Allocacoc USBcube Original 4× USB-26%
9,40 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická USB nabíjačka, ktorá dokáže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Original má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a ľahká – váži iba 63 gramov. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.

Allocacoc USBcube Extended 4× USB-A White
12,40 €

Praktická USB nabíjačka, ktorá môže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Extended má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a ľahká a doplnená 1,5m predlžovacím káblom. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.

Allocacoc USBcube Original 4× USB A+C-31%
10,90 € 7,50 €

Akcia

Praktická USB nabíjačka, ktorá dokáže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Original A + C má 2 porty USB a 2 porty USB-C (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a ľahká – váži iba 63 gramov. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.

Allocacoc USBcube Extended USB A+C Black
12,30 € 10,80 €

Výpredaj

Praktická USB nabíjačka, ktorá dokáže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Extended A + C má 2 porty USB a 2 porty USB-C (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a vybavená 1,5m predlžovacím káblom. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.

Allocacoc Levitujúca lampa
58 € 49,80 €

Akcia

Levitujúca lampička prináša úsporu LED žiarovkou s pridanou hodnotou v podobe atraktívneho vzhľadu a spôsobu, ktorým sa zapína a vypína.

Allocacoc Power Modul E/F cable 1,5m-60%
5 € 2 €

Posledný kus za túto cenu!

Predlžovací kábel na prepájanie jednotlivých modulov Allocacoc. Allocacoc Power Modul E/F cable je dlhý 1,5 metra a môžete s jeho pomocou spolu s modulmi vytvoriť skutočne efektívnu a zároveň úspornú kabeláž so zásuvkami, portmi USB a USB-C ai.

Allocacoc PowerUSB PD 8719186026125
30,80 €

Praktický USB hub dovoľuje nabíjať až štyri USB zariadenia zároveň a to len z jednej sieťovej zásuvky. Allocacoc PowerUSB PD 8719186026125 disponuje s 2× USB-C a 2× USB-A a podporuje Power Delivery, vďaka čomu nabije vaše zariadenie skutočne rýchlo. Celkom nabíja výkonom 60 W, takže zvládne aj MacBook alebo iPad.

Allocacoc Module 2 × USB-16%
7,04 € 5,90 €

Praktický modulárny USB rozbočovač. USB modul Allocacoc má 2 porty USB a poskytne vám nabíjací prúd až 2,4 A. Môžete ho zapojiť do ďalších modulov Allocacoc a vytvoriť si tak presne takú kabeláž, akú potrebujete.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable
5,80 € 5,40 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. Je kompatibilný s ďalšími modulmi Allocacoc (napr. s modulmi s USB, USB-C alebo Wi-Fi), je tak len na vás, aký systém si vytvoríte.

Allocacoc PowerStrip Modular 1m cable, biela
5 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami. Allocacoc PowerStrip Modular má 1m kábel a je kompatibilný s ďalšími modulmi Allocacoc (napr. s modulmi s USB, USB-C alebo Wi-Fi), je tak len na vás, aký systém si vytvoríte.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + USB modul + PowerStrip Rail-19%
12,70 € 10,20 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami a USB modul, vďaka ktorým dáte zbohom všadeprítomným káblom, spolu s koľajničkou, ktorou všetko pripevníte k ľubovoľnému povrchu. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. USB modul má 2 porty USB a poskytne vám nabíjací prúd až 2,4 A.

Allocacoc PowerStrip Rail

Allocacoc PowerStrip Rail

Hodnotenie: 4,7
3,90 €

Praktická koľajnička, ktorou svoje predlžovačky Allocacoc pripevníte k ľubovoľnému povrchu, takže vám káble nebudú prekážať. Môžete ju priskrutkovať alebo prilepiť obojstrannou lepiacou páskou, oboje je súčasťou balenia.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable + 2× USB modul-19%
14,10 € 11,40 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami a 2 USB modulmi, vďaka ktorým dáte zbohom všadeprítomným káblom. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. USB moduly majú po 2 portoch USB, do predlžovačky ich môžete zapojiť a poskytnú vám nabíjací prúd až 2,4 A.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable + USB modul
9,90 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami a USB modul, vďaka ktorým dáte zbohom všadeprítomným káblom. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. USB modul má 2 porty USB, pohodlne ho do predlžovačky zapojíte a poskytne vám nabíjací prúd až 2,4 A.

Allocacoc USBcube Extended 4× USB-A Black
20 €

Praktická USB nabíjačka, ktorá dokáže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Extended má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a ľahká a doplnená 1,5m predlžovacím káblom. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.