10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Ze stromu Morské medvedíky z Írskeho machu 1420 mg extra sila

Ze stromu Morské medvedíky z Írskeho machu 1420 mg extra sila

1 hodnotenia
Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Morské medvedíky sú vyrobené z divoko rastúcich morských rias. Naše medvedíky obsahujú 800mg Írskeho machu, 500 mg Chaluhy bublinatej a 120 mg Lopúcha väčšieho na jednu dávku, ktoré pomáhajú dodať 102 vitamínov a minerálov.
Ušetríte 5,09 € 39,99 €
34,90 €
0,19 €/g
Ušetríte 5,09 € 39,99 €
34,90 €
0,19 €/g
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

16.7.2024 na výdajnom mieste
16.7.2024 - 17.7.2024 na vašej adrese

Popis

Morské medvedíky z Írskeho machu 1420 mg extra sila 

NAJÚČINNEJŠÍ SPÔSOB A KĽÚČOVÉ VÝHODY – Irish Moss je morská riasa (chondrus crispus) v kombinácii s mechúrom (Fucus Vesiculosus) a koreňom lopúcha (Arctium Lappa) vo forme práškovej bylinnej zmesi Super Food pre bunky. Tieto 3 zložky prirodzene obsahujú živiny a minerály vrátane jódu, vápnika, draslíka, síry, zinku, železa, oxidu kremičitého, fosforu, niacínu, riboflavínu, folátu, mangánu, cholínu a medi.

 

Írsky mach – Chondrus crispus je hodnotnou superpotravinou sám o sebe. Niektoré vedecké štúdie uvádzajú, že je Írsky mach rastlinnou alternatívou k živočíšnemu kolagénu a je tak prírodným regenerátorom pre kĺby (nielen u ľudí, ale aj u zvierat). Írsky mach obsahuje 92 zo 102 minerálov, vitamíny A, B, C, D, E a K a je obzvlášť bohatý na vápnik a jód.

 

Chaluha bublinatá – morská riasa Fucus vesiculosus je významným prírodným zdrojom vápnika, jódu a ďalších nevyhnutných minerálov, obsahuje tiež bróm, draslík či horčík. Prispieva k normálnemu tráveniu a kontrole telesnej hmotnosti. Ovplyvňuje hormonálny systém, normálnu činnosť štítnej žľazy, produkciu hormónov a energetický metabolizmus. Podporuje normálne funkcie črevného traktu. Dodáva pocit sýtosti.

 

Articum lappa – koreň lopúcha väčšieho obsahuje triesloviny, horčiny, aminokyseliny, minerálne soli, polysacharid inulín-látku, ktorá je potravou pre baktérie Lactobacillus biffidus, ktoré chráni pred napadnutím baktériami spôsobujúcimi infekcie a hnačky.

Tradične sa koreň lopúcha osvedčil ako doplnková liečba plesňových a bakteriálnych ochorení, napr. kožné infekcie, zápal močových ciest alebo kvapavka. Pri pravidelnom užívaní pôsobí ako omladzujúci, posilňujúci prostriedok a môže pomôcť od lymfatického preťaženia a opuchov. Podporuje rast vlasov a znižuje krvný tlak.

Celkovo posilňuje organizmus, čo možno využiť v pediatrii a pri rekonvalescencii po operáciách a ťažkých chorobách. Je účinný pri ťažkostiach s akné, ekzémami. Podporuje činnosť obličiek, odstraňovanie splodín z tela a vylučovanie moču. Je účinný pri zápaloch močového mechúra. Celkovo detoxikuje organizmus, stimuluje činnosť pečene a žlčníka, podporuje látkovú výmenu a reguluje hladinu cukru v krvi. Je potopudný aj močopudný.

 

(Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto liečivej rastliny vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenie: Normálna funkcia horných dýchacích ciest/ Imunita. Normálny stav pokožky. Normálna trávenie. Vylučovanie vody z organizmu. Normálny stav kĺbov a chrupaviek. Normálna hladina glukózy v krvi. Prečistenie krvi.)

 

V Írskom machu nájdete mnoho dôležitých látok:

 

Minerály: vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík, zinok, meď, mangán, selén, jód

Vitamíny: vitamín C, Tiamín, Riboflavín, Niacín, Kyselina pantoténová, Vitamín B-6, Folát, Cholín, Vitamín A (RAE), Beta karotén, Vitamín A (IU), Vitamín E, Vitamín K

 

Aminokyseliny: tryptofán, treonín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, cystín, fenylalanín, tyrozín, valín, arginín, histidín, alanín, kyselina asparagová, kyselina glutamová, prolín, serín

 

Fytochemikálie: karagenan, bróm, jód, polysacharidy

 

V 19. storočí bol v Írsku jedným z hlavných zdrojov výživy a potravy obyvateľov a má tam aj veľkú tradíciu v ľudovom liečiteľstve. V dnešnej dobe si získava popularitu nielen v oblasti zdravej výživy, ale aj ako výborný zdroj živín.

Čerstvý Írsky mach je hodnotnou superpotravinou sám o sebe. Niektoré vedecké štúdie uvádzajú, že je Írsky mach rastlinnou alternatívou k živočíšnemu kolagénu a je tak prírodným regenerátorom pre kĺby (nielen u ľudí, ale aj u zvierat).

 

Vďaka svojmu nutričnému obsahu je tiež vhodný pre diétu Dr. Sebi a Alkaline Diet.

 

Vyrobené v USA. Extra sila v jednej dávke 1420 mg morských rias.

 

Morské medvedíky. 1420 mg v každej kapsule. Balenie obsahuje 60 medvedíkov. Dávkovanie – 1 medvedík denne zapiť vodou.

 

Jeden medvedík obsahuje:

Írsky mach 800mg*

Chaluha bublinatá 500 mg*

Lopúch väčší 120mg*

Ostatné: voda, sladový sirup, organická ovocná extrakcia (jablkový džús), kyselina citrónová, kyselina mliečna, tapioka prášok

(*DRHP=% denná referenčná hodnota príjmu v jednom medvedíkovi, *DRHP nie je stanovená)

 

Krajina pôvodu: Atlantické pobrežie Európy a Severnej Ameriky/ pestované mimo EÚ

 

Skladujte na suchom mieste do 30 °C, v uzavretom obale, mimo dosahu detí. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Nejedná sa o liek. Výživový doplnok. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre deti.