Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
AKG C 1000S MK4 AKG mikrofón AKG C 1000S MK4 AKG mikrofón
AKG C 1000S MK4 AKG mikrofón

Prichádza nová verzia viacúčelového kondenzátorového mikrofónu C1000 S, ktorý je populárny vďaka svojej všestrannosti. C1000 S je možné použiť pre nahrávania aj živé aplikácie, či pre video produkciu. Mikrofón je veľmi kvalitne prevedený s odolným krytom, ktorý je odolný aj proti vlhkosti.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: BS ACOUSTIC
AKG CGN 99 H/S AKG mikrofón AKG C 1000S MK4 AKG mikrofón
AKG CGN 99 H/S AKG mikrofón

Kondenzátorový mikrofón na husom krku s dĺžkou 38cm.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: BS ACOUSTIC
AKG C519M AKG mikrofón AKG C 1000S MK4 AKG mikrofón
AKG C519M AKG mikrofón

Mikrofón na husom krku s klipom určený pre dychové nástroje ako je trúbka, saxofón, trombón, tuba, klarinet a pod.. Úzka kardioidná charakteristika z neho robí ideálny nástroj pre situácie, kde sú odpočúvacie monitory umiestnené blízko snímaného nástroja.

Momentálne nedostupné

Partner: BS ACOUSTIC
AKG AKG D5S mikrofón AKG AKG D5S mikrofón
AKG AKG D5S mikrofón

Profesionálny dynamický vokálový (spevový) mikrofón s vypínačom. Má superkardioidnú smerovú charakteristiku. Je vysoko odolný proti spätnej väzbe a voči manipulačnému ruchu.

Momentálne nedostupné

Partner: BS ACOUSTIC

Značka AKG, založená vo Viedni Dr Rudolfom Goerikem a Ernstom Pless, sa stala skoro jedným z najväčších hráčov v oblasti zvukovej techniky. Dnes je AKG synonymom pre skvelý zvuk, vášeň v poskytovaní najvyššej kvality reprodukcie a stálych inovácií vo svete hudby.

Spoločnosť bola založená v roku 1947 a v priebehu niekoľkých mesiacov boli používané prvej AKG mikrofóny v rozhlasových staniciach, divadlách a Jazz kluboch. V tej dobe ich výrobky (AKG DYN Séria) vyrábalo ručne päť zamestnancov. Dnes sú AKG mikrofóny a slúchadlá vo svete profesionálneho zvuku známe svojou niekoľkoročnou excelentnou kvalitou. Nahrávacie štúdia, rádia, TV stanice, opery a divadla bežne používajú produkty AKG. Medzinárodne známy umelci sú často videní práve s produktmi tejto značky.