Alpina Sports Spice
154,57 € 101,90 €
+ doprava zadarmo

Dámská helma Alpina Spice kombinuje velmi pevnou skořepinuvysoce účinným systémem větrání. Vhodná jak na freeride, tak na sjezdovku. Stylová vlajková helma společnosti Alpina.

Alpina Sports Grap 2.0

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 5
115,48 € 76,90 €
+ doprava zadarmo

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Grap 2.0 je vybavená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a vyberateľnou prateľnou vložkou.

Alpina Sports Grap 2.0 LE
127,06 € 87,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Unisex lyžařská helma Alpina Grap 2.0 LE je limitovanou edicí modelu Grap 2.0 s ještě příjemnější vnitřní výstelkou a v originálním provedením, které nikdo nepřehlédne. Vynikající vlastnosti a jedinečný tvar, který sedí každému.

Alpina Sports JSP Men Vest-31%
150,57 € 103,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pánsky chránič chrbta Alpina JSP Men Vest poskytujúci najvyššiu kvalitu ochrany je z ľahkého, flexibilného a vysoko priedušného materiálu so sieťovinou na stranách. Poskytne vám maximálny komfort a bezpečie.

Alpina Sports JSP Women Vest-33%
150,57 € 99,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Dámsky chránič chrbta Alpina JSP Men Vest poskytujúci najvyššiu kvalitu ochrany je z ľahkého, flexibilného a vysoko priedušného materiálu so sieťovinou na stranách. Poskytne vám maximálny komfort a bezpečie.

Alpina Sports Biom,A9059.1.80 51-54 cm
95,50 €
+ doprava zadarmo

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú strategicky umiestnené ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Biom , A9059.1.80 je vybavená vnútornou vyberateľnou a prateľnou vložkou.

Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse
97,10 €
+ doprava zadarmo

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Alpina Sports Carat set Disney Minnie Mouse
97,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney Minnie Mouse je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Alpina Sports Carat set Disney
95,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Alpina Sports Pheos QMM Black Matt-19%
175,29 € 140,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžařské brýle s technologií MultiMirror, která díky zrcadlovému efektu poskytuje lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Pheos QMM Black Matt dokáží díky svým polarizačním čočkám filtrovat odlesky světla, vody i sněhu a zajistit tak vždy jasný výhled s vysokým kontrastem. Úzký rámeček brýlí nejen skvěle vypadá, ale také napomáhá k získání širokého zorného pole.

Alpina Sports Piney SH

Alpina Sports Piney SH

Hodnotenie: 5
23 €

Detské lyžiarske okuliare disponujú povrchovou FogStop úpravou, ktorá predchádza zahmlievaniu skiel a udržiavaniu vlhkosti. Šošovky sú z netrieštivého ľahkého polykarbonátu a sú opatrené polstrovaním pre pohodlné nosenie.

Alpina Sports Big Horn HM black matt-18%
115,40 € 93,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare so systémom Multi Mirror, ktorý svojím zrkadlovým efektom poskytuje ešte lepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Alpina Sports Big Horn HM sú vybavené minimalistickým rámčekom, vďaka ktorému ponúka nielen maximálnu šírku zorného poľa, ale aj skvele vyzerajú. Jasný panoramatický pohľad je navyše podporený vďaka sférickým šošovkám okuliarov.

Alpina Sports Carat

Alpina Sports Carat

Hodnotenie: 5
69,13 € 45,90 €
+ doprava zadarmo

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat je vybavená vyberateľnou prateľnou vložkou.

Alpina Sports Carat LX
74 €
+ doprava zadarmo

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat LX je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Alpina Sports Chránič chrbta soft Dámsky
115,83 € 104,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky chránič chrbta disponuje širokým suchým zipsom, ktorým ho pevne upevníte na telo. Súčasťou je penové polstrovanie, ktoré je vyberateľné a možno ho vyprať. Odvetrávanie zaisťuje sieťovina na bokoch. Alpina Sports Chránič chrbta soft Dámsky má protišmykové pásky na spodnom leme.

Alpina Sports Chránič chrbta soft JR
77,69 € 69,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Flexibilný detský chránič. Alpina Sports Chránič chrbta soft JR je výnimočný hlavne vďaka svojej ľahkosti a komfortu. Po stranách disponuje sieťovinou pre ideálny odvod potu. V spodnej časti je vybavený praktickými protišmykovými páskami na suchý zips pre dobré uchytenie chrániča na telo. Vnútorné penové polstrovanie je vyberateľné a prispôsobené na pranie.

Alpina Sports Chránič chrbta soft Pánsky
115,83 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Pánsky chránič chrbta disponuje širokým suchým zipsom, ktorým ho pevne upevníte na telo. Súčasťou je penové polstrovanie, ktoré je vyberateľné a možno ho vyprať. Odvetrávanie zaisťuje sieťovina na bokoch. Alpina Sports Chránič chrbta soft Pánsky má protišmykové pásky na spodnom leme.

Alpina Sports Estetica
114,90 €
+ doprava zadarmo

Dámske lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20 %. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Estetica majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkové puzdro.

Alpina Sports Granby HM-18%

Alpina Sports Granby HM

Hodnotenie: 5
114,90 € 93,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Granby HM majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkové puzdro.

Alpina Sports Jump 2.0 HM-13%
230,30 € 199,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Prilba **na snowboard a lyžovanie so štítom disponuje **Hard shell **konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je **mikroflísový golier a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Jump 2.0 HM je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a príjemné ochladenie.

