Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 33798634

UVtech Vein-1 transluminátor

UVtech Vein-1 transluminátor

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vein-1 je revolučné zariadenie, ktoré uľahčuje vizualizáciu žíl u pacientov všetkých vekových kategórií vrátane dospelých, detí, geriatrických pacientov, pacientov s ťažkým žilovým prístupom a tmavou pokožkou. Celý popis
79,80 €
Tovar od: UVtech SK
79,80 €
Získajte dopravu ZADARMO so

25.6.2024 na výdajnom mieste
25.6.2024 - 26.6.2024 na vašej adrese

Popis

Vein-1 je revolučné zariadenie, ktoré uľahčuje vizualizáciu žíl u pacientov všetkých vekových kategórií vrátane dospelých, detí, geriatrických pacientov, pacientov s ťažkým žilovým prístupom a tmavou pokožkou. Je to prenosné zariadenie, ktoré na zobrazenie žíl využíva technológiu priečneho osvetlenia. Vďaka optimálnej zobrazovacej ploche a najvyššiemu kontrastu pri zobrazovaní žíl je ideálny pre široké spektrum zdravotníckych pracovníkov, ako sú zdravotné sestry, lekári, flebotomisti, zubári, technici nukleárnej medicíny, poskytovatelia domácej zdravotnej starostlivosti a infúzni terapeuti. Vhodný aj na domáce použitie.

Vein-1 je prenosný ručný žilový lokátor, ktorý sa ovláda jednou rukou pre jednoduché použitie bez ďalšieho personálu. Prístroj sa drží pri koži a zobrazuje žilové štruktúry pomocou tzv. transiluminácie. Keď používateľ identifikuje príslušnú žilu, otvor v tvare písmena C umožňuje prístup k žile počas venepunkcie. 

Ovládanie zariadenia je veľmi jednoduché, stačí zapojiť napájací adaptér a pomocou tlačidla na prednej strane aktivovať LED diódy. 

Nikdy sa nepozerajte priamo do rozsvietených LED diód.

Technické parametre:

– Počet LED diód: 18
- Napájanie: S dodávaným adaptérom
- Veľkosť: 145 × 50 × 10 mm
- Hmotnosť: 40 g
- Označenie modelu: XZPK102