Alpengaudi Bob plastový AlpenRace s volantom
58,15 € 51,50 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový detský bob. AlpenGaudi Bob plastový AlpenRace je vyrobený z kvalitného plastu a vyniká dizajnom pripomínajúcim pretekárske vozidlo formuly 1. Bob je ľahko ovládateľný vďaka volantu a pákovej brzde. Dobrá stabilita je zaistená nízkym ťažiskom a dvojicou lyžín.

Alpengaudi Bob plastový AlpenBambino
23,40 €

Kvalitný detský bob pre 1 jazdca. AlpenGaudi Bob plastový AlpenBambino je vyrobený z odolného materiálu a je konštruovaný s ohľadom na maximálnu bezpečnosť. Bob je vybavený bezpečnostným pásom a má protišmykové sedadlo. Dobrá stabilita je zaistená nízkym ťažiskom a širokými sklznicami lyžín.

Alpengaudi Klzák na sneh AlpenZipfel
39,70 €

Kvalitný klzák vhodný aj pre dospelých. Alpengaudi Klzák na sneh AlpenZipfel je vyrobený z veľmi odolného plastu, vďaka ktorému má nosnosť až 100 kg. Sedadlo klzáka je mäkčené a protišmykové pre pohodlnú a bezpečnú jazdu.

Alpengaudi Bob plastový AlpenSpider
14,51 € 13,90 €

Kvalitní dětský bob. AlpenGaudi Bob plastový AlpenSpider je vyroben z odolného materiálu a je vybaven 2 pákami na brzdění. Výhodou bobů je integrované vysouvací lano s rukojetí pro pohodlné tahání. Bob má zvýšené opěrátko, které zajišťuje větší pohodlí a lepší bezpečnost při jízdě.