10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Alberto Caffe Crema 1kg zrno Alberto Caffè Crema Pads 36x7g
Alberto Caffe Crema 1kg zrno

Aromatická korenistá káva s jemnou zamatovou penou. Špeciálne pražená zmes vybraných miest pôvodu poskytuje zmyselný chuťový pôžitok. Toto 1 kg zrnkové balenie, je ideálne pre prípravu kávy do všetkých automatických kávovarov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alberto Espresso Pads 36x7g Alberto Caffè Crema Pads 36x7g
Alberto Espresso Pads 36x7g

Aromatické ohnivé espresso, šetrne pražené, s talianskym charakterom. Káva je porciovaná v ekologickom filtračnom papieri. Každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava espressa je jednoduchá a bez problémov vo všetkých pákových kávovaroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alberto Caffè Crema Pads 36x7g Alberto Caffè Crema Pads 36x7g
Alberto Caffè Crema Pads 36x7g

Aromatická korenená káva s jemnou zamatovou penou. Káva je porciovaná v ekologickom filtračnom papieri. Každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava espressa je jednoduchá a bez problémov vo všetkých pákových kávovaroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alberto Espresso zrnková káva 1kg Alberto Espresso zrnková káva 1kg
Alberto Espresso zrnková káva 1kg

Aromatické ohnivé espresso plné pikantné, intenzívnej chuti a vône. Kávový pôžitok na taliansky spôsob. Toto 1 kg zrnkovej balenie je ideálna pre prípravu kávy do všetkých automatických i pákových kávovarov

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Táto káva patrí medzi najmladšie brandy v spoločnosti J. J. Darboven. Na základe moderných trendov, požiadaviek a prianí spotrebiteľov sme pripravili kávu Alberto. Pri vývoji tejto kávy boli využité bohaté skúsenosti v pražení kávy, ktorá siaha až do roku 1866. Alberto je Talianska elegancia s istou mierou racionality. Vhodná talianska špecialita pre doma v garantovanej prémiovej kvalite. Je určená pre všetkých, ktorí milujú kávové špeciality so stredomorským nádychom.