Alpina Sports Jump 2.0 VM-13%
287,90 € 249,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie so štítom disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je mikroflísový goliera odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Jump 2.0 VM je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a príjemné ochladenie.

Alpina Sports Maroi-23%
134,40 € 102,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Maroi je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a vyberateľnou prateľnou vložkou.

Alpina Sports Scarabeo HM-17%
103,40 € 84,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje **viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Scarabeo M majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkový obal.

Alpina Sports Scarabeo JR DH
35,10 €

Kvalitné a štýlové lyžiarske okuliare. Alpina Scarabeo JR DH disponujú oranžovú šošovkou Hicon pre zdôraznenie kontrastu a špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý znižuje zahmlievanie šošovky. Pre maximálne pohodlie sú okuliare polstrované a vybavené protišmykovou páskou. Technológia Doublefex a Thermoblock potom zlepšujú izolačné vlastnosti a chránia pred mrazom. Okuliare skvele padnú do helmy a vďaka ich konštrukcii vhodné aj cez dioptrické okuliare

Alpina Sports Scarabeo M
84,30 €
+ doprava zadarmo

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20 %. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Scarabeo M majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkový obal.

Alpina Sports Scarabeo S DH-17%
42,20 € 34,90 €

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sports Scarabeo S DH majú špeciálny odvetrávací systém. Súčasťou balenia je látkový obal

Alpina Sports Alpina Spice-27%
147,03 € 105,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Moderní stylová helma. Alpina Spice je nejbezpečnější helmou tohoto výrobce. Dosahuje toho díky nárazuvzdorné skořepině s výplní HI-EPS, která účinně tlumí sílu nárazů. Helma je vybavena uzavíratelnými ventily pro ideální odvětrávání a odnímatelnými krytkami uší. Vnitřní polstrování lze vyjmout a ručně vyprat. Nastavitelnost je zajištěna systémem Run System Ergo Snow, který lze snadno ovládat i v rukavicích.

Alpina Sports Biom

Alpina Sports Biom

Hodnotenie: 4,5
96,87 € 61,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú strategicky umiestnené ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Biom je vybavená vnútornou vyberateľnou a prateľnou vložkou.

Alpina Sports Challenge 2.0-43%
104,54 € 58,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Protišmyková páska zaistí, že okuliare zostanú vždy na svojom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 sú dodávané s látkovým obalom.

Alpina Sports Challenge 2.0 DH-42%
65,67 € 37,90 €

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 DH sú dodávané s látkovým obalom.

Alpina Sports Big Horn MM Black white
115,99 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařské brýle se systémem Multi Mirror, který svým zrcadlovým efektem poskytuje ještě lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Big Horn MM Black white jsou vybaveny minimalistickým rámečkem, díky kterému nabízí nejen maximální šířku zorného pole, ale také skvěle vypadají. Jasný panoramatický pohled je navíc podpořen díky sférickým čočkám brýlí.

Alpina Sports Carat Kids-27%
66,30 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat Kids s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, je veľmi pohodlná a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Alpina Sports Carat LX-28%
73,70 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LX s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, má ľahko nastaviteľnú veľkosť a štýlový moderný vzor.

Alpina Sports Carat LX-30%
73,70 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LX s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, má ľahko nastaviteľnú veľkosť a štýlový moderný vzor.

Alpina Sports Carat LX-28%
73,70 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LX s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, má ľahko nastaviteľnú veľkosť a štýlový moderný vzor.

Alpina Sports Cheos-37%

Alpina Sports Cheos

Hodnotenie: 5
154,10 € 96,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Unisex lyžařská helma Alpina Cheos je stylovou vlajkovou lodí a kombinuje velmi pevnou skořepinu s vysoce účinným systémem větrání. Vhodná jak na freeride, tak na sjezdovku.

Alpina Sports Estetica QMM
176,67 € 111,90 €
+ doprava zadarmo

Esteticky ojedinelé lyžiarske okuliare Alpina Estetica QMM so systémom Quattroflex a Multi Mirror. Vďaka minimalistickému prevedeniu rámčeka výborne vyzerajú a ponúkajú optimálne zorné pole.

Alpina Sports Grap 2.0-39%
110,74 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Unisex lyžiarska prilba Alpina Grap 2.0 je najpredávanejší model heliem Alpina Grap 2.0 v novom vzhľade. Skvele sedí na hlave a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Alpina Sports Scarabeo MM
115,82 € 72,90 €
+ doprava zadarmo

Stylové lyžařské brýle Alpina Scarabeo MM jsou založené na jednoduchém tvaru a zrcadlových sklech s technologií Multi Mirror. Speciální větrací systém pro minimalizaci zamlžení skel.

Alpina Sports Big Horn QVM black matt
193,43 € 122,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare so systémami Quattroflex a Varioflex pre maximálnu ochranu a pohodlie vašich očí pri lyžovaní. Alpina Sports Big Horn QVM black matt ponúka vďaka minialistickému rámčeku nielen optimálnu šírku zorného poľa, ale aj moderný vzhľad. Vďaka protišmykovej úprave vnútornej strany pásky okuliare tiež spoľahlivo držia na lyžiarskej helme.

Alpina Sports Carat,A9035.1.30 48-52 cm
68,60 €
+ doprava zadarmo

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat, A9035.1.30 je vybavená vyberateľnou prateľnou vložkou.