10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Areon LEATHER COLLECTION - Gold Star

Areon LEATHER COLLECTION - Gold Star

5 hodnotenia
Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ide o unikátny osviežovač vzduchu, určený predovšetkým do automobilu. Závesný perforovaný kožený obal je naplnený parfémovaným kryštály, ktoré vďaka špeciálnej výrobnej technológii udrží svoju vôňu extrémne dlho, a to až 12 mesiacov.
19,89 €
19,89 €
Získajte dopravu ZADARMO so

29.7.2024 na výdajnom mieste
29.7.2024 na vašej adrese

Popis

Ide o unikátny osviežovač vzduchu, určený predovšetkým do automobilu. Závesný perforovaný kožený obal je naplnený parfémovaným kryštály, ktoré vďaka špeciálnej výrobnej technológii udrží svoju vôňu extrémne dlho, a to až 12 mesiacov. Ak sa vôňa bude časom zdať málo intenzívny, stačí obalom zatriasť, alebo kryštáliky pošúchať – akonáhle sa o seba budú trieť, parfum sa opäť silno rozvonia.

Zloženie parfumu:
Tento luxusný pánsky zmyselný parfum je navrhnutý poprednými francúzskymi odborníkmi, čo samo o sebe je zárukou dobrej kvality.

• hlavu parfému tvorí pomaranč, citrón a borovica • srdcom je levanduľa, aníz, eukalyptus a ruže • ako základná tóny sú použité pižmo, ambra a pačuli.

Kožený obal:
Štýlovo vykonaný obal je opatrený spoľahlivým zapínaním na magnet a dlhším pútkom na zavesenie. Jeho rozmery sú 85 × 60 mm. Vďaka precíznemu a vkusnému spracovanie koženého obalu a jedinečné vôňu možno použiť ako luxusný darček.

Odporúčané použitie: do interiéru vozidla, do bytu, do kancelárie, do skrine.

Hmotnosť výrobku: 300 g