ALB FORMING Český ešus hliníkový 2 dielny
11,30 €

Dvojdielny ešus je vyrobený z potravinárskeho hliníka. Súčasťou sú nerezové držadlá pre lepšiu stabilitu. Skladá sa z misky a viečka. ALB FORMING Český ešus hliníkový 2 dielny je ideálny na cestovanie.

ALB FORMING Český ešus nerez 3 dielny, leštený
22 € 21,30 €

Trojdielny ešus je vyrobený z nerezu. Jednoduchá údržba vďaka rádiusu pri dne veka a misky. Vo vnútri je miesto na kartušu či varič. ALB FORMING Český ešus nerez 3 dielny, leštený je ideálny na cestovanie.

ALB FORMING Everest česká nerez sada riadu 5-dielna-35%
64,40 € 41,70 €

Päťdielna sada nerezového riadu je opatrená ryskami pre presné varenie. Uchá sú opatrené gumovou ochranou pre ľahšiu manipuláciu. ALB FORMING Everest česká nerez sada riadu 5-dielna je vhodná na pobyt v prírode.

ALB FORMING Makalu česká nerez sada riadu 3 dielna
27 € 24,60 €

Trojdielna sada nerezového riadu je uložená v praktickom textilnom obale. Súčasťou sú sklopné držadlá pre lepšie zloženie sady. ALB FORMING Makalu česká nerez sada riadu 3 dielna je vhodná na pobyt v prírode.

ALB FORMING Titan Basic - Titánová kempingový súprava malá
97,80 € 88 €

Trojdielna sada titánového riadu je vybavená vekom, ktoré možno použiť ako panvicu. Súčasťou sú uši opatrené gumovou ochranou pre ľahšiu manipuláciu. ALB FORMING Titan Basic – Titánová kempingová súprava malá je vhodná na pobyt v prírode.

ALB FORMING Hrnek Titan Basic 0,5L strieborná 500
30,30 € 27,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Titanový hrnek je opatřen praktickými sklápěcími uchy. ALB FORMING Titan Basic – Titanová kempingová souprava malá je ideální na kempování.

ALB FORMING Příbor jídelní polypropylen sivá
6,80 € 6,10 €

Jídelní příbor nepoškrábe PTFE povlak na nepřilnavém nádobí. Součástí je praktická karabina. ALB FORMING Příbor jídelní polypropylen je vhodný pro všeobecné použití.

ALB FORMING Český ešus nerez 2 dielny, leštený
20,90 € 18,80 €

Dvojdielny ešus je vyrobený z nerezu. Jednoduchá údržba vďaka rádiusu pri dne veka a misky. Vo vnútri je miesto na kartušu či varič. ALB FORMING Český ešus nerez 2 dielny, leštený je ideálny na cestovanie.