Komono Walther Cognac KOM-W4001-39%
174,60 € 105,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Značka Komono je preslávená módnymi kúskami, ktoré očarí na prvý pohľad všetkých milovníkov nadčasového dizajnu. Prepadnite jej aj vy a pripnite si na zápästie hodinky Komono z kolekcie Walther.

Komono Harlow Cloud KOM-W4105
138,10 € 84,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono s koženým remienkom a ciferníkom v identickom dizajne bielej perleti. Ciferník chráni oceľové puzdro opatrené ružovým zlátením. Rovnakú povrchovú úpravu majú rúčky a indexy. Typické prevedenie s rukopisom značky dodáva hodinkám na zaujímavosti a originalite.

Komono Harlow KOM-W4110-37%
141,80 € 88,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zlaté doplnky snáď nikdy nesklamú. Dokážu totiž dodať každému outfitu nádych luxusu. Obzvlášť, keď sa jedná o čoraz obľúbenejšie ružovo zlatú variantu. Nezabúdajte na ne ani vy a pripnite si na zápästie hodinky Harlow z dielne mladistvých značky Komono.

Komono Lewis Estate KOM-W4077-37%
156,40 € 97,80 €

Výpredaj

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú bielym ciferníkom, na ktorom sa nachádza štýlová hodinová aj minútová stupnica. Minimalistické prevedenie dodáva hodinkám tú pravú šťavu. Hodinky skvele doplní váš outfit a vďaka hladkým líniám na zápästí vyniknú.

Komono Lewis Estate KOM-W4079
156,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú celostříbrným prorovedením, ktoré vyzerá jednoducho skvele. Na striebornom ciferníku sa nachádza len jednoduché ručičky s indexmi. Hodinky skvele doplní váš outfit a na zápästí pekne vyniknú. Puzdro aj ťah sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Komono Mono KOM-W4307-36%
58 € 37 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetky ženy, čo sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad bezpochyby zaujme farebné prevedenie hodiniek – odtieň tmavo modrej skvele doplní každý voľnočasový outfit. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Winston Double Subs KOM-W3053-35%
98,10 € 63 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana, ktorý si potrpí na štýlové doplnky. Ich biely ciferník zdobia dobre čitateľné ručičky a indexy, zaujímavým prvkom sú dva farebné subciferníčky, ktoré poslúžia ako sekundovka a dátumovka.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2275
94,40 € 43,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Komono sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana. Ich čisto biely ciferník zdobí dobre čitateľné ručičky a indexy, zaujímavým prvkom je subciferníček, v ktorom samostatne obieha sekundová ručička.