Tescoma Forma na lievance PRESTO
8,90 €

7,68 €

Šikovná forma pre lievance, smažienky a sádzané vajcia, s motívmi srdiečka, hviezdičky, kvetinky a smajla. Vhodné pre panvice s priemerom 26 cm a väčšie.


Tescoma Forma na želatínové cukríky DELLA CASA, 2ks
9,40 €

7,68 €

Silikónové formičky pre jednoduchú prípravu domácich želatínových medvedíkov a dážďoviek bez použitia konzervantov, umelých farbív a prebytočných sladidiel. Hotové želatínové cukríky možno ľahko vyklopiť.


Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, čísla retro
10,80 €

Výpredaj

Delícia Deko formička s číslami v retro štýle vám pomôže pripraviť tortu na ktorú nikto nezabudne. Príprava čísel z marcipánu alebo iných hmôt je jednoduchá a rýchla. Formička je vyrobená z pružného silikónu.


Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, mašličky
10,80 €

Jednoduchá príprava ozdôb z marcipánu so silikónovou formičkou Delícia Deco. Formička na mašličky je vyrobená z prvotriedneho pružného silikónu. Buďte kreatívni s Tescomou.


Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, pre dievčatá
10,80 €

Silikónové formičky pre jednoduchú prípravu ozdôb z marcipánu alebo iných cukrárskych hmôt. Formička v ružovej farbe má krásne tvary, ktorá poteší každé dievčatko. Vyrobené z prvotriedneho pružného silikónu.


Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, pre chlapcov
10,80 €

Silikónové formičky na jednoduchú prípravu ozdôb z marcipánu alebo iných cukrárskych hmôt. Formička v modrej farbe má krásne tvary, ktorá poteší každého chlapca. Vyrobená z prvotriedneho pružného silikónu.