Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Upresniť parametre
Amadeus Detské nočné svetlo labuť Amadeus Detské nočné svetlo medveď
Amadeus Detské nočné svetlo labuť

Toto malé roztomilé nočné svetielko v tvare labute krásne padne aj do najmenších ručičiek a tým pádom bude skvelým spoločníkom pri nočných cestách na toaletu aj pri zaspávaní v postieľke. Doprajte deťom pokojný spánok každý deň. Dodatočné informácie Zahrňuje 3 batérie 1.5V LR44.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detské nočné svetlo medveď Amadeus Detské nočné svetlo medveď
Amadeus Detské nočné svetlo medveď

Toto exkluzívne svetielko v podobe roztomilého ľadového medvedíka bude originálnym a praktickým kúskom v každej detskej izbe. Napomôže pokojnému zaspávaniu alebo nočným výpravám na toaletu a zároveň sa stane krásnou dekraciou.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detské nočné svetlo jeleň Amadeus Detské nočné svetlo medveď
Amadeus Detské nočné svetlo jeleň

Toto exkluzívne svetielko v podobe roztomilého jeleňa bude originálnym a praktickým kúskom v každej detskej izbe. Napomôže pokojnému zaspávaniu alebo nočným výpravám na toaletu a zároveň sa stane krásnou dekraciou. Dodatočné informácie

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Ratanové detské kreslo Paon modré Amadeus Ratanové detské kreslo Paon modré
Amadeus Ratanové detské kreslo Paon modré

Originálne detské ratanové kreslo s operadlom s prepracovanými motívmi v modrom prevedení je určené nielen pre relax, ale aj pre zábavu a učenie. Vďaka svojej ideálnej veľkosti a vzhľadu je kresielko atraktívnym doplnkom do väčšiny interiérov.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detské nočné svetlo dinosaurus Amadeus Ratanové detské kreslo Paon modré
Amadeus Detské nočné svetlo dinosaurus

Toto svetielko v podobe dinosaura bude originálnym a praktickým kúskom v každej detskej izbe. Napomôže pokojnému zaspávaniu alebo nočným výpravám na toaletu a žiarovku bude krásnou dekoráciou na poličku. Nevyhnutný doplnok do všetkých izbičiek v dinosaurom štýle.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detské nočné svetlo jednorožec Amadeus Ratanové detské kreslo Paon modré
Amadeus Detské nočné svetlo jednorožec

Toto malé roztomilé nočné svetielko v tvare jednorožca krásne padne aj do najmenších ručičiek a tým pádom bude skvelým spoločníkom pri nočných cestách na toaletu aj pri zaspávaní v postieľke. Doprajte deťom pokojný spánok každý deň. Dodatočné informácie Zahrňuje 3 batérie 1.5V LR44.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Amadeus Detská pokladnička Solange Amadeus Amadeus Detské zrkadlo dúha 18 x 35 cm
Amadeus Amadeus Detská pokladnička Solange

Originálne vtáčik naučia deti hospodáriť s peniazmi. Pokladnička v tvare modrého vtáčika pomôže ľahko šetriť prvé detské vreckové. Urobte deťom radosť a dajte im motiváciu, nech si sporia na svoje vysnívané priania.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Amadeus Detská pokladnička Surikata Amadeus Amadeus Detské zrkadlo dúha 18 x 35 cm
Amadeus Amadeus Detská pokladnička Surikata

Naučte svoje deti hospodáriť s peniazmi. Tento vzácny tvor nie je len tak obyčajnou hračkou. Ide o pokladničku v tvare obľúbeného zvieratka v podobe Surikaty, ktorá pomôže k ľahšiemu šetreniu detského vreckového.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Amadeus Detské zrkadlo dúha 18 x 35 cm Amadeus Amadeus Detské zrkadlo dúha 18 x 35 cm
Amadeus Amadeus Detské zrkadlo dúha 18 x 35 cm

Zdajú sa vám hranaté či okrúhle zrkadlá tak trochu fádne? Tvar zrkadla pre deti môže byť akýkoľvek! Toto jedinečné detské zrkadlo v sebe prepája kúzelný tvar dúhy s rafinovanosťou zlatého kovového rámu, ktorý chráni jeho hrany.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Amadeus Detský stôl obláčik Amadeus Amadeus Detský vankúš so vzorom modrý 20 x 30 cm
Amadeus Amadeus Detský stôl obláčik

Krásny biely drevený detský stolík sa bude pekne vynímať v každej dievčenskej i chlapčenskej izbe. Stabilný stôl v tvare bieleho obláčiku stačí doplniť niektorú z našich detských stoličiek a vaše deti môžu začať stolovať, kreatívne tvoriť alebo hrať stolné hry.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Amadeus Detský vankúš kvetina 28 x 28 cm Amadeus Amadeus Detský vankúš so vzorom modrý 20 x 30 cm
Amadeus Amadeus Detský vankúš kvetina 28 x 28 cm

Detský vankúšik nemusí mať len tvar štvorca alebo obdĺžnika. Tento unikátny detský vankúš v tvare nádhernej ružovej kvietky je toho dôkazom. Ružový odtieň a precízne prevedenie dodá každej dievčenskej izbičke hravý nádych veselí a rozmaru.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Amadeus Detský vankúš so vzorom modrý 20 x 30 cm Amadeus Amadeus Detský vankúš so vzorom modrý 20 x 30 cm
Amadeus Amadeus Detský vankúš so vzorom modrý 20 x 30 cm

Podporte detskú fantáziu a pocit bezpečia. Venujte deťom hebkého spoločníka, s ktorým sa môžu maznať, hrať sa, túliť sa aj zaspávať. Nádherný dekoratívny vankúšik pre deti so strapcami ozdobí každú detskú izbu.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Amadeus Detský vankúšik žaluď 25 x 34 cm Amadeus Amadeus Samolepiaca mapa sveta na vyfarbenie 90 x 60 cm
Amadeus Amadeus Detský vankúšik žaluď 25 x 34 cm

Detský vankúšik nemusí mať len tvar štvorca alebo obdĺžnika. Tento unikátny detský vankúš v tvare roztomilého spiaceho žaluďa je toho dôkazom. Bledo béžový odtieň a roztomilé prevedenie dodá každej detskej izbičke hravý nádych veselí a rozmaru.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Amadeus Samolepiaca mapa sveta na vyfarbenie 90 x 60 cm Amadeus Amadeus Samolepiaca mapa sveta na vyfarbenie 90 x 60 cm
Amadeus Amadeus Samolepiaca mapa sveta na vyfarbenie 90 x 60 cm

Nechajte svoje dieťa, aby sa zábavnou formou podieľalo na dekoráciách svojej izbičky! S touto samolepkovou mapou sa Vaše dieťa bude učiť o kontinentoch a zvieratách a pritom sa bude baviť vyfarbovaním. Ako bonusovou odmenou bude dobrý pocit, pretože mapa sa stane súčasťou výzdoby detskej izby.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus DDetská peňaženka motýľ Amadeus Amadeus Samolepiaca mapa sveta na vyfarbenie 90 x 60 cm
Amadeus DDetská peňaženka motýľ

Strácajú vaše deti drobné, ktoré nosia rôzne po vreckách? Zaobstarajte im očarujúcu detskú peňaženku vyrobenú v tvare motýľa! Jej hravo staroružový motýlí dizajn s ozdobnou kvetinovou výšivkou uchváti fantáziu každého dieťaťa.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detská deka Harold 100 x 75 cm Amadeus Detská dekoratívna miska veľryba
Amadeus Detská deka Harold 100 x 75 cm

Krásna dečka, ktorá bude vďaka svojmu rozkošnému dizajnu perfektným darčekom nielen deťom. Cool mačka Harold, ktorá je na dečke decentne vyšitá, sa určite zapáči každému, a ešte viac si všetci zamilujú jej chlpatý materiál. Perfektný do zimného obdobia k rozprávke.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detská dekoratívna miska veľryba Amadeus Detská dekoratívna miska veľryba
Amadeus Detská dekoratívna miska veľryba

Táto porcelánová miska môže byť využitá pre organizáciu šperkov alebo ako odkladacie miesto pre kľúče. Vďaka jej jemnému dizajnu v tvare veľryby bude krásnym doplnkom domácnosti.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detská dekoratívna miska líška Amadeus Detská dekoratívna miska veľryba
Amadeus Detská dekoratívna miska líška

Táto porcelánová miska môže byť využitá pre organizáciu šperkov alebo ako odkladacie miesto pre kľúče. Vďaka jej dizajnu líštičky bude originálnym doplnkom domácnosti.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detská dekoratívna miska panda Amadeus Detská dekoratívna miska panda
Amadeus Detská dekoratívna miska panda

Rozkošná miska ve tvaru zmrzliny je určená k odložení a oraganizaci šperků a sponek, ale zároveň rozveselí Vaši poličku či toaletní stolek. Originálnější mističku nenajdete.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detská drevená polička dúha Amadeus Detská dekoratívna miska panda
Amadeus Detská drevená polička dúha

Praktická polička v tvare jemnej dúhy s hviezdičkou určite skrášli detskú izbičku. Poslúži na vystavenie hračiek či dekorácií a svojim dizajnom rozveselí celú miestnosť. Na zavesenie poličky na stenu poslúžia iba dva klinčeky alebo háčiky.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detská kabelka motýľ Amadeus Detská dekoratívna miska panda
Amadeus Detská kabelka motýľ

Detská dizajnová kabelka typu crossbody má nádherný tvar motýľa zdobený originálnou výšivkou, ktorý oslní všetky malé slečny. Dievčenskú kabelku v tvare motýľa si zamilujú doslova na prvý pohľad.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detská ľadvinka Lila Amadeus Detské nočné svetlo do zásuvky líška
Amadeus Detská ľadvinka Lila

Pokiaľ vyrážate na kratší výlet a nepotrebujete pre deti batôžtek ani tašku cez rameno, ktoré sa ťažko nosí, kúpte im na ich poklady a osobné veci praktickú ľadvinku, vďaka ktorej už nič nestratí.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detská sada škatuliek na suveníry Amadeus Detské nočné svetlo do zásuvky líška
Amadeus Detská sada škatuliek na suveníry

Unikátna sada detských okrúhlych krabičiek na hračky a suveníry s motívom roztomilých zvieratiek spoľahlivo uschová všetky detské poklady.

môžete mať 07.03 - 08.03

Amadeus Detské nočné svetlo do zásuvky líška Amadeus Detské nočné svetlo do zásuvky líška
Amadeus Detské nočné svetlo do zásuvky líška

Táto lampička bude originálnym a zároveň praktickým doplnkom do detskej izbičky. Tvar líšky sa určite Vašim ratolestiam zapáči na prvý pohľad. Bude krásnym darčekom. Dodatočné informácie Výroba tohto produktu bola ukončená, skladové kusy budú posledné dostupné.

môžete mať 07.03 - 08.03

Spoločnosť Amadeus sa venuje výrobe zdravotného a certifikovaného nábytku. Svoje portfolio neustále rozširuje o praktické a kvalitné pomocníkov do detských izbičiek. Rastúce stoličky a stoly vás ľahko povedú, naučí deti správne sedieť a vás používať stôl tak, aby ste dosiahli maximálne zdravotného efektu. Užite si radosť z prítomnosti stoličiek a stolov Amadeus.