SugarBearHair Hair Vitamins 60 ks

SugarBearHair Hair Vitamins 60 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Krásne vlasy začínajú vnútri. Vitamíny SugarbearHair sú mäkkou a lahodnou, žuvacou vlasovou výživou. V každom sladkom medvedíkovi sa ukrýva zmes látok nevyhnutných pre zdravie vašich vlasov a nechtov, ako je biotín, zinok, kyselina listová alebo vitamín D. Celý popis
34,90 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

13.12.2021 - 14.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100049337481

Popis

Krásne vlasy začínajú vnútri.

Vitamíny SugarbearHair sú mäkkou a lahodnou, žuvacou vlasovou výživou. V každom sladkom medvedíkovi sa ukrýva zmes látok nevyhnutných pre zdravie vašich vlasov a nechtov, ako je biotín, zinok, kyselina listová alebo vitamín D. Stačí si dať dva chutné cukríky denne a čoskoro sa dostavia prvé výsledky.

SugarbearHair podporujú rast vlasov, vyživujú ich a napomáhajú opätovnému hustnutiu. Balenie obsahuje približne 60 žuvacích medvedíkov, čo vystačí na 30 dní užívania. Pre výrazné a trvalé výsledky sa odporúča vitamíny konzumovať po dobu aspoň 3 mesiacov, najlepšie však po dobu celého pol roka.

Mäkučké gumové medvedíky majú morušovú príchuť a obsahujú kokosový olej s trochou cukru. Hlavnou ingredienciou je aktívna látka BIOTÍN, ktorá v kombinácii s vitamínom B12, kyselinou listovou, zinkom a ďalšími 9 klinicky overenými zložkami tvoria najsilnejšiu a najefektívnejšiu zmes pre podporu rastu, lesku a celkového zdravia vlasu.

V odporúčanej dennej dávke nájdete tiež:

  • Vitamín A (4 šálky brokolice)
  • Vitamín C (1 šálka brusníc)
  • Vitamín B12 (4 kvalitné vajíčka)
  • Vitamín D, vitamín E, vitamín B-6

Multivitamíny sú navrhnuté tak, aby fungovali priamo pri najhlbších korienkoch, lebo tam sa nachádza najdôležitejšia časť. Nedokážu ovplyvniť kvalitu vlasového stvolu, pretože neobsahujú žiadne hormóny.

Zloženie s prírodnou čučoriedkovou arómou je vegetariánske, bez lepku, laktózy, sóje alebo hormónov. Prípravok nebol testovaný na zvieratách.

Z Miami cez LA do Európy
Konečne sa Európa stretne s Sugarbearhair! Žuvacie medvedíky sú super populárne po celom svete a už majú svojich fanúšikov medzi hviezdami, ako sú Kardashians, Vanessa Hudgens a Emily Ratajkowski.

Ako používať:

Odporúčané dávkovanie je 2 medvedíky denne.