angelic Mydlový fondant Nechtík s medovkou 105g
3,70 €

Prírodné ručne vyrábané mydlo s výťažkami z tajomného nechtíka a jemné medovky sa postará o suchú pokožku, uľaví svalom a úspešne zápasí s ekzémami, akné a necháva zmiznúť aj mílie. Príjemná vôňa upokojí dych.

Angelic Mydlový fondant Nechtík s medovkou 200g
5 €

Prírodné ručne vyrábané mydlo s výťažkami z tajomného nechtíka a jemnej medovky sa postará o suchú pokožku, uľaví svalom a úspešne zápasí s ekzémy, akné a necháva miznúť aj mílie. Príjemná vôňa upokojí dych.

Angelic Mydlový fondant Ruža 105g
3,70 €

Prírodné ručne vyrábané mydlo s výťažkami z elegantnej ruže sa stará o veľmi citlivú až zrelú pleť. Vďaka regeneračným a upokojujúcim účinkom bude koža rúk aj tela zamatová ako hodváb. Vehementne premasírujte v navlhčených rukách toľkokrát, aby bola namydlená požadovaná plocha tela.

Angelic Mydlový fondant Ruža 200g
5 €

Prírodné ručne vyrábané mydlo s výťažkami z elegantnej ruže sa stará o veľmi citlivú až zrelú pleť. Vďaka regeneračným a upokojujúcim účinkom bude koža rúk aj tela zamatová ako hodváb. Vehementne premasírujte v navlhčených rukách toľkokrát, aby bola namydlená požadovaná plocha tela.

Angelic Mydlový fondant Ruže 200 g
4,90 €

Prírodné ručne vyrábané mydlo z elegantnej ruže stará o veľmi citlivú a zrelú pokožku aj ruky ako hodváb. Dôležité: Určené pre klasiky a jedincov, ktorí nedajú dopustiť na osvedčené. Je dokázané, že čisté ruky zbližujú ľudí.

Angelic Na dobrú noc čaj porciovaný 40 g
2,90 €

Super nákup čaja Angelic Na dobrú noc. Pri nákupe 2 ks a viac získaj zľavu 50%! Za 1 ks čaja zaplatíš len 1,45 Eur! Akcia platí len do vypredania zásob! Ááách, konečne zaslúžený odpočinok!

Angelic Na krásne ráno čaj porciovaný 40 g
2,90 €

Čaká vás náročný deň? Alebo dnes budete skôr odpočívať? Tak či onak, Pu Erh so zeleným čajom tvoria silnú dvojku, navyše v spojení s ríbezľami a žihľavou dodajú telu presne to, čo potrebuje. Takže tento deň bude stáť za to.

Angelic Na pohodový deň čaj porciovaný 40 g
2,90 €

Dochádza vám energia? Potom v ruke držíte presne to, čo potrebujete. Čierny čaj a plod schizandry sú prieborníci v privolávaní stratených síl, zaháňaní vyčerpania a pocitov hladu.

Angelic Sprchové olejové Cuvée Levanduľa 200ml
7,60 €

Sprchové olejové Cuvée z mocnej levandule sa stará o vitalitu pokožky a uľavuje citlivým miestam. Dokonalé spojenie fialových kvietkov a výdatných olejov. Sprchové olejové Cuvée z mocnej levandule sa stará o vitalitu pokožky a uľavuje citlivým miestam tela.

Angelic Sprchové olejové Cuvée Nechtík s medovkou 200 ml
7,40 €

Angelic sprchové olejové Cuvée z čarovného nechtíka a medovky ozdravuje citlivú kožu, vie dať hormóny do pokoja a pripomenúť telu, že sa v noci pokojne spia. Dôležité: 70% Čechov sa vraj nesprchujeme každý deň. A nie je to škoda? Vysprchujte tento zaužívaný zvyk z našich dejín.

Angelic Sprchové olejové Cuvée Nechtík s medovkou 200ml
7,60 €

Spojenie žltých kvietkov a výdatných olejov. Slastné Sprchové olejové Cuvée z čarovného nechtíka a medovky tíši nervy, ozdravuje citlivú kožu, vie dať hormóny do kľudu a pripomenúť telu, že sa v noci pokojne spí. Naneste väčšie, než malé množstvo na celé telo a dôkladne rozotrite do všetkých strán…

Angelic Sprchové olejové Cuvée Ruža 200 ml
7,40 €

Angelic sprchové olejové Cuvée z voňavé ruže pokožku zvláčňuje a dodáva jej mladistvý vzhľad. Ružová sprcha osvieži, uvoľní unavené telo a harmonizuje zmysly.

Angelic Telové olejové Cuvée Levanduľa 200ml
10,40 €

Telový olej z omamnej levandule sa stará o zdravie pokožky a uľavuje citlivým miestam tela. Jej vôňa mierni bolesti hlavy a upokojuje myseľ. Osudové spojenie fialových kvietkov a výdatných olejov. Telový olej z omamnej levandule sa stará o zdravie pokožky a uľavuje citlivým miestam tela.

Angelic Telové olejové Cuvée Levanduľa 200ml
5,17 €

Telový olej z omamnej levandule sa stará o zdravie pokožky a uľavuje citlivým miestam tela. Jej vôňa mierni bolesti hlavy a upokojuje myseľ. Osudové spojenie fialových kvietkov a výdatných olejov. Telový olej z omamnej levandule sa stará o zdravie pokožky a uľavuje citlivým miestam tela.

Angelic Telové olejové Cuvée Nechtík s medovkou 200 ml
10 €

Telový olej Angelic z čarovného nechtíka a medovky ozdravuje kožu, vie dať hormóny do rovnováhy, urobiť dni veselšími a pripomenúť telu, že sa v noci pokojne spia. Dôležité: Na dva a pol štvorcovom centimetri tela sa nachádza cez 19 miliónov kožných buniek, to stojí za láskavú starostlivosť.

Angelic Telové olejové Cuvée Nechtík s medovkou 200ml
10,40 €

Karmické spojenie žltých kvietkov a výdatných olejov. Telový olej z čarovného nechtíka a medovky prináša pokojné nervy, ozdravenie koži, vie dať hormóny do rovnováhy, urobiť dni veselšími a pripomenúť telu, že sa v noci pokojne spí.

Angelic Telové olejové Cuvée Ruža 200 ml
10 €

Telový olej Angelic z voňavé ruže navracia suchým miestam pružnosť a kožu hebkosť. Oleja z okvetných lístkov ruže povzbudzujú psychiku a navodzujú pocit šťastia. Dôležité: Na dva a pol štvorcovom centimetri tela sa nachádza cez 19 miliónov kožných buniek, to stojí za láskavú starostlivosť.

Angelic Telové olejové Cuvée Ruža 200ml
10,40 €

Slastné spojenie ružových kvietkov a výdatných olejov. Telový olej z voňavej ruže navracia suchým miestam ich pružnosť a kožu vedia vykúzliť hebkejšiu. Oleje z okvetných lístkov Afroditinej kvetiny povzbudzujú psychiku a navodzujú pocit šťastia.