Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + USB modul + PowerStrip Rail
12,70 € 12,30 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami a USB modul, vďaka ktorým dáte zbohom všadeprítomným káblom, spolu s koľajničkou, ktorou všetko pripevníte k ľubovoľnému povrchu. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. USB modul má 2 porty USB a poskytne vám nabíjací prúd až 2,4 A.

Allocacoc PowerStrip Modular 1m cable, biela
5,05 € 4,90 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami. Allocacoc PowerStrip Modular má 1m kábel a je kompatibilný s ďalšími modulmi Allocacoc (napr. s modulmi s USB, USB-C alebo Wi-Fi), je tak len na vás, aký systém si vytvoríte.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable
5,80 € 5,40 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. Je kompatibilný s ďalšími modulmi Allocacoc (napr. s modulmi s USB, USB-C alebo Wi-Fi), je tak len na vás, aký systém si vytvoríte.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable + USB modul
9,80 € 9,40 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami a USB modul, vďaka ktorým dáte zbohom všadeprítomným káblom. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. USB modul má 2 porty USB, pohodlne ho do predlžovačky zapojíte a poskytne vám nabíjací prúd až 2,4 A.

Allocacoc Heng Balance lampa Plastic Ellipse USB, červená - rozbalené-18%
38,76 € 31,50 €

Rozbalené

Táto dizajnová stolná lampa sa hodí do obývacej izby, spálne i pracovne. Allocacoc Heng Balance Plastic Ellipse USB lampa v červenej farbe má unikátny systém rozsvietenia – stačí spodnú guľôčku pritiahnuť k tej voľne visiacej a lampa sa rozsvieti.

Allocacoc PowerStrip Rail
3,60 € 3,20 €

Praktická koľajnička, ktorou svoje predlžovačky Allocacoc pripevníte k ľubovoľnému povrchu, takže vám káble nebudú prekážať. Môžete ju priskrutkovať alebo prilepiť obojstrannou lepiacou páskou, oboje je súčasťou balenia.

Allocacoc USBcube Extended 4× USB-A Black
11,40 €

Praktická USB nabíjačka, ktorá dokáže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Extended má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a ľahká a doplnená 1,5m predlžovacím káblom. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.

Allocacoc USBcube Extended USB A+C Black
13,60 €

Praktická USB nabíjačka, ktorá dokáže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Extended A + C má 2 porty USB a 2 porty USB-C (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a vybavená 1,5m predlžovacím káblom. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.

Allocacoc Power Modul E/F cable 1,5m
5 € 4,70 €

Predlžovací kábel na prepájanie jednotlivých modulov Allocacoc. Allocacoc Power Modul E/F cable je dlhý 1,5 metra a môžete s jeho pomocou spolu s modulmi vytvoriť skutočne efektívnu a zároveň úspornú kabeláž so zásuvkami, portmi USB a USB-C ai.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5m cable + 2× USB modul
14,10 € 13,80 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami a 2 USB modulmi, vďaka ktorým dáte zbohom všadeprítomným káblom. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. USB moduly majú po 2 portoch USB, do predlžovačky ich môžete zapojiť a poskytnú vám nabíjací prúd až 2,4 A.

Allocacoc Module 2 × USB
7,04 € 5,90 €

Praktický modulárny USB rozbočovač. USB modul Allocacoc má 2 porty USB a poskytne vám nabíjací prúd až 2,4 A. Môžete ho zapojiť do ďalších modulov Allocacoc a vytvoriť si tak presne takú kabeláž, akú potrebujete.

Allocacoc USBcube Extended 4× USB-A White
11,40 €

Praktická USB nabíjačka, ktorá môže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Extended má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a ľahká a doplnená 1,5m predlžovacím káblom. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.

Allocacoc USBcube Original 4× USB
9,90 €

Praktická USB nabíječka, která dokáže dobíjet až 4 zařízení najednou. Allocacoc USBcube Original má 4 výkonné porty USB (jeden port max. 3 A), je velmi skladná a lehká – váží pouhých 63 gramů. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí na cestování.

Allocacoc USBcube Original 4× USB A+C
11,40 €

Praktická USB nabíjačka, ktorá dokáže dobíjať až 4 zariadenia naraz. Allocacoc USBcube Original A + C má 2 porty USB a 2 porty USB-C (jeden port max. 3 A), je veľmi skladná a ľahká – váži iba 63 gramov. Vďaka kompaktným rozmerom sa skvele hodí na cestovanie.

Allocacoc Power Module 3× F Strip
4,70 € 4,30 €

Praktický modulárny rozbočovač s 3 zásuvkami. Allocacoc Power Module je kompatibilný s ďalšími modulmi Allocacoc (napr. s modulmi s USB, USB-C alebo Wi-Fi), dáva vám tak široké možnosti vytvoriť si skutočne efektívnu kabeláž podľa vášho gusta.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + modul Strip
9,40 € 9 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami s prídavným modulom s ďalšími 3 zásuvkami. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. Zásuvkový modul do nej jednoducho zasuniete a oboje môžete skombinovať s ďalšími modulmi Allocacoc (napr. s modulmi s USB, USB-C alebo Wi-Fi).

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + modul Strip + 1× USB modul
13,80 € 13,40 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami, prídavný modul s ďalšími 3 zásuvkami a USB modul, vďaka ktorým dáte zbohom všadeprítomným káblom. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. USB modul má 2 porty USB a poskytne vám nabíjací prúd až 2,4 A.

Allocacoc PowerStrip Modular Switch 1,5 m + modul Strip + 2× USB modul
18,10 € 17,80 €

Praktická modulárna predlžovačka s 3 zásuvkami, prídavný modul s ďalšími 3 zásuvkami a 2 USB moduly, vďaka ktorým dáte zbohom všadeprítomným káblom. Allocacoc PowerStrip Modular Switch má 1,5m kábel, tlačidlo na vypnutie a zapnutie, uzemnenie aj detskú poistku. USB moduly majú po 2 portoch USB a poskytnú vám nabíjací prúd až 2,4 A.