Alfaclassic RAJ EXTRA premium - 5 l
9,37 €

Raj extra premium 5 l – univerzálny neutrálny čistiaci a umývací prostriedok. Dodávaný ako koncentrát na riedenie. Používa sa na umývanie umývateľných plôch, podláh, povrchov a predmetov. Je vhodný aj na ručné umývanie riadu. Vhodné do hotelov, penziónov, reštaurácií alebo domácností.

Alfaclassic LESK FORTE premium - leštiaci prostriedok na sklo 5 l
12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lesk forte premium 5 l – vysoko účinný čistiaci prípravok s obsahom amoniaku schválený pre použitie v potravinárstve. Je vhodný na sklá, okná, zrkadlá, ale aj na rôzne typy plastov, nerezu a lesklých plôch. Účinne čistí a leští, nezanecháva sTopy.

Alfaclassic REVO premium odstraňovač hrdze a vodného kameňa 1 l
2,88 €

Revo odstraňovač hrdze a vodného kameňa 1-kyslý prípravok s nanočasticami vhodný na odstraňovanie hrdze, anorganických usadenín a iných nečistôt z keramických a nerezových povrchov.Nanočastice vytvára na čistenom povrchu ochrannú nanovrstvou, vďaka ktorej zostáva umytý povrch dlhšie čistý.

Alfaclassic REVO premium odstraňovač hrdze a vodného kameňa 5 l
11,40 €

Revo odstraňovač hrdze a vodného kameňa 5 l – kyslý prípravok s nanočasticami vhodný na odstraňovanie hrdze, anorganických usadenín a iných nečistôt z keramických a nerezových povrchov.Nanočastice vytvára na čistenom povrchu ochrannú nanovrstvou, vďaka ktorej zostáva umytý povrch dlhšie čistý.

Alfaclassic CARE aktívny pena premium sa speňovače - 5 l
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Care aktívna pena premium – pena na odstraňovanie mastných nečistôt, napečených zvyškov a iných nečistôt zo všetkých umývateľných povrchov v kuchyni. Tento alkalický prostriedok obsahuje nanočastice, ktoré na čistenom povrchu vytvára ochrannú nanovrstvou a povrch Tak zostáva dlhšie čistý.

Alfaclassic CARE aktívny pena premium sa speňovače - 800 ml
3,40 €

Care aktívna pena premium – pena na odstraňovanie mastných nečistôt, napečených zvyškov a iných nečistôt zo všetkých umývateľných povrchov v kuchyni. Tento alkalický prostriedok obsahuje nanočastice, ktoré na čistenom povrchu vytvára ochrannú nanovrstvou a povrch Tak zostáva dlhšie čistý.

Alfaclassic CARE alkoholová ČISTIČ premium 5 l
12 €

Care alkoholový čistič premium 5 l – prípravok s alkoholom, určený na čistenie všetkých druhov umývateľných povrchov, najmä umelých hmôt. Ľahko odstraňuje najmä mastné znečistenia, zanecháva sviežu citrónovú vôňu.

Alfaclassic CARE alkoholová ČISTIČ premium 800 ml
2,57 €

Care alkoholový čistič premium 800 ml – prípravok s alkoholom, určený na čistenie všetkých druhov umývateľných povrchov, najmä umelých hmôt. Ľahko odstraňuje najmä mastné znečistenia, zanecháva sviežu citrónovú vôňu. .

Alfaclassic CARE GASTRO premium 800 ml
4,28 €

Care gastro 800 ml – účinne a rýchlo odstraňuje všetky nečistoty, ktoré vznikajú počas Varenia, pri spracovávaní potravín, pri výrobe a skladovaní lahôdok a ďalších potravinárskych výrobkov. Má výBorné odmasťovacie schopnosti, je určený na priame použitie.

Alfaclassic LESK FORTE premium - leštiaci prostriedok na sklo 800 ml
3,40 €

Lesk forte premium 800 ml – vysoko účinný čistiaci prípravok s obsahom amoniaku schválený pre použitie v potravinárstve. Je vhodný na sklá, okná, zrkadlá, ale aj na rôzne typy plastov, nerezu a lesklých plôch. Účinne čistí a leští, nezanecháva sTopy.

Alfaclassic RAJ EXTRA premium - 1 L
2,37 €

Raj extra premium 1 l – univerzálny neutrálny čistiaci a umývací prostriedok. Dodávaný ako koncentrát na riedenie. Používa sa na umývanie umývateľných plôch, podláh, povrchov a predmetov. Je vhodný aj na ručné umývanie riadu. Vhodné do hotelov, penziónov, reštaurácií alebo domácností.

Alfaclassic REVO premium aktívny pena 5 l
9,93 €

Revo aktívna pena 5l – kyslý prípravok s nanočasticami vhodný na odstraňovanie vodného kameňa, usadenín a zvyškov mydla z umývadiel, vaní, obkladov vodovodné batérie atď.

Alfaclassic REVO premium aktívny pena 800 ml
2,57 €

Revo aktívna pena 800 ml – kyslý prípravok s nanočasticami vhodný na odstraňovanie vodného kameňa, usadenín a zvyškov mydla z umývadiel, vaní, obkladov vodovodné batérie atď.

Alfaclassic STOP bakterom premium dezinfekcia - 1 l
1,92 €

STop bakterom 1 l – chlórový dezinfekčný prípravok, ktorý je schválený aj pre použité v potravinárstve, je určený pre plošnú dezinfekciu a čistenie v potravinárskych, zdravotníckych a iných prevádzkach. Tento prípravok má baktericídne, fungicídne, virucidné a tuberkulocídny účinok (tj. ABTMV).

Alfaclassic STOP bakterom premium dezinfekcia - 5 l
6,44 €

STop bakterom 5 l – chlórový dezinfekčný prípravok, ktorý je schválený aj pre použité v potravinárstve, je určený pre plošnú dezinfekciu a čistenie v potravinárskych, zdravotníckych a iných prevádzkach. Tento prípravok má baktericídne, fungicídne, virucidné a tuberkulocídny účinok (tj. ABTMV).