FIN Vlasec Absolut 0,25 mm, 13,2 lb

Značka: FIN Náš kód: 100002243547

Partnerský predajNovinka

FIN Vlasec Absolut 0,25 mm, 13,2 lb

Absolut je vlascom s najvyššou lineárnou nosnosťou a extrémne nízkym indexom prieťažnosti. Je jeden z najsilnejších a najmenej prieťažných vlascov na trhu vôbec. Celý popis

4.04

4,04 € vrátane DPH

Náš kód: 100002243547

Popis

Popis produktu

Absolut je vlascom s najvyššou lineárnou nosnosťou a extrémne nízkym indexom prieťažnosti. Je jeden z najsilnejších a najmenej prieťažných vlascov na trhu vôbec.

Vzhľadom k uvedenej vlastnosti sa jemný záber ryby prenáša okamžite na špičku prútu. Jeho mimoriadne vlastnosti sú veľmi výrazné hlavne v najtenších priemeroch. Je preto ideálnym vlascom pre ultraľahkú prívlač, prípadne pre lov na feeder. FIN ABSOLUT neobsahuje žiadne povrchové vrstvy. Od jadra až po povrch vlasca má rovnaké vlastnosti, čo výrazne ovplyvňuje jeho životnosť. V záverečnom procese výroby bol vlasec zahriaty na presne stanovenú teplotu. Počas tohto procesu bol povrch vlasca vyhladený, čím sa výrazne znížil súčiniteľ povrchového trenia. Vlasec je preto hladký s výbornou odolnosťou voči oderu.

 

Poznámka: Limitujúcim faktorom nosnosti vlasca je uzol. V prípade, že zbadáte na vlasci nechcený uzol, okamžite odstráňte časť vlasca až po uzol a nadviažte koncovú zostavu od znova. Spôsob, akým naviažeme uzol na vlasci, výrazne ovplyvňuje jeho nosnosť. Doťahovanie uzla preto vykonávajte pomaly. Miesto, kde sa vykonáva uzol, dôkladne navlhčite alebo namažte prípravkom FIN KNOT LOY (prípravok pre zvýšenie nosnosti v uzle).


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Priemer 0,25 mm
Nosnosť 13,2 lb
Návin 300 m
Farba čirá