Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
ZLACŇUJEME ZLACNENÉ
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 250 ml 24 ks Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 250 ml 24 ks
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 250 ml 24 ks

ALPRO Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 250 ml 24 ks nadchne skvelou chuťou a prirodzene nízkym obsahom nasýtených tukov. Vychutnajte si tento rastlinný nápoj a vylepšite svoje ráno s vychladeným nápojom. Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2 a D. Prirodzene bez laktózy, 100% rastlinnej a vegetariánskej.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alpro Sójový výrobok na varenie 1 l Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 250 ml 24 ks
Alpro Sójový výrobok na varenie 1 l

ALPRO Sójová alternatíva smotany na varenie 1 l nadchne skvelou chuťou je univerzálna a ľahko zaraditeľná do každodenného varenia. Alpro sójová alternatíva k smotane na varenie, tak bohatá na chuť, je ideálna na prípravu všetkých pokrmov. Vyskúšajte napríklad do polievok, omáčok, cestovinových pokrmov alebo gratinovaných zemiakov. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinná a vegetariánska.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8% Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 250 ml 24 ks
Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8%

ALPRO ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Mild & Smooth 1,8% 1l 8 ks bez pridaného cukru a sladidiel nadchne krémovou chuťou. Vychutnajte si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – na varenie, v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z pohára. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alpro Kokosovo-mandľový nápoj 1l, 8 ks Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l, 8 ks
Alpro Kokosovo-mandľový nápoj 1l, 8 ks

ALPRO Kokosovo-mandľový nápoj 1l, 8ks bez pridaného cukru nadchne chuťou kokosu a mandlí, ktoré pochádzajú zo stredomorských sadov. Vychutnajte si krémovú chuť úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z pohára. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alpro Kokosový nápoj nesladený 1l, 8 ks Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l, 8 ks
Alpro Kokosový nápoj nesladený 1l, 8 ks

ALPRO kokosový nápoj nesladený 1l, 8 ks bez pridaného cukru nadchne chuťou kokosov z juhovýchodnej Ázie, kde sú kokosové palmy pôvodným stromom a prirodzenou súčasťou ekosystému. Vychutnajte si krémovú chuť úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z fľaše. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l, 8 ks Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l, 8 ks
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l, 8 ks

ALPRO Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l, 8 ks s prirodzene nízkym obsahom nasýtených tukov nadchne vanilkovou chuťou. Vychutnajte si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z pohára. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Barista ovsený nápoj 1l, 8 ks Alpro Sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 250 ml 24 ks
Alpro Barista ovsený nápoj 1l, 8 ks

ALPRO Barista ovsený nápoj 1l, 8 ks na prípravu perfektného latté art, ľadovej kávy alebo peny na capuccino. Získajte vďaka ovsenému nápoju svoju obľúbenú kávu s krémovou textúrou. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinnej a vegetariánskej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Mandľový nápoj 4x1l, 2 ks Alpro Sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 250 ml 24 ks
Alpro Mandľový nápoj 4x1l, 2 ks

ALPRO Mandľový nápoj 4×1l, 2 ks s nízkym obsahom cukrov nadchne chuťou jemne opražených mandlí. Vychutnajte si krémovú chuť úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z pohára. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 250 ml 24 ks Alpro Sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 250 ml 24 ks
Alpro Sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 250 ml 24 ks

ALPRO Sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 250 ml 24 ks nadchne skvelou chuťou a prirodzene nízkym obsahom nasýtených tukov. Vychutnajte si tento rastlinný nápoj a vylepšite svoje ráno s vychladeným nápojom. Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2 a D. Prirodzene bez laktózy, 100% rastlinnej a vegetariánskej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Barista mandlový nápoj 1l, 8 ks Alpro Sójový dezert s čokoládovou príchuťou 125 g 24 ks
Alpro Barista mandlový nápoj 1l, 8 ks

ALPRO Barista mandľový nápoj 1l na prípravu perfektného latté art alebo peny na capuccino. Získajte vďaka mandľovému nápoju svoju obľúbenú kávu so sladkou chuťou stredomorských mandlí. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinnej a vegetariánskej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Sójový nápoj 1l, 12 ks Alpro Sójový dezert s čokoládovou príchuťou 125 g 24 ks
Alpro Sójový nápoj 1l, 12 ks

ALPRO Sójový nápoj 1l, 12 ks nadchne skvelou chuťou. Vychutnajte si úplne bez výčitiek sójový nápoj, ktorý je prirodzene bez laktózy, ako alternatívu mlieka. Je kvalitným zdrojom vápnika. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinnej a vegetariánskej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Sójový dezert s čokoládovou príchuťou 125 g 24 ks Alpro Sójový dezert s čokoládovou príchuťou 125 g 24 ks
Alpro Sójový dezert s čokoládovou príchuťou 125 g 24 ks

ALPRO Sójový dezert s čokoládovou príchuťou 125 g 24 ks nadchne vyváženou chuťou a krémovou konzistenciou. Vychutnajte si tento čokoládový dezert a doprajte si bezlaktózový puding s príchuťou čokolády úplne bez výčitiek. Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2 a D. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinnej a vegetariánskej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Sójový dezert s vanilkovou príchuťou 4x125 g 6 ks Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 1l 8 ks
Alpro Sójový dezert s vanilkovou príchuťou 4x125 g 6 ks

ALPRO Sójový dezert s vanilkovou príchuťou 4×125 g 6 ks nadchne vyváženou chuťou a krémovou konzistenciou. Vychutnajte si tento vanilkový dezert a doprajte si bezlaktózový puding s príchuťou vanilky úplne bez výčitiek. Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2 a D. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinnej a vegetariánskej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5% Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 1l 8 ks
Alpro ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5%

ALPRO ovsený nápoj TASTES AS GOOD – Rich & Creamy 3,5% 1l 8 ks bez pridaného cukru a sladidiel nadchne krémovou chuťou. Vychutnajte si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – na varenie, v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z pohára. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 1l 8 ks Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 1l 8 ks
Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 1l 8 ks

ALPRO High Protein sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 1l 8 ks nadchne skvelou chuťou a je plný kvalitných rastlinných proteínov. Vychutnajte si tento rastlinný nápoj a vylepšite svoje smoothie. Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2 a D. Prirodzene bez laktózy, 100% rastlinnej a vegetariánskej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Alpro Mandľový nápoj nesladený 1l, 8 ks Alpro Mandľový nápoj nesladený 1l, 8 ks
Alpro Mandľový nápoj nesladený 1l, 8 ks

ALPRO Mandľový nápoj nesladený 1l, 8 ks bez pridaného cukru nadchne chuťou opražených mandlí. Vychutnajte si krémovú chuť úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z pohára. Prirodzene bez laktózy, 100 % rastlinný a vegetariánsky.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Objavte naše rastlinné nápoje zo sóje, mandlí, ryže a orieškov. Ochutnajte rastlinné nápoje, alternatívu smotany a skvelé dezerty.