Alpro mandľový nápoj 1l (bal. 8ks)
35,07 € 4,38 €/ks

Novinka

Prečo si nevychutnať prírodnú chuť mandlí a zabudnúť na umelé príchute? Ľahko opražené mandle zo Stredozemia a voda sú základnými ingredienciami nášho mandľového nápoja. Je perfektný s cereáliami, v káve a čaji, v koktejloch a smoothies, ale skvelý je i

Alpro sójový nápoj original 1l (bal. 12ks)
40,29 € 3,36 €/ks

Novinka

Alpro sójový nápoj original plný výborných, vysoko kvalitných sójových bôbov je lahodne jemným a krémovým nápojom. Jeho ľahko sladká chuť je skvelá pre začiatok dňa – rozjasnite svoje raňajky pridaním nápoja do cereálií, do kávy a čaju alebo do smoothie.

Alpro sójový nápoj 1 l
2,30 €

Hľadáš ideálne rastlinný nápoj, ktorý bude ladiť s tvojimi cereáliami, doplní smoothie alebo osvieži proste len tak? Si náš človek! Vďaka výberu tohto produktu plného rastlinných proteínov, robíš niečo pre seba i pre planétu. Byť láskavý k planéte znamená užívať si skvelú chuť.

Alpro nápoj Barista ovsený 1 l
3 €

Prebuďte v sebe baristu s ovseným nápojom Barista od značky Alpro . Produkt s nízkym obsahom tuku a cukrov pri prípravu kávy s rastlinnou alternatívou mlieka. Či už si urobíte svoju obľúbenú kávu akokoľvek – cappuccino, matcha latte alebo ľadovú kávu. Nápoj je vhodný aj do čaju a smoothie.

Alpro ovsený nápoj 1 l
2,60 €

Ovsený nápoj značky Alpro . Produkt s nízkym obsahom tuku a cukrov. Pre tú najlepšiu chuť podávajte vychladené.

Alpro sójový nápoj s čokoládovou príchuťou 1 l
2,60 €

Lahodný sójový nápoj značky Alpro s čokoládovou príchuťou. Delikátna pochúťka, ktorá kombinuje jedinečné vlastnosti sóje s luxusnou chuťou najkvalitnejších kakaových bôbov. Jej chuť je určená pre tých najnáročnejších milovníkov čokolády.

Alpro BIO kokosový nápoj 1 l
3 €

Novinka

Alpro BIO kokosový nápoj je rastlinná alternatíva, ktorá je dobrá v mnohých ohľadoch. Odmeň sa chuťou tropického slnka, ktorú skrýva kokosový nápoj Alpro. Uži si plnú chuť prázdnin v Karibiku bez pridaných cukrov, len s prirodzenou sladkosťou obsiahnutou v kokose. Tak chutí bezstarostnosť.

Alpro kokosový nápoj s mandľami 1 l
3 €

Alpro kokosový nápoj s mandľami, s ktorým zažijete tropické dobrodružstvo. Krehký kokos v spojení s praženými mandľami je vstupenkou na vás súkromný ostrov. Nápoj má nízku kalorickú hodnotu a obsahuje veľké množstvo vápnika a vitamínov. Bez lepku a palmového oleja.

Alpro kokosový nápoj s ryžou 1 l
2,60 €

Kokosový nápoj s ryžou značky Alpro, pôvodom z Belgicka. Nápoj má nízku kalorickú hodnotu a obsahuje veľké množstvo vápnika a vitamínov. Produkt bez pridaných cukrov, obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry. Bez lepku a palmového oleja. Pre tú najlepšiu chuť podávajte vychladené.

Alpro sójový dezert s čokoládovou príchuťou 125 g
1 €

Novinka

Alpro sójový dezert s čokoládovou príchuťou uspokojí tvojou chuť na sladké! Čokoládový dezert je dokonale krémový. Bohatú čokoládovú chuť a jemnú a krémovú konzistenciu si všetci obľúbia.

Alpro ryžový nápoj 1 l
2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ryžový nápoj značky Alpro z ryže a čistej vody. Produkt s nízkym obsahom tuku a cukrov. Bez lepku. Pre tú najlepšiu chuť podávajte vychladené.

Alpro sójový dezert s príchuťou tmavej čokolády 125 g
1 €

Alpro dezert tmavá čokoláda v sebe spája jemnú konzistencia s lahodnou chuťou tmavej čokolády. Doprajte si ten skvelý zážitok. Prednosti produktu:

100% rastlinný krémová konzistencia prirodzene nízky obsah tukov prirodzene bezlaktózové neobsahuje umelé farbivá ani konzervanty.

Alpro sójový dezert s kokosom 125 g
1 €

Doprajte si Alpro sójový dezert s kokosom, zaslúžite si ho! Vždy a všade – po tejto tropickej pochúťke môžete siahnuť kedykoľvek, keď si budete chcieť užiť okamžité potešenie. Jemne sladký, každá lyžička je pôžitkom bez viny. Nie je nutné ho vychladiť, ale je potom ešte viac osviežujúci.

Objavte naše rastlinné nápoje zo sóje, mandlí, ryže a orieškov. Ochutnajte rastlinné nápoje, alternatívu smotany a skvelé dezerty.

Objavte naše rastlinné nápoje zo sóje, mandlí, ryže a orieškov. Ochutnajte rastlinné nápoje, alternatívu smotany a skvelé dezerty.