AKG  K403

AKG K403

20,73 €
Doprava zadarmo

Kvalitní dynamická stereo sluchátka AKG v odlehčeném provedení. Jsou skládací pro snadnější přepravu. Jsou nastavitelná pro různé velikosti hlavy, s klouby umožňujícími pohyb 90 stupňů. Dodávají čistý a hlasitý zvuk a tak.

AKG AKG K403

AKG AKG K403

19,90 €
Doprava zadarmo

Kvalitné dynamické stereo slúchadlá AKG v odľahčenom prevedení. Sú skladacie pre jednoduchšiu prepravu. Sú nastaviteľné pre rôzne veľkosti hlavy, s kĺbmi umožňujúcimi pohyb 90 stupňov. Dodávajú čistý a hlasný zvuk a tak spĺňajú požiadavky kladené na zvuk a hlasitosť.

Partner: BS ACOUSTIC

Značka AKG, založená vo Viedni Dr Rudolfom Goerikem a Ernstom Pless, sa stala skoro jedným z najväčších hráčov v oblasti zvukovej techniky. Dnes je AKG synonymom pre skvelý zvuk, vášeň v poskytovaní najvyššej kvality reprodukcie a stálych inovácií vo svete hudby.

Spoločnosť bola založená v roku 1947 a v priebehu niekoľkých mesiacov boli používané prvej AKG mikrofóny v rozhlasových staniciach, divadlách a Jazz kluboch. V tej dobe ich výrobky (AKG DYN Séria) vyrábalo ručne päť zamestnancov. Dnes sú AKG mikrofóny a slúchadlá vo svete profesionálneho zvuku známe svojou niekoľkoročnou excelentnou kvalitou. Nahrávacie štúdia, rádia, TV stanice, opery a divadla bežne používajú produkty AKG. Medzinárodne známy umelci sú často videní práve s produktmi tejto značky.