Alpengaudi Klzák na sneh AlpenZipfel - červený
1x

Alpengaudi Klzák na sneh AlpenZipfel

51 €
Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný klzák vhodný aj pre dospelo. Alpengaudi Klzák na sneh AlpenZipfel je vyrobený z veľmi odolného plastu, vďaka ktorému má nosnosť až 100 kg. Sedadlo klzáku je mäkčené a protišmykové pre pohodlnú a bezpečnú jazdu.

Tovar od predajcu MALL
Alpengaudi Boby plastové AlpenBambino - modrý
8x

Alpengaudi Boby plastové AlpenBambino

31 €

Kvalitné detské boby pre 1 jazdca. AlpenGaudi Boby plastové AlpenBambino sú vyrobené z odolného materiálu a sú konštruovaný s ohľadom na maximálnu bezpečnosť. Boby sú vybavené bezpečnostným pásom a majú protišmykové sedadlo. Dobrá stabilita je zaistená nízkym ťažiskom a širokými sklznicami lyžín.

Tovar od predajcu MALL
Alpengaudi Boby plastové AlpenRace s volantom, modré
6x

Alpengaudi Boby plastové AlpenRace s volantom

74 €

Dizajnové detské boby. AlpenGaudi Boby plastové AlpenRace sú vyrobené z kvalitného plastu a vynikajú dizajnom pripomínajúcim pretekárske vozidlo formuly 1. Boby sú ľahko ovládateľné vďaka volantu a pákovej brzde. Dobrá stabilita je zaistená nízkym ťažiskom a dvojicou lyžín.

Tovar od predajcu MALL
Alpengaudi Boby plastové AlpenSpider - modrý

Alpengaudi Boby plastové AlpenSpider

23 €

Kvalitné detské boby. AlpenGaudi Boby plastové AlpenSpider sú vyrobené z odolného materiálu a sú vybavené 2 pákami na brzdenie. Výhodou bobov je integrované vysúvacie lano s rukoväťou pre pohodlné ťahanie. Boby majú zvýšené operadlo, ktoré zaisťuje väčšie pohodlie a lepšiu bezpečnosť pri jazde.

Tovar od predajcu MALL
Alpengaudi Boby plastové AlpenSpace s volantom ružové
8x

Alpengaudi Boby plastové AlpenSpace s volantom

70 €

Moderné detské boby. AlpenGaudi Boby plastové AlpenSpace s volantom sú vyrobené z odolného plastu. Dobrá ovládateľnosť je zaistená 2 plastovými lyžinami a brzdnou pákou vedľa volantu. Boby sú vybavené integrovaným ťažným lanom s rukoväťou.

Tovar od predajcu MALL