Acaia Acaia Pearl white
176,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Design: Už pri prvom kontakte so zariadením, je nemožné, aby ušiel vašemu pohľadu minimalistický design. Sú použité vysoko kvalitné materiály s dôrazom na každý detail. Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitného hladkého plastu. Funkcie: Čas a hmotnosť sa zobrazujú na LCD displeji.

Acaia Acaia Lunar Black
290,15 €

Design: Už pri prvom kontakte so zariadením, je nemožné, aby ušiel vašemu pohľadu minimalistický design. Sú použité vysoko kvalitné materiály s dôrazom na každý detail. Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitného hladkého plastu a hliníka. Oproti predošlým modelom je model Lunar kompaktibilnejší.

Acaia Acaia Carrying case lunar
45 €

Posledný kus za túto cenu!

ACAIA Carrying case Lunar Ochranný kryt pre váhy Acai Lunar. Toto púzdro umožňuje pohodlné a bezpečné prenesenie váhy a jej príslušenstva: napríklad kábel a 100g závažie pre kalibráciu (nie je súčasťou balenia). Vnútro puzdra je vyplnené EVA penou s presnými výrezmi pre každé príslušenstvo.

Acaia Acaia Carrying case Pearl
52,80 €

Posledný kus za túto cenu!

ACAIA Carrying case PearlOchranný kryt pre váhy Acai Pearl. Toto púzdro umožňuje pohodlné a bezpečné prenesenie váhy. Vnútro puzdra je vyplnené EVA penou. Obal puzdra je zhotovený z polyuretánu. Hmotnosť: 0.2500 kg

Acaia Acaia kalibrácia 500g
55 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozmery: Priemer: 49mm Výška: 33mm Balenie: Kalibračné závažie Púzdro Hmotnosť: 0.5760 kg