ALUTHERMO® ALUthermo QUATTRO 30m2

ALUTHERMO® ALUthermo QUATTRO 30m2

750 €
684 €

Tenkovrstvový reflexný izolačný systém Aluthermo® , ideálne riešenie ako pre nové budovy, tak aj na rekonštrukcie. Vysoký tepelný výkon, kde 1 cm ALUthermo QUATTRO nahradi 25 cm konvenčnej izolácie. Reflexna izolácia pre interiér aj exteriér.

Partner: Dany Vital
ALUTHERMO® ALUthermo QUATTRO 7,5m2

ALUTHERMO® ALUthermo QUATTRO 7,5m2

200 €
175,50 €

Tenkovrstvový reflexný izolačný systém Aluthermo® , ideálne riešenie ako pre nové budovy, tak aj na rekonštrukcie. Vysoký tepelný výkon, kde 1 cm ALUthermo QUATTRO nahradi 25 cm konvenčnej izolácie. Reflexna izolacia pre interiér aj exteriér.

Partner: Dany Vital
ALUTHERMO® ALUthermo ROOFREFLEX 14m2

ALUTHERMO® ALUthermo ROOFREFLEX 14m2

300 €
286 €

ALUTHERMO ROOFREFLEX® je izolačná, reflexná, strešná membrána, ktorá je vodotesná a pritom vysoko paro-priepustná, použiteľná na už existujúce izolácie. Je vhodná na použitie z vonkajšej strany striech alebo stien, s certifikátom EPC & LABC.

Partner: Dany Vital
ALUTHERMO® ALUthermo OPTIMA (18m2)

ALUTHERMO® ALUthermo OPTIMA (18m2)

500 €
475,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Riešenie – all in one ALUTHERMO OPTIMA® je hrubší reflexný izolačný materiál a parozábrana, vyrábaný v súlade s európskymi normami. Používa sa ako izolácia striech alebo ako izolácia voči chladu a proti vlhkosti na stenách, certifikovaný EPC & LABC. Jedna vrstva nahradí 28 cm konvenčnej izolácie.

Partner: Dany Vital

Tenkovrstvový reflexný izolačný systém Aluthermo®, ktorý má hrúbku len 1cm a nahradí až 25cm konvenčnej izolácie. Skladá z niekoľkých vrstiev hliníka, medzi ktorými je uzatvorený suchý vzduch v polyetylénových vzduchových bublinách zaručuje výrazný tepelný odpor až 5,70 m² K/W, a z toho vyplývajúcu úsporu energie pri vykurovaní v zime a pri klimatizácii v lete. V kombinácii s jednoduchosťou inštalácie, dlhou životnosťou, nepriepustnosťou vody ako aj protihlukovým vlastnostiam je tak Aluthermo izoláciou 21.storočia.

  • Izolácia strechy
  • Izolácia podkrovia
  • Izolácie stien zvonku aj zvnútra
  • Izolácie podláh