Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

ALPINE Hearing

Upresniť parametre
ALPINE Hearing Pluggies Kids, detské štuple do uší ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá
ALPINE Hearing Pluggies Kids, detské štuple do uší

Účinne ochránia citlivý detský sluch – moderné štuple do uší pre deti ALPINE Hearing Pluggies Kids potlačia okolitý hluk až o 26 dB a navyše sú vhodné aj do lietadla pre vyrovnanie tlaku a aj do vody na plávanie. Všetko v jedinom páre špuntov pre deti, ktorý vám domov dorazí aj s praktickým puzdrom, nálepkami a trubičkou pre jednoduchú aplikáciu špuntov do uší.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing Muffy - detské izolačné slúchadlá ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá
ALPINE Hearing Muffy - detské izolačné slúchadlá

Predstavujeme vám chrániče sluchu Muffy značky ALPINE hearing protection. Chrániče sú špeciálne navrhnuté pre malé deti od 5 rokov. Slúžia pre potlačenie zvukov v rôznych hlučných situáciách, ako sú večierky, prehliadky, ohňostroje, motoristické preteky, koncerty a ďalšie. Chrániče podporujú sústredenosť na učenie, písanie či čítanie aj v hlučnom prostredí.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá
ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá

Izolačné slúchadlá Alpine Muffy Baby ochránia sluch vášho dieťaťa. Či už ste na festivale, na party alebo mu len chcete dopriať pokojný a ničím nerušený spánok. Dve samostatné slúchadlá, ktoré vypĺňa veľmi mäkká pena, spája jemná elastická čelenka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing Muffy ALPINE Hearing WorkSafe, štuple do uší do hlučného pracovného prostredia
ALPINE Hearing Muffy

Ochráni sluch dieťaťa na veľmi hlasných koncertoch a iných akciách – praktické detské chrániče sluchu Alpine Muffy utlmia okolité zvuky o 25 až 37 dB. Sú vhodné na nosenie pri lete lietadlom, pomáhajú s lepšou koncentráciou dieťaťa pri učení. Súčasťou balenia je praktický prepravný vak.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing SleepSoft ALPINE Hearing WorkSafe, štuple do uší do hlučného pracovného prostredia
ALPINE Hearing SleepSoft

Pomôžu s vytvorením príjemného ticha pre hlboký spánok – praktické špunty do uší na spanie Alpine SleepSoft utlmí okolité zvuky až o 25 dB. Sú z hypoalergénneho materiálu bez obsahu silikónu, hodia sa pre tých, čo radi spia na boku a domov vám dorazí s praktickým puzdrom, výmennými filtrami aj čistiacou kvapalinou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing WorkSafe, štuple do uší do hlučného pracovného prostredia ALPINE Hearing WorkSafe, štuple do uší do hlučného pracovného prostredia
ALPINE Hearing WorkSafe, štuple do uší do hlučného pracovného prostredia

Utlmia okolitý hluk až o 23 dB vďaka AlpineAcousticFilter, aby bolo vaše pracovné prostredie príjemnejším – moderné a účinné štuple do uší ALPINE Hearing WorkSafe sú určené pre pracovníkov a pracovníčky vykonávajúcich svoje zamestnanie v hlučnom prostredí. Sú vyrobené zo špeciálneho hypoalergénneho materiálu AlpineThermoShape bez obsahu silikónov, ktorý krásne priľne k zvukovodu a zaistí optimálne pasívne odtienenie hlukov z okolia. Domov vám dorazí s luxusným cestovným puzdrom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Rozbalené
ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá MODRÁ - rozbalené ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá MODRÁ - rozbalené
ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá MODRÁ - rozbalené

Izolačné slúchadlá Alpine Muffy Baby ochránia sluch vášho dieťaťa. Či už ste na festivale, na party alebo mu len chcete dopriať pokojný a ničím nerušený spánok. Dve samostatné slúchadlá, ktoré vypĺňa veľmi mäkká pena, spája jemná elastická čelenka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing MusicSafe Pro, čierna ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá MODRÁ - rozbalené
ALPINE Hearing MusicSafe Pro, čierna

Ochránia váš sluch na veľmi hlasných koncertoch – praktické ochranné štuple do uší Alpine MusicSafe Pro utlmia okolité zvuky v 3 úrovniach o 15 dB alebo 20 dB, zároveň ale nevytvoria pocit izolácie a umožnia komunikáciu s okolím. Sú z hypoalergénneho materiálu a domov vám dorazia s puzdrom, s čistiacou kvapalinou, so šnúrkou a s výmennými filtrami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing Clean ALPINE Hearing Muffy Baby - detské izolačné slúchadlá MODRÁ - rozbalené
ALPINE Hearing Clean

Počas niekoľkých minút zlikviduje baktérie a zatočí s nečistotami – účinný čistiaci prostriedok na ušné špunty a in-ear slúchadlá Alpine Clean zaistí hygienickú čistotu vašich slúchadiel. Obsahuje 25 ml špeciálne čistiace kvapaliny, ktorá má rýchly účinok a nezanecháva chemický oder ani zvyšky. Pravidelné čistenie predĺži životnosť ušných špuntov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing Defender ALPINE Hearing Muffy - detské izolačné slúchadlá MODRÁ model 2021 - zánovné
ALPINE Hearing Defender

Nenechajte si poškodiť sluch, do hlučného prostredia vyrazte s účinnými chráničmi sluchu Alpine Hearing Defender, ktoré poskytujú ochranu 26 dB SNR. Sú ľahučké a pohodlné. Zaistia pokoj pre prácu, sú vhodné aj pri hre na hudobný nástroj a ideálne na používanie v priestoroch s veľkou mierou hluku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Zánovné
ALPINE Hearing Muffy - detské izolačné slúchadlá MODRÁ model 2021 - zánovné ALPINE Hearing Muffy - detské izolačné slúchadlá MODRÁ model 2021 - zánovné

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing MusicSafe ALPINE Hearing Muffy - detské izolačné slúchadlá MODRÁ model 2021 - zánovné
ALPINE Hearing MusicSafe

Ochránia váš sluch na veľmi hlasných koncertoch – praktické ochranné štuple do uší Alpine MusicSafe utlmia okolité zvuky v 2 úrovniach o 19 dB alebo 22 dB, zároveň ale nevytvoria pocit izolácie a umožnia komunikáciu s okolím. Sú z hypoalergénneho materiálu a domov vám dorazia s luxusným puzdrom a s výmennými filtrami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing PartyPlug ALPINE Hearing SwimSafe, štuple do uší do vody
ALPINE Hearing PartyPlug

Ochráni váš sluch na veľmi hlasných koncertoch – praktické ochranné špunty do uší Alpine PartyPlug utlmí okolité zvuky až o 19 dB, zároveň ale nevytvorí pocit izolácie a umožní komunikáciu s okolím. Sú z hypoalergénneho materiálu a domov vám dorazí s praktickým puzdrom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing PartyPlug Pro Natural, biela ALPINE Hearing SwimSafe, štuple do uší do vody
ALPINE Hearing PartyPlug Pro Natural, biela

Ochránia váš sluch na veľmi hlasných koncertoch – praktické ochranné štuple do uší Alpine PartyPlug Pro Natural utlmia okolité zvuky až o 21 dB, zároveň ale nevytvoria pocit izolácie a umožnia komunikáciu s okolím. Sú z hypoalergénneho materiálu a domov vám dorazia s praktickým puzdrom, šnúrkou aj čistiacou kvapalinou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing SwimSafe, štuple do uší do vody ALPINE Hearing SwimSafe, štuple do uší do vody
ALPINE Hearing SwimSafe, štuple do uší do vody

Zabránia prieniku vody do uší a zároveň umožnia počuť vaše okolie vďaka AlpineAcousticFilter – moderné a účinné štuple do uší ALPINE Hearing SwimSafe sú určené pre všetkých milovníkov a milovníčky plávania, surfingu a iných vodných športov. Sú vyrobené zo špeciálneho hypoalergénneho materiálu AlpineThermoShape bez obsahu silikónov, ktorý krásne priľne k zvukovodu. Domov vám dorazia s praktickým cestovným puzdrom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ALPINE Hearing FlyFit, štuple do uší do lietadla ALPINE Hearing SleepDeep, štuple do uší na spanie
ALPINE Hearing FlyFit, štuple do uší do lietadla

Zaistia, aby pre vás cestovanie lietadlom bolo čo najpríjemnejšie – moderné a účinné štuple do uší do lietadla ALPINE Hearing FlyFit sú vyrobené zo špeciálneho hypoalergénneho materiálu AlpineThermoShape bez obsahu silikónov, ktorý krásne priľne k zvukovodu a zaistí optimálne pasívne odtienenie hlukov z okolia. Domov vám dorazia s cestovným puzdrom, jemnými filtrami a trubičkou pre ľahšie nasadzovanie do uší.

môžete mať 27.02

Partner: MALL
ALPINE Hearing SleepDeep, štuple do uší na spanie ALPINE Hearing SleepDeep, štuple do uší na spanie
ALPINE Hearing SleepDeep, štuple do uší na spanie

Utlmí okolitý hluk až o 27 dB, aby ste mohli sladko a nerušene spať – moderné a účinné špunty do uší na spanie ALPINE Hearing SleepDeep sú vyrobené zo špeciálneho hypoalergénneho materiálu AlpineThermoShape bez obsahu silikónov, ktorý krásne priľne ku zvukovodu a zaistí optimálne pasívne odtienenie hlukov z okolia. Domov vám dorazí s luxusným cestovným puzdrom.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL