Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Alpen Camping

Upresniť parametre
Plynová fľaša Butane GAS, 400 ml Prenosný plynový turistický varič 1,7 kW
Plynová fľaša Butane GAS, 400 ml

Plynová fľaša Butane GAS od značky Alpen Camping, ktorú využijete pri grilovaní, kúrení, spájkovaní alebo ako palivo pre kempingové variče. Vydrží cca 2 – 4 hodiny prevádzky v závislosti od pripojeného spotrebiča.

môžete mať 08.12 - 12.12

Plynový varič MONT BLANC Prenosný plynový turistický varič 1,7 kW
Plynový varič MONT BLANC

Jednohorákový plynový varič „Mont Blanc“ s povrchovou úpravou z nerezovej ocele, umožňuje rýchlu a jednoduchú prípravu jedál a varenie vody na kávu alebo čaj. Sporák poháňa 400ml227g plynová kartuša, ktorá umožní stabilnú prácu až 180 minút! Je skonštruovaný tak, aby stabilne držal nádobu.

môžete mať 05.12

Partner: ELLANO
Prenosný plynový turistický varič 1,7 kW Prenosný plynový turistický varič 1,7 kW
Prenosný plynový turistický varič 1,7 kW

Plynový sporák je pohodlné a praktické riešenie, ak potrebujete vykurovať miestnosť. Výrobok sa vyznačuje robustnou konštrukciou a ergonomickou úpravou, vďaka ktorej sa ľahko prenáša. Varič je poháňaný plynovými kartušami, ktoré možno po spotrebovaní plynu jednoducho vymeniť.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: DomoDomo_pl
camping plynový varič Tyrol Prenosný plynový varič Alpen Camping 2v1 na kartuše aj bombu + 4 kartušové náplne
camping plynový varič Tyrol

Kempingový varič Tyrol je spoľahlivým a praktickým riešením pre milovníkov aktívneho oddychu v prírode. Má certifikát CE, ktorý zaručuje jeho vysokú kvalitu a bezpečné používanie. Sporák beží na butánový plyn a jeho výkon je 2,0 kW, čo zaisťuje rýchle a efektívne varenie.

môžete mať 07.12 - 08.12

Prenosný plynový varič Alpen Camping 2v1 na kartuše aj bombu + 4 kartušové náplne Prenosný plynový varič Alpen Camping 2v1 na kartuše aj bombu + 4 kartušové náplne
Prenosný plynový varič Alpen Camping 2v1 na kartuše aj bombu + 4 kartušové náplne

Varič Alpen Camping s dvomi spôsobmi napájania – kartušou alebo bombou (pribalená redukcia). Varenie v prírode má svoje nenapodobniteľné čaro – predveďte sa ako poľný kuchár pred svojimi deťmi či priateľmi.

môžete mať 05.12

Partner: extrashop
camping plynová kartuša TT0875 400ml/ 227g Prenosný plynový varič Alpen Camping 2v1 na kartuše aj bombu + 4 kartušové náplne
camping plynová kartuša TT0875 400ml/ 227g

Alpen Camping butánovú plynovú kartušu, je možné využiť do plynových varičov, spájok, na gril či kúrenie.

môžete mať 07.12 - 08.12

Alpen Camping Prenosný plynový ohrievač a varič Alpen Camping 2v1 na kartuše aj bombu Alpen Camping Prenosný plynový ohrievač a varič Alpen Camping 2v1 na kartuše aj bombu
Alpen Camping Prenosný plynový ohrievač a varič Alpen Camping 2v1 na kartuše aj bombu

Toto zariadenie v sebe kombinuje plynový ohrievač a plynový varič – na mriežku jednoducho postavíte hrniec, panvicu alebo kanvicu a môžete variť.Výhodou je použitie na kartušu alebo pomocou pribalenej redukcie tiež na PB bombu!Náhle ochladenie je symbolom týchto dní – nemrznite a radšej sa hneď zo…

Momentálne nedostupné

Partner: extrashop

Praktický varič s dvomi druhmi napájania- kartušou aj bombou, na ktorom si spoľahlivo pripravíte akékoľvek obľúbené jedlo.