Amadeus Detská dekorácia spiaca líška

Amadeus Detská dekorácia spiaca líška

8,50 €

Zadovážte si túto originálnu a jedinečnú dekoráciu v tvare spiacej líšky s bodkami, ktorá Vám zaručene rozveselí prázdny stôl alebo poličku. Bude tiež pekným darčekom pre Vašich blízkych.

Amadeus Detská dekorácia pes

Amadeus Detská dekorácia pes

5,50 €

Zadovážte si túto originálnu a jedinečnú dekoráciu v tvare žltého psíka, ktorá Vám zaručene rozveselí prázdny stôl alebo poličku. Bude tiež pekným darčekom pre Vašich blízkych.

Amadeus Detská dekorácia jeleň

Amadeus Detská dekorácia jeleň

7,40 €

Chcete darovať originálny a pekný darček? Táto dekorácia v podobe opice bude tou najlepšou voľbou na doplnenie izbičky v štýle Safari. S priložením listu či spoločnej fotografie vznikne humorný, avšak osobný darček, ktorý zaručene vykúzli úsmev na tvári.

Amadeus Detská miska s držiakom na šperky lama

Amadeus Detská miska s držiakom na šperky lama

5,50 €

Veselá a krásna miska určená na odloženie prstienkov, retiazok či náušníc obohatí Váš detský toaletný stolík. Táto originálna miska s lamou sa len tak nevidí a každý ju určite bude obdivovať.
Dodatočné informácie
Výroba tohto produktu bola ukončená, skladové kusy budú posledné dostupné.

Amadeus Detská deka Harold 100 x 75 cm

Amadeus Detská deka Harold 100 x 75 cm

12,95 €

Krásna dečka, ktorá bude vďaka svojmu rozkošnému dizajnu perfektným darčekom nielen deťom. Cool mačka Harold, ktorá je na dečke decentne vyšitá, sa určite zapáči každému, a ešte viac si všetci zamilujú jej chlpatý materiál. Perfektný do zimného obdobia k rozprávke.

Amadeus Plyšová mačka Harold

Amadeus Plyšová mačka Harold

17,70 €

Obľúbenou hračkou sa v skorom veku stávajú naši plyšoví kamaráti. Vďaka príjemnému a mäkkému materiálu sa s nimi môžu deti hrať akokoľvek len budú chcieť. Naša cool mačka Harold poteší nielen malých chlapčekov, ale určite aj dievčatá.

Amadeus Detská maracasa ružová

Amadeus Detská maracasa ružová

8,40 €

Táto ružová maracasa skvelo doplní rytmus pri speve každej detské piesne. Oválna maracasa je zladená do ružovej farbičky, ktorú obohacujú rôzne vzory. Jej úchop je tvarovaný pre príjemné držanie.

Amadeus Detské nočné svetlo do zásuvky líška

Amadeus Detské nočné svetlo do zásuvky líška

27,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Táto lampička bude originálnym a zároveň praktickým doplnkom do detskej izbičky. Tvar líšky sa určite Vašim ratolestiam zapáči na prvý pohľad. Bude krásnym darčekom. Dodatočné informácie Výroba tohto produktu bola ukončená, skladové kusy budú posledné dostupné.

Amadeus Bábika Angele

Amadeus Bábika Angele

36,70 €

Krásna bábika so slušivým drdolčekom a prenádhernými ružovými šatami a krídelkami bude skvelým spoločníkom pre malé dievčatká. Vďaka príjemnému materiálu je možné s bábikou príjemne odpočívať alebo zaspávať. Bábika je vyrobená z 60% polyesteru a 40% bavlny.

Amadeus Bábika Capucine

Amadeus Bábika Capucine

27,80 €

Predstavujeme Vám obľúbenú baletku pre deti, ktorá miluje byť stredobodom pozornosti. Biele šaty, zapletené drdoly a krídla. Nie je to náhodou aj lesná víla? Úžasný darček narodeninám, Vianociam či sviatku. Bábika je vyrobená z 60% bavlny a 40% polyesteru.

Amadeus Bábika Celeste

Amadeus Bábika Celeste

27,80 €

Krásna bábika s chlpatou hebučkou čiapkou a prekrásnym šálom je skvelým spoločníkom pre najmenšie dievčatká. Vďaka príjemnému materiálu je možné s bábikou príjemne odpočívať alebo zaspávať. Bábika je vyrobená z 80% polyesteru a 20% bavlny.

Amadeus Bábika Lola

Amadeus Bábika Lola

27,80 €

Krásna bábika so slušivým drdolčekom a prenádhernými šatami s vyšívanými kvietkami bude skvelým spoločníkom pre malé dievčatká. Vďaka príjemnému materiálu je možné s bábikou príjemne odpočívať alebo zaspávať. Bábika je vyrobená z 80% polyesteru a 20% bavlny.

Spoločnosť Amadeus sa venuje výrobe zdravotného a certifikovaného nábytku. Svoje portfolio neustále rozširuje o praktické a kvalitné pomocníkov do detských izbičiek. Rastúce stoličky a stoly vás ľahko povedú, naučí deti správne sedieť a vás používať stôl tak, aby ste dosiahli maximálne zdravotného efektu. Užite si radosť z prítomnosti stoličiek a stolov Amadeus.