Kód: 15250543

Sawyer SP129 Point One Squeeze Water Filter System - Includes one 32oz pouch and Cleaning Syringe

Sawyer SP129 Point One Squeeze Water Filter System - Includes one 32oz pouch and Cleaning Syringe

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Najuniverzálnejší vodný cestovný filter Sawyer Point One Squeeze Water Filter System SP129 s technológiou Point One s absolútnou veľkosťou pórov 0,1 mikrometra, ktorá zaručuje odfiltrovanie 99,99% všetky zdraviu škodlivých a nebezpečných organizmov (salmonela, cholera, E.coli a pod.).  S celkovou h Celý popis
Momentálne nedostupné.
76 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
76 €

Popis

Najuniverzálnejší vodný cestovný filter Sawyer Point One Squeeze Water Filter System SP129 s technológiou Point One s absolútnou veľkosťou pórov 0,1 mikrometra, ktorá zaručuje odfiltrovanie 99,99% všetky zdraviu škodlivých a nebezpečných organizmov (salmonela, cholera, E.coli a pod.). 

S celkovou hmotnosťou 85g a možnosťou zrolovania do malého balíčka, nezaberie v batohu takmer žiadny priestor a súčasne umožňuje vysoký prietok filtra až 2 l/min. Garancia životnosti viac ako 3 000 000 litrov vody.

3 možnosti použitia, pričom stačí nabrať vodu kdekoľvek v prírode - z potoka, rieky alebo jazera do PET fľaše či dodávaného zrolovaného vaku a naskrutkovať porézny filter SAWYER.
- stlačením fľaše sa prefiltruje voda z vašej fľaše alebo inej ľubovoľnej nádoby
- možno piť rovno z fľaše, čo umožňuje športový uzáver (súčasť balenia)
- pripojiť výstup filtra na akúkoľvek PET fľašu a vodu prečerpať do nej

Upozornenie: filter nesmie po filtrovaní zamrznúť, čím by došlo k poškodeniu poréznej membrány. Pri filtrovaní v mrazivom prostredí je nutné nosiť filter napr. vo vrecku dovtedy, kým sa filter dôkladne nevysuší.

Obsah balenia: zrolovateľná fľaša s objemom 1 L, PointONE filter so závitom na naskrutkovanie na fľašu a športovým uzáverom na výstupe, striekačka na čistenie filtra