DUE ESSE Svietiaci škótsky Santa 60 cm
65,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočný svietiaci Santa v škótskom oblečku zaujme každú návštevu počas sviatkov. Due Esse svietiaci Santa je vysoký 60 cm, postaviť ho tak môžete ku vchodovým dverám alebo na chodbu, kde bude čakať ako prekvapenie a svietiť na cestu prichádzajúcim hosťom. Napájanie zabezpečuje akumulátor 3× AA, ktorý nie je súčasťou balenia.


DUE ESSE Svietiaci akrylový tučniak 34 cm
45,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Svietiaci tučniak z akrylu rozžiari každú miestnosť alebo balkón. Due Esse svietiaceho tučniaka vysokého 34 cm si rýchlo obľúbi každé dieťa a bude chcieť zaspávať pri žiari jeho pestrofarebných svetielok.


DUE ESSE Drevený svietiaci vianočný stromček 32 cm, soby
11,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Svietiaci vianočný stromček z dreva krásne doplní vašu vianočnú výzdobu. Due Esse vianočný stromček s tematikou sobov v zimnej krajine je vysoký 32 cm, skvele sa tak hodí ako dekorácia na okná alebo na poličku. Teplé biele svetlo umocní celú scenériu a navodí pohodovú vianočnú atmosféru.


DUE ESSE Svietiaci a hrajúci Santa na saniach 33,5 cm
53,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočný svietiaci Santa na saniach, ktorý zahrá aj čarovnú vianočnú melódiu a pritom preblikávajú farebné svetielka. Due Esse svietiaci Santa je vysoký 22,5 cm zaujme každú sviatočnú návštevu. Napájanie zabezpečuje akumulátor 3× AAA, ktorý nie je súčasťou balenia.


DUE ESSE Svietiaci akrylový macko 34 cm
45,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Svietiaci medvedík z akrylu rozžiari každú miestnosť alebo balkón. Due Esse svietiaceho medvedíka** vysokého 34 cm** si rýchlo obľúbi každé dieťa a bude chcieť zaspávať pri žiare jeho pestrofarebných svetielok.


DUE ESSE Svietiaci Santa na motorke 40 cm
57,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vianočný svietiaci Santa na motorke si vezie svoju vianočnú jedličku. Due Esse svietiaci Santa zaujme každé dieťa, ktoré ho bude chcieť mať vo svojej izbičke na poličke. Mäkké žlté svetlo navyše navodí tú pravú vianočnú atmosféru. Napájanie zabezpečuje akumulátor 3× AAA, ktorý ale nie je súčasťou balenia.


DUE ESSE Vianočný svietiaci stromček 25 cm, polyresín
21,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Svietiaci vianočný stromček z polyresínu krásne doplní vašu vianočnú výzdobu. Due Esse svietiaci stromček s bohatým zdobením a s vianočnou tematikou je vysoký 25 cm, skvele sa tak hodí ako dekorácia na okná, na poličku alebo na stôl. Stromček dopĺňajú farebné svetielka. Napájanie stromčeka zabezpečuje akumulátor 2× AG13


DUE ESSE Vianočný svietiaci stromček Santa 30 cm, polyresín
24,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Svietiaci vianočný stromček z polyresínu krásne doplní vašu vianočnú výzdobu. Due Esse vianočný svietiaci stromček s bohatým zdobením a Santom rozdávajúcim darčeky je vysoký 30 cm, skvele sa tak hodí ako dekorácia na okná, na poličku alebo na stôl. Stromček dopĺňajú modré svetielka. Napájanie stromčeka zabezpečuje akumulátor 2× AG13