Nová služba okamžité vrátenie peňazí

vratka

Nakupujte oblečenie a obuv na internete úplne bez rizika

Na základe podnetov od zákazníkov sme sa rozhodli zaviesť novú službu a vyjsť v ústrety tým zákazníkom, ktorí si kúpili tovar zo sortimentu oblečenia alebo obuvi a po vyskúšaní zistili, že im nesedí veľkosť, strih alebo niečo iné.

Existujúcu možnosť vrátenia tovaru do 14 dní preto dopĺňame o službu okamžitého vrátenia peňazí. To znamená, že pri nákupe oblečenia alebo obuvi, pričom je jedno, či bol tovar doručený kuriérom alebo ste si ho boli osobne prevziať na pobočke, vám v prípade potreby vrátime peniaze na pobočke v hotovosti.

Nová služba okamžité vrátenie peňazí teda prinesie aj možnosť výmeny tovaru, ak vám nesedí veľkosť, farebnosť, strih a pod., môžete si objednať inú veľkosť, iný strih alebo inú farbu s dodaním na niektorú z našich pobočiek. My objednaný tovar doručíme na pobočku a budeme vás o tom informovať. Potom na pobočke tovar zo starej objednávky vrátite, dostanete naspäť peniaze v hotovosti, ktoré môžete použiť na zaplatenie novej objednávky.

Služba okamžité vrátenie peňazí sa vzťahuje na sortiment oblečenia, módy, módnych doplnkov, obuvi, športového oblečenia a športovej obuvi. Služba je dostupná na všetkých pobočkách MALL.SK.

Prajeme vám príjemné nakupovanie